Засідання круглого столу до Всесвітнього дня захисту прав споживачів #BetterDigitalWorld

15 березня 2018 р. проведено засідання круглого столу до Всесвітнього дня захисту прав споживачів #BetterDigitalWorld

У Всесвітній день захисту прав споживачів керівництво, студенти, викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) та учасники круглого столу приєдналися до всесвітньої акції для #BetterDigitalWorld.

Із вітальним словом з нагоди всесвітнього дня захисту прав споживачів виступили:

Нестуля Олексій Олексійович, д. і. н., професор, ректор ПУЕТ, заслужений працівник освіти України, академік Української академії історичних наук.

Гаркуша Сергій Володимирович, д. е. н., професор проректор з наукової роботи ПУЕТ.

Тягунова Наталія Михайлівна, к. е. н., професор, декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу ПУЕТ.

Різниченко Олена Анатоліївна, начальник управління захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

Сердюк Людмила Вікторівна, голова ради Полтавської обласної громадської організації «Полтавський регіональний центр захисту прав споживачів»

З повідомленнями виступили:

«Перехід на енергоефективне освітлення та забезпечення відповідності продукції»

Смірнова Надія Семенівна – начальник центру з оцінки відповідності світлотехнічної та електропобутової продукції ДП «Полтавастандартметрологія».

«Нові стандарти на світлотехнічну продукцію»

Шпак Світлана Василівна – начальник науково-дослідного центру випробувань електричних ламп та технологічного обладнання ДП «Полтавастандартметрологія».

«Зміни у законодавстві України щодо надання житлово-комунальних послуг»

Черкашин Андрій Михайлович – начальник відділу повірки та метрологічної атестації ЗВТ ЕРТВ ДП «Полтавастандартметрологія».

«Основні правові засади органічного виробництва в Україні та світовий досвід»

Демченко Ольга Миколаївна – провідний інженер із стандартизації відділу стандартизації та наукової інформації ДП «Полтавастандартметрологія».

З метою цифрової обізнаності споживачів, захисту їх від недоброчесних учасників ринку, отримання практичних навичок здійснення свідомого вибору товарів (робіт, послуг), правильного їх оцінювання під час замовлення в інтернет-магазинах, а також володіння знаннями захисту від віртуальних загроз проведено конкурс «Будь пильним споживач!» під девізом Міжнародної федерації споживчих організацій «Зробимо цифрові ринки справедливими та чесними» («Making digital marketplaces fairer») #BetterDigitalWorld.

«Будь пильним споживач!» #BetterDigitalWorld

«СТОП-НАРКОТИК – ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Мотуз Єлизавета – студентка гр. ТЕМС-31 ПУЕТ

«ЯК В УКРАЇНІ ВИБРАТИ НАДІЙНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН?»

Попова Анна – студентка гр. ТЕМС-31 ПУЕТ

«ШАХРАЙСЬКІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ. ЯК ЇХ РОЗПІЗНАТИ?»

Панайотова Тамара – студентка гр. ТЕМС-31 ПУЕТ

Презентація конкурсу на краще селфі з популяризації освітньої програми «Експертиза та митна справа»

«Я – ТОВАРОЗНАВЕЦЬ-ЕКСПЕРТ»

Бугайчук Володимир – студент гр. ТЕМС-31 ПУЕТ

НДЦ «Незалежна експертиза» на захисті прав споживачів в Україні. Підсумки річної роботи»

Омельченко Наталія Володимирівна – к. т. н., професор, начальник науково-дослідного центру «Незалежна експертиза»

Переможці професійних конкурсів були нагороджені дипломами та сертифікатами.