ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ ПУЕТ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО УРОЧИСТОСТЕЙ ІЗ НАГОДИ 73-ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Історична пам’ять прийдешніх поколінь, усвідомлення спільної відповідальності за страшні події 1939-1945 років, які забрали життя мільйонів людей по всьому світі, та вшанування героїзму й самовідданості наших пращурів у боротьбі за свободу та мир.

Команда Полтавського університету економіки і торгівлі приєдналася до урочистої ходи вшанування пам’яті героїв у боротьбі над фашизмом у Другій світовій війні та покладання квітів до Меморіального комплексу Солдатської Слави.

Високо цінуємо соціальну та громадянську відповідальність наших студентів. Ваші високі моральні й ціннісні орієнтири стануть міцним фундаментом у будівництві благополуччя України та українського народу.