Увага! Розпочинаємо «марафон» співбесід на участь у літньому стажуванні в Туреччині у 2018 році

Шановні студенти!

Період реєстрації та подання заявок для участі в літніх програмах стажування за кордоном ПУЕТ завершується 14 січня 2018 року!

Із 16 січня 2018 року Міжнародний науково-освітній центр розпочинає «марафон» співбесід зі студентами ПУЕТ для набору персоналу на стажування в Туреччині у 2018 р. Співбесіди проводитимуться за участю представників компаній-організаторів стажування в Туреччині на базі ПУЕТ, згідно з  нижченаведеним графіком проведення співбесід.

Запрошуємо до участі всіх студентів, які бажають бажання узяти участь у літньому стажуванні у Туреччині у 2018 р.

Звертаємо вашу увагу на те, що цього року вперше проводиться набір на вакансію кухаря на стажування у Туреччині.

Для участі у співбесіді вам необхідно:

• до 14 січня 2018 року заповнити реєстраційну Google-форму за посиланням: https://goo.gl/X8gEpD та надіслати заповнену CV-форму* (анкету) однієї з обраних компаній-організаторів стажування в Туреччині нам на електронну пошту internship.puet@gmail.com.

*Отримати CV-форму* (анкету) для заповнення ви можете, звернувшись до каб. 216 або на електронну пошту internship.puet@gmail.com з текстом листа «Бажаю взяти участь у літньому стажуванні в Туреччині у 2018 р.»

Під час проходження співбесіди при собі мати:

• роздруковану в кольорі заповнену CV-форму* (анкету) тієї компанії-організатора стажування в Туреччині, яка проводить співбесіду;
  • роздрукований у кольорі фотоколаж (не менше, ніж 10 найяскравіших Ваших фото). Чим яскравішим буде Ваш колаж та фото, розміщені на ньому, тим більшими будуть шанси на проходження відбору. Тематика фотографій для колажу: улюблене хобі; попередні місця практик; ті, що відображають вас як людину з активною життєвою позицією.

Графік проведення зустрічей-співбесід представниками компаній-організаторів стажування в Туреччині зі студентами ПУЕТ

Назва компанії-організатора стажування

Papillon Hotels

Granat Recruiting Ajans