В університеті урочисто відзначили День Збройних Сил України й День волонтера та вручили погони молодшого лейтенанта запасу

5 грудня 2018 року у приміщенні Полтавського обласного музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня волонтера та Дня Збройних Сил України, до яких долучилися студенти військової підготовки ПУЕТ. У цей день було приділено велику увагу роботі волонтерів, які відіграють дуже важливу роль, підтримуючи і забезпечуючи нашу армію. Кожен із них свого часу зробив вагомий внесок у боєздатність та продовжує цю діяльність і нині.

У розбудові нашої держави Збройні Сили мають особливе значення, оскільки армія – гарант безпеки та суверенітету країни, а також школа військово-патріотичного виховання громадян.

Шостий рік у ПУЕТ існує військова підготовка, основна мета якої – підготувати відданих українському народові, морально стійких, дисциплінованих, професійних офіцерів запасу, які володіють знаннями, уміннями та навичками, необхідними для успішного вирішення завдань під час проходження служби на первинних офіцерських посадах. На урочистостях у ПУЕТ, присвячених Дню Збройних Сил України, ректор, професор Нестуля О.О. відмітив внесок працівників університету, волонтерів та учасників ООС у боєздатність ЗС, а також студентів, які навчаються на факультеті підготовки офіцерів запасу.

Урочисту церемонію присвоєння первинного військового звання «молодший лейтенант» і вручення погонів студентам, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, розпочав керівник військової підготовки в ПУЕТ, полковник запасу Гриценко В. Л., який зачитав наказ міністра оборони України про присвоєння військового звання та привітав випускників із цією особливою подією.

Студенти університету привітали присутніх зі святом патріотичними піснями та віршами.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності та мирного неба над головою!