Участь у національній профорієнтаційній програмі «Місто професій»

У минулий вихідний, у суботу 17 червня 2017 року, представники Полтавського університету економіки і торгівлі долучилися до цікавого та досить перспективного національного проекту «Місто професій», який відбувся в корпусному парку – серці нашого міста.

Мета цього проекту – зацікавити малечу та розповісти молоді про сучасні професії. Тому на майданчику можна було побачити представників провідних полтавських підприємств та організацій, професійних та вищих навчальних закладів. Загалом день пролетів швидко, інколи здавалось, що площу заполонила малеча, яким було запропоновано професійні загадки, квести, тренування тощо. Від ПУЕТ було представлено такі професії, як адміністратор ресторану, де дітки вчилися складати святкове меню до свого Дня народження, крім цього, можна було спробувати власноруч скласти серветки до сервіровки святкового столу.  У ролі «страхових агентів» малеча міста відповідала на жартівливі питання ведучих та проходила квест, а більш доросліші ‒ складали угоди страхування. На локації «Експерт продовольчих товарів» майбутні професіонали навчалися тому, як визначати склад продовольчих товарів та за підтримки викладачів кафедри хімії проводили досліди.  Майбутніх «товарознавців-експертів» навчали відрізняти типи тканин та матеріалів. Особливого захоплення серед хлопців викликала робота митника, де основним їх завданням було знайти та визначити метал у контрабандиста. Чимало дітей та дорослих зацікавилися професією «рекламіст». Цього разу діти дізналися про взаємозв’язок почуттів та кольорів. Разом із батьками із завданням впорались як діти від 4-5 років, так і більш доросліші.

Отже, захід був досить цікавим як для учасників, так для організаторів. «Місто професій» ‒ стало не тільки майданчиком для спілкування з батьками, але й знайомством із потенційними абітурієнтами, нехай і досить у великій перспективі.