Випускники військової кафедри ПУЕТ присягнули на вірність Українському народові!

 

27 липня 2019 року майже випускники військової підготовки Полтавського університету економіки і торгівлі урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові. Урочистості проходили на плацу військової частини А3384 м. Полтава. У заході взяли участь керівництво військової частини, проректор із наукової роботи ПУЕТ С. В. Гаркуша, співробітники й викладачі університету, друзі, рідні та близькі студентів.

З вітальним і настановним словом до присутніх звернувся Гаркуша Сергій Володимирович: «Від імені ректорату та науково-педагогічного колективу університету щиро вітаю вас із прийняттям Військової присяги та набуттям повноцінного статусу захисника Вітчизни. Упевнений, що наші студенти стануть гідними офіцерського звання. Тож у добрий час! Бажаю вам щастя, здоров’я й бадьорості духу, мирного неба над головою, упевненості в собі та щасливому майбутньому нашої Батьківщини». Кращі випускники отримали грамоти.

«Ми щиро вдячні викладачам Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які проводили з нами теоретичні заняття,  командуванню військової частини А3384, ректорату університету за створені умови та надані можливості стати офіцерами. Хочемо завірити наших наставників та батьків, що ми з гордістю будемо нести високе звання захисника України, – промовив майбутній молодший лейтенант Андрій Кравець.

Велика шана та вічна пам’ять полковнику Гриценку Володимиру Леонідовичу, керівнику військової підготовки, який був поряд із курсантами з перших днів навчання та став уособленням яскравого прикладу Людини з великої літери, взірцем офіцерської честі та мужності.

Майбутні офіцери здобули знання із загальновійськових і гуманітарних дисциплін із військово-облікової спеціальності Психологія. Програмою підготовки передбачено лекції, практичні заняття, заняття зі стройової підготовки та польові збори. Під час навчання студенти не тільки осягали глибини військової справи, але й загартовували власний характер.

Уже у грудні 2019 року юнаки та дівчата, які склали присягу, отримають військове звання «молодший лейтенант запасу», що дозволить служити на посадах офіцерського складу Збройних сил України. За останні 5 років ПУЕТ здійснив підготовку понад 200 офіцерів запасу, серед яких більше 40 вже проходять службу в підрозділах силових структур України.

Вітаємо майбутніх офіцерів і бажаємо миру та злагоди на рідній землі. Слава Україні!