Унікальна можливість від ПУЕТ!

Полтавський університет економіки і торгівлі оголошує набір на міжнародну освітню магістерську програму з підприємництва від консорціуму вищих освітніх закладів МНЕІ-МЕ, акредитовану в Республіці Мальта.

Під час навчання майбутній магістр отримає теоретичні навики та практичні вміння у сфері підприємництва, розробить власний бізнес-план, який захистить перед представниками венчурних організації.  Навчання відбувається без відриву від виробництва із застосуванням новітніх дидактичних онлайн методик.

Випускники отримують диплом міжнародного зразка, що визнається у країнах ЄС та вищими освітніми закладами, які входять до Великої хартії університетів.

Детальнішу інформацію можна отримати в офісі Міжнародного науково-освітнього центру, ауд. 216, вул. Коваля, 3, м. Полтава 36014, Україна;

тел.: +38 (0532) 50-97-95, e-mail: grant.puet@gmail.com

Для вступу за цією програмою заповніть аплікаційну форму та надішліть на e-mail. (аплікаційна форма)