У ПУЕТ ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ МИХАЙЛА КОЛІСНИКА

Уже стало доброю традицією в Полтавському університеті економіки і торгівлі приймати поважних та авторитетних гостей міста Полтава.

7 лютого 2018 року з відкритою лекцією до нашого університету завітав Михайло Колісник – кандидат економічних наук, доцент,  експерт у галузі фінансів, управлінського обліку та фінансового менеджменту, сертифікований торговець цінними паперами. Для публічного обговорення була обрана тема «Прибуткова компанія: як розвивати, а не загубити власний бізнес. Як організувати прорив у власному бізнесі в умовах нових мікро- та макротрендів». Організатором лекції виступив полтавський осередок Української академії лідерства ( УАЛ Полтава). Це вже не перший захід, організований ними в нашому місті.

Велика кількість слухачів, серед яких були студенти, викладачі ПУЕТ, полтавці та гості міста, свідчить про значний інтерес до проблематики відкритої лекції. Зустріч пройшла в режимі жвавої дискусії, обговорення та ефективної комунікації.

Команда ПУЕТ вдячна Михайлу Коліснику за унікальний освітній досвід, безцінні поради та експертні думки.