Урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації державних службовців – начальників управлінь Державної казначейської служби України

У періоді з 13 червня по 6 липня 2017 року на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбувалися курси підвищення кваліфікації державних службовців – начальників управлінь  Державної казначейської служби України за напрямом «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування».

Заняття проводилися висококваліфікованими викладачами Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та провідними фахівцями Державної казначейської служби України.

Після закінчення навчання шістдесят осіб отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.