Участь ПУЕТ у круглому столі, присвяченому навчанню дорослих

5 квітня  2019 року в Полтаві за участю керівника проекту GIZ «Професійна інтеграція ВПО в Україні» Йенса Адама на базі Полтавського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл, присвячений навчанню дорослих.

Участь у круглому столі взяли директор Навчально-наукового інституту лідерства,  директор Університету третього віку Світлана Нестуля та заступник директора Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації  Тетяна Колісник.

До того ж, за круглим столом зібралися представники громадських організацій, влади, бізнесу та обговорили можливості та механізми співпраці з метою проведення навчання на короткострокових професійних програмах і створення міні-виробництв.

Обговорювали проблеми працевлаштування жінок, переважно із сільської місцевості, та навчання людей, які цього потребують. Навчання на короткотермінових професійних програмах надасть можливість якнайшвидше отримати відповідні професійні знання та навички й задовольнити потреби ринку праці на Полтавщині!