В УКРАЇНІ РОЗПОЧАТО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ 2017 РОКУ

12 липня 2017 року в Україні розпочато подачу електроних заяв вступників до вищих навчальних закладів.

Особливістю цьогорічної вступної компанії є те, що згідно з умовами прийому до вищих навчальних закладів, вступники на ступінь бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів, зарахування за співбесідою та поза конкурсом) мають право подати заяви про вступ тільки в електронній формі.

Із метою надання допомоги та технічної підтримки вступникам 2017 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі створено консультаційний центр.

Основною метою роботи центру є методична те технологічна підтримка вступників щодо створення електронних кабінетів та подання заяв до ВНЗ.

Уже з ранку біля консультативного центру ПУЕТ можна було спостерігати достатньо велику кількість людей, які саме потребували технічної допомоги та порад із цих питань.

Щиро та з особливою увагою їх зустріли працівники центру. Усім бажаючим надали допомогу, за необхідності розповіли про особливості вступу за держзамовленням та контрактом, провели персональні екскурсії університетом та студентським містечком.

Нагадуємо, що консультаційний центр Полтавського університету економіки  і торгівлі працює із 7:00 до 21:00 у будні та з 9:00 до 14:00 у вихідні.

Запрошуємо вступників відвідати ПУЕТ!