Завершення програми навчальних тренінгів ПОШЛУС

А ви вмієте критично мислити, чи скоро навчитеся?

«Критичне мислення» - навичка вкрай необхідна у нашому багатогранному, динамічному, інформаційному світі.

21.05.21 завершуємо програму навчальних тренінгів ПОШЛУС  (Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування) на дуже актуальну, затребувану життям та освітнім стандартом тему: «Критичне мислення».

Зі слів Нестулі С. І., директорки Навчально-наукового інституту лідерства, докторки педагогічних наук:

"Мотивувати слухачів на активну пізнавальну діяльність на конструктивну роботу, я це люблю, а тому із натхненням завжди очікую зустрічі з кожною групою ПОШЛУС.

Тренінг проводить науковий співробітник навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ, кандидат філософських наук Ксенія Пивоварська, колишня випускниця міської Програми «Лідер майбутнього».

Цікаво, конструктивно, драйвово, захопливо. Ну як може пройти тренінг, якщо всі слухачі, координатори, організатори – справжні лідери? Змістовно! Класно!

Дякуємо наставникам школи: ректору ПУЕТ Олексію Нестулі, ректору ПОІПО Віталію Зелюку. Незмінному модератору координаторів ПОШЛУС методисту ПОІПО Анжелі Романенко.

Разом до вершин професійної досконалості та життєвого успіху кожного.

Dream Big!"