УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ!

Полтавський університет економіки і торгівлі, діючи на принципах соціальної відповідальності, активної громадянської й соціальної позиції, взаємодопомоги та взаємопідтримки продовжує успішну реалізацію соціального проекту «Університет третього віку». Завдяки ефективній роботі викладачів і студентів волонтерів забезпечується високий рівень організації освітнього процесу та успішне освоєння людьми поважного віку нових знань, умінь, навичок та компетенцій для підвищення особистої та громадянської ефективності слухачів.

1 жовтня весь цивілізований світ святкує важливе и знакове свято – День людей поважного віку. Воно має на меті привернути увагу людей до проблем старіння та професійної, громадянської та соціальної самореалізації людей, які вже завершили свою трудову діяльність.

Університет третього віку як ініціатор змін та активний учасник руху освіти дорослого населення на Полтавщині ініціював для своїх слухачів не лише вже традиційні заняття, а й святковий концерт за участю Полтавського симфонічного оркестру. Уся дружня родина слухачів Університету третього віку, викладачі-волонтери та студентський актив мали змогу насолодитися вічною та прекрасною класичною музикою у виконанні професіоналів музичного мистецтва.

Висловлюємо подяку керівництву Полтавського симфонічного оркестру за неперевершений концерт та небайдужість до соціальної проблеми освіти дорослого населення.

Вітаємо людей поважного віку із цим світлим і важливим святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, життєвого оптимізму, впевненості у своїх можливостях! Нехай вас ніколи не полишає мотивація до навчання, прагнення до освоєння нового та бажання змінювати світ, що вас оточує на краще!