Випускний МедіаШколи

В Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся перший випуск
учасників МедіаШколи. Це унікальний проект для учнівської та студентської молоді, який реалізований на базі університету в партнерстві з КУ «Обласний молодіжний центр», Департаментом культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради та неймовірно талановитою та креативною командою АВDV media team на чолі зі студентом університету Богданом Радкевичем.

24 учні школи протягом місяця навчалися за трьома напрямками: продакшн, графічний дизайн та основи маркетингу (постинг, копірайтинг та створення контенту). Це були інтерактивні лекції, практичні заняття, воркшопи і обов’язково творче та цікаве домашнє завдання. Кожна група разом зі своїм наставником мали створити медіа-продукт відповідно до обраного напряму.

На підсумковому заняття всі команди презентували свої роботи, які вражалисвоєю креативністю, професійністю та глибиною ідей. Учасники  отримали не лише корисні знання та вміння, а й свідоцтва про закінчення МедіаШколи, цікаві подарунки і навіть золоті та срібні медалі.

Бажаємо успіху випускникам та віримо, що всі знання та вміння будуть
вміло застосовані у Ваших майбутніх проєктах.