У ПУЕТ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР НА ТЕМУ «БЛОКЧЕЙН ТА КРИПТОВАЛЮТИ»

Динамізм освітнього простору та професійних викликів вимагають постійного оновлення арсеналу теоретичних і практичних знань для учасників навчального процесу. У Полтавському університеті економіки і торгівлі систематично проводять актуальні тематичні семінари, майстер-класи, тренінги.

Цього разу гостями університету стали, спікери – Кругов Валерій Олександрович, експерт із питань історії виникнення блокчейна та криптовалюти та Амброзієв Тимур Комилжонович, провідний експерт у сфері крипторинку та блокчейна.

На семінарі детально проаналізовані та обговорені питання про історію виникнення криптовалюти та блокчейна: передумови виникнення нової фінансової системи; перші спроби створення електронної фінансової самоорганізованої системи, випуск біткоіна та створення блокчейна (Кругов В. О.).

Гості люб’язно провели  оглядову лекцію та майстер-клас із питань блокчейна та крипто валюти, а також поділилися практичними порадами щодо входження в ринок (Амброзієв Т. К.): аналіз ринку крипто валюти: різновиди криптовалют та бірж; точки входу та варіанти формування портфеля криптовалют.

Висловлюємо подяку спікерам за професійний науковий та практичний підхід до організації зустрічі та надзвичайну інформативність заходу.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!