Відкриваючи серця один одному

Уже грудень, завершується І семестр навчання в Університеті третього віку (УТВ), що відкритий на базі ПУЕТ. Залишилось одне заняття у 2018 р. й хочеться озирнутись назад, пригадати, підбити певні підсумки.  Наша група — Я-201 — навчається вже другий рік і в цьому семестрі обрала курс «Хочу жити в якісному світі», який передбачав заняття з товарознавства продовольчих товарів. На них студенти визначали якість печива, молочних продуктів, спецій, м’яса, чаю, безалкогольних напоїв та інших продуктів, «читали» марковання. Упевнена, що отримані знання допоможуть кожному полегшити вибір у магазинах і зберегти здоров’я.

А ще ми разом проводили дозвілля. Завдяки підтримці університету відвідали Бал Хризантем в Екопарку Фельдмана та Парк відпочинку  ім. Горького (м. Харків), Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, Музей українського весілля у Великих Будищах. Під час подорожей дізнались багато цікавого від екскурсовода з більш ніж сорокарічним досвідом Тамари Рябової, яка навчається в нашій групі, багато спілкувалися, співали та навіть весело гралися.

А ще особисто для мене, як куратора групи, знаковою стала остання наша спільна «пригода». Четвертого грудня «Полтавський вісник» святкував 116 років із дня заснування у театрі ім. Гоголя разом зі своїми читачами, друзями, колегами. Активну участь у підготовці заходу брала моя колега, доцент кафедри менеджменту ПУЕТ Яніна Барибіна. Завдяки їй ми отримали безкоштовні запрошення на свято для всієї групи (а це більше 30 білетів!), змогли насолодитись прекрасним концертом. Приємною несподіванкою для нас стала присутність у залі ректора ПУЕТ Олексія Нестулі. А коли організатори запросили його на сцену взяти участь у концертному номері, ми щиро його підтримали.

Завершував концерт виступ ансамблю народної пісні «Коза Дереза». І знову рідні обличчя працівників нашого університету, у тому числі ще одного куратора  УТВ — Юлії Басової (група Я-202). І в такі миті ти розумієш, як особистий внесок кожного, небайдужа позиція, сердечність роблять наше місто прекраснішим, а його мешканців — щасливішими!

У січні 2019 р. буде відкрито додатковий набір до УТВ студентів золотого віку. Щиро вас запрошую! Проект надає чудову навчальну послугу, платформу для нових знайомств, саморозвитку та творчості. І лише від кожного з нас залежить, як ми скористаємося цією можливістю, наскільки відкриємо серця один одному.

З повагою куратор Інна Чайка.