Університет заохочує участь студентів у програмах обміну Європейського Союзу Еразмус+ КА1

Полтавський університет економіки і торгівлі створює для студентів можливості для того, щоб відкрити для них світові інформаційні горизонти для здобуття знань із глобальних, не лише українських джерел. Отже, університет заохочує участь студентів у програмах обміну Європейського Союзу Еразмус+ КА1: Міжнародна кредитна мобільність. Участь у цій програмі надає унікальний шанс поєднати приємне з корисним: навчання та подорожі Європою.

На початку другого семестру 2018-2019 навчального року до Університету Фоджа в Італійській Республіці за програмою обміну Еразмус+ КА1 вирушили на навчання п’ятеро наших студентів:

  • Кудря Денис (ЕМС – 21)
  • Максак Євгенія (ГРС – 51м)
  • Пасько Яна (ТРГ – 51м)
  • Педченко Максим (ТРГ – 51м)
  • Сорокіна Катерина (ГРС – 34)

Термін навчання становить 5 місяців, який закінчиться 19 липня 2019 року. За цей час у них накопичилося багато вражень, якими вони поділилися з нами:

«Нам дуже подобається тут. Еразмус – це чудовий досвід, який допомагає розвивати себе, знаходити вихід із ситуації, правильно позиціонувати себе в суспільстві та вчить виходити зі своєї зони комфорту, що дуже допоможе нам у майбутньому. Познайомились тут із безліччю різних людей. Ставлення викладачів до нас чудове: підберуть зручну дату екзамену, нададуть увесь необхідний матеріал, який потрібно вивчити (так би мовити, що викладачі «підлаштовуються» під студента). Стипендії цілком вистачає для життя. Навіть подорожувати вдається без проблем. Загалом, маємо дуже багато яскравих вражень та  спогадів. Такий Еразмус запам’ятається на все життя».

Нині, наші студенти складають іспити. Бажаємо успіхів та легкої екзаменаційної сесії! ПУЕТ пишається своїми студентами! Чекаємо на вас у рідних стінах університету.