Як правильно скласти CV/резюме - Рекомендації від Talent Acquisition Specialist at Beetroot - Sustainable Software Development

«Як створити резюме?» — питання, яке хвилює практично кожного студента. Сьогодні, 16 березня 2023 року студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» отримали професійні поради по написанню резюме від Talent Acquisition Specialist at Beetroot - Sustainable Software Development Ганни Шевченко, яка поділилася зі студентами не тільки професійними спостереженнями та порадами, але й особистим досвідом.

Цей івент проведений у рамках співпраці Кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій та шведсько-української ІТ компанії  Beetroot. Також до заходу долучилися студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка разом з деканом факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Барболіною Т. М.

Сподіваємося, що поради професіонала стануть у нагоді всім присутнім і вони обов’язково  знайдуть ту роботу, яка стане чудовим стартом для успішної кар'єри.