УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ У БАЗОВОМУ КУРСІ

Університет третього віку продовжує успішно реалізовувати концепцію «освіта впродовж життя». 28 квітня пройшов завершальний навчальний день базового освітнього курсу для слухачів 50+.

Storytelling як формат навчання, мотивації та особистого прикладу вже давно використовується в педагогічній практиці Полтавського університету економіки і торгівлі. Така форма повною мірою дозволяє розкрити індивідуальні мотиваційні складові життєвого успіху кожного зі слухачів Університету третього віку.

Першопрохідцями у Storytelling стали Поспєлов Віктор Федорович, Калініченко Катерина Андріївна, Ковінська Наталія Мирославівна, Мартиненко Людмила Борисівна, Швидковська Валентина Миколаївна, Бородай Людмила Андріївна, Горобець Юрій Петрович, Кисіль Ірина Ігнатіївна. Їхні історії неабияк зворушили слухачів, студентів, організаторів соціального проекту.

«Досвід цих людей безцінний для нас, для студентів та всіх небайдужих і спраглих до самовдосконалення. Життєвий успіх, професійні та творчі здобутки цих людей мають стати прикладом для молодого покоління. Ці люди – герої, яких варто наслідувати», – підсумовує результати першого Storytelling директор Університету третього віку  Світлана Іванівна Нестуля.