«Збережи довкілля: від Я до суспільства»

Останніми роками тема охорони довкілля виникає все частіше. Поступово ця проблема перетворилася на глобальну й з кожним днем стає все актуальнішою. Причиною такого стану є різні антропогенні чинники. Це і демографічний вибух, і швидке зростання урбанізації, і багато іншого. На довкілля також справляє великий вплив людський фактор: викиди відходів, забруднення водоймищ та лісів, збільшення навантаження на орні землі – все це справа рук людини.

Як стати впливовою частинкою суспільства? Як зменшити негативний вплив людини на стан довкілля?

Студенти спеціальності Маркетинг Полтавського університету економіки і торгівлі та школярі 10 Б класу КЗ «Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст. №5» вирішили разом перетворити наукову ідею у справжній StartUp.  Проект здійснювався спільно із  StartUp CLUB PUET та кафедрою маркетингу. Мета його полягала у формуванні уявлення свідомого населення м. Полтави щодо вагомості проблеми збереження та захисту довкілля від забруднення поліетиленовими пакетами.

Просвітницька робота, яку розпочала команда дослідницького проекту «Збережи довкілля: від Я до суспільства» завершена. Протягом  квітня студенти разом із школярами відвідали понад 30 шкіл міста Полтави¸ де провели агітаційну роботу, закликаючи підтримати їх ініціативу. Про це дивіться в нашому відео.

Ми розпочинаємо новий етап проекту – проводимо комунікаційні заходи із ЗМІ м. Полтава. Запрошуємо до участі підприємницькі структури, державні установи, жителів міста. Давайте разом зробимо наше довкілля чистим.