ВІТАЄМО КОМАНДУ ПУЕТ ІЗ ПОЧЕСНИМ ДРУГИМ МІСЦЕМ У ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИХ ЗМАГАННЯХ «ЗАГРАВА»

Повага до історії українського народу, збереження історичних традицій, звичаїв, морально-етичних цінностей, утвердження особистісної та професійної патріотичної позиції студентів Полтавського університету економіки і торгівлі – ось наріжні камені виховної роботи нашого університету!

У ПУЕТ із великим нетерпінням і нестримним азартом чекають на щорічний обласний захід із військово-патріотичного виховання молоді «Заграва». Завдяки талановитим педагогам-організаторам і наставникам в університеті з числа активу, студентів військової кафедри була сформована потужна команда, заснована на принципах єдності, взаємопідтримки й консолідації. Не менш організованою є постійна група підтримки нашої команди.

Спортивний азарт, змагальність та конкуренція, щирі емоції й непересічні враження учасникам, гостям і глядачам були гарантовані!

Ми вдячні нашим учасникам та групі підтримки за продемонстрований високий рівень командного духу, високі результати в конкурсній програмі й шалені позитивні емоції! Ви – найкращі! Так тримати!

Більше фото за посиланням https://www.facebook.com/pg/PUET.official/photos/?tab=album&album_id=1490847170963073