Вітаємо з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів!

5 липня 2017 року в залі засідань Полтавського університету економіки і торгівлі в урочистій атмосфері відбулося святкування з нагоди випуску бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший проректор університету, професор, доктор економічних наук М. Є. Рогоза, який подякував випускникам за роки їхнього плідного навчання, ентузіазм та наполегливість, енергію та оптимістичне ставлення до життя і побажав великих звершень, натхнення, цілеспрямованості та успіхів в усіх добрих починаннях та здійснення мрій.

Зі щирими словами та батьківськими настановами виступили декани факультетів Н. М. Тягунова (декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу) та Ю. О. Дзекун (декан факультету по роботі з іноземними студентами). Саме вони останні 4-5 роки в житті кожного випускника дуже часто виступали в ролі батьків або старших наставників. Зі словами любові та натхнення вони пригадували початок навчання теперішніх випускників, їх перші кроки на ниві науки та світлі моменти студентського життя, бажали щедрої на світлі події долі, любові до людей та батьківщини, подальшого професійного зростання, благополуччя та особистого щастя.

Отже, сердечно вітаємо наших дорогих випускників! Зичимо їм творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, мріяти та досягати свого!