ЗНАЙОМСТВО З КУЛЬТУРНОЮ СПАДЩИНОЮ ПОЛТАВЩИНИ

Із метою ознайомлення з українською культурою, звичаями та традиціями в Полтавському університеті економіки і  торгівлі (ПУЕТ) регулярно організовуються екскурсії для іноземних студентів, які навчаються тут.

17 травня 2017 р. студентська молодь підготовчого факультету ПУЕТ з Ліберії,  Пакистану, Гамбії, Індії, Марокко, Кувейту, Єгипту, Палестини та Йорданії ознайомилися iз сільською місцевістю та дізналися багато цікавого про життя і побут українського народу.

Вони  відвідали Музей українського весілля у Великих Будищах, де побачили та з радістю взяли активну участь в інсценізації українського весілля. Кожен студент отримав на згадку про музей весільну шишку.

Чудові враження також викликав Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному, де іноземні студенти не лише побачили прекрасні роботи українських гончарів, але й самі змогли виготовити глиняні глечики. Свої враження студенти залишили у Книзі відгуків музею-заповідника.

Екскурсія завершилась прогулянкою в Бузковому гаю в Диканьці, де кожен отримав неповторне відчуття радості та гармонії.