В Університеті Кіпру відкрито конкурс на здобуття 5 стипендій для аспірантів

Дослідницький та інноваційний центр досконалості KIOS (ЦД KIOS) Університету Кіпру оголошує конкурс на здобуття 5 стипендій для аспірантів. ЦД KIOS функціонує в Університеті Кіпру в співпраці з Імперським коледжем Лондона.

Відібрані студенти будуть зараховані на програму PhD з електротехніки або комп’ютерної інженерії Університету Кіпру, а також будуть проводити свої дослідження на базі ЦД KIOS. Особливо очікуються заявки від вмотивованих кандидатів з сильною математичною підготовкою  та/або з навичками з розробки алгоритмів.

Університет Кіпру був офіційно заснований у 1989 році та почав працювати в м. Нікосія, столиці Кіпру, у 1992 році. За короткий час Університету Кіпру вдалося досягти міжнародного визнання завдяки вражаючому курсу розвитку. Сьогодні він займає 99 місце серед молодих університетів (віком до 50 років) і № 401-500 у світі за рейтингом Times New Higher Education Rankings.

Дослідницький та інноваційний центр досконалості KIOS є найбільшим дослідницьким центром в Університеті Кіпру, який у 2017 році отримав статус Європейського дослідницького центру досконалості завдяки проекту KIOS CoE Teaming. Наразі в Центрі працює понад 170 осіб, які підтримуються дослідницькими та інноваційними проектами, що фінансуються ззовні.

НЕОБХІДНА КВАЛІФІКАЦІЯ

  • Ступінь бакалавра або магістра з інженерії (електротехніка, комп’ютерна інженерія чи машинобудування) або комп’ютерних наук чи математики або суміжної галузі в акредитованому закладі.
  • Попередній дослідницький досвід буде вважатися перевагою.

УМОВИ НАДАННЯ СТИПЕНДІЇ

Стипендія надаватиметься на один рік і може щорічно продовжуватися залежно від успішності на 3-5 років. Вона  включає плату за навчання в університеті та місячну зарплату брутто від €1250. З цієї суми будуть вирахувані внески працівників до державних фондів Кіпру. Надбавка до 13-го окладу включається до місячного окладу.

 ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Зацікавлені кандидати повинні подати наступні матеріали:

  1. Супровідний лист із зазначенням можливої дати працевлаштування, а також галузі досліджень, до якої вони належать (кандидат може подати заявку в кількох областях)
  2. Короткий опис їх академічного та дослідницького досвіду (можна поєднати з супровідним листом) (максимум 1 сторінка)
  3.  етальне резюме англійською або грецькою мовами
  4. Копії транскриптів дипломів ступеня(ів) бакалавра/магістра
  5. Визначте імена двох професорів університету, які можуть надати рекомендаційні листи.

Заявки мають бути подані якнайшвидше, але не пізніше п’ятниці, 7 жовтня 2022 р.

Більш детальна інформація за посиланням: https://www.kios.ucy.ac.cy/open_positions/phd-student-scholarships-8/.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з Центром досконалості KIOS за телефоном +357 22893460 або електронною поштою kioshiring@ucy.ac.cy