Університет

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНЕ УПРАВЛІННЯ

Як очі людини вважають дзеркалом її душі, так і бухгалтерський облік є „дзеркалом душі” будь-якого підприємства. Створити правдиве відображення стану справ на підприємстві можуть тільки люди з ясним розумом та чистими помислами. Недаремно на гербі бухгалтерів, який є інтернаціональною емблемою працівників обліку, написано: „Наука, довіра, незалежність”.

Головними завданнями  бухгалтерії університету є:
  • організація обліку фінансово-господарської діяльності університету у відповідності з чинним законодавством України;
  • здійснення контролю за збереженням власності, правильним витрачанням коштів і матеріальних цінностей, дотриманням режиму економії і своєчасності розрахунків;
  • забезпечення ректорату інформацією для прийняття управлінських рішень; з цією метою структурний підрозділ крім завдань суто облікового характеру, складання і подання фінансової звітності,  генерує інформацію, яка використовується з різною метою – для економічної діагностики кінцевих результатів діяльності вищого навчального закладу, фінансової стратегії, маркетингових досліджень та управлінського консультування.

Сім співробітників бухгалтерії на чолі з головним бухгалтером – Зінчик Світланою Миколаївною - є випускниками нашого університету.

Ми – колектив патріотів нашого навчального закладу, а отже ми – найкращі!

<--break->

Допоміжна інформація
36014, вул. Коваля, 3, м. Полтава,
Україна. кім. 206, 208
 Тел. (0532) 50-91-78
 Тел. (05322) 2-06-80
 Тел. (05322) 7-44-73

1994 р. створено фінансово-економічний відділ (ФЕВ). Керівник відділу - Мак Лідія Федорівна.
Мета роботи ФЕВ полягає в забезпеченні ефективного використання фінансових ресурсів в процесі освітньої, наукової і господарської діяльності університету.
Основними напрямами діяльності ФЕВ є:
  • визначення потреб у фінансових ресурсах та забезпечення раціонального їх використання;
  • організація і проведення фінансово-економічної роботи відповідно з вимогами фінансового менеджменту;
  • запровадження в роботу сучасних інформаційних технологій, методів бюджетування та прогнозування;
  • аналіз та оцінка фінансового стану, платоспроможності замовників підготовки фахівців;
  • забезпечення виконання університетом фінансової та розрахунково-платіжної дисципліни, кошторисів витрат, штатного розпису працівників, економії енергоресурсів.
Фахівці відділу для виконання основних завдань здійснюють роботу:
  • по оформленню Договорів про підготовку фахівця та забезпечують контроль за своєчасністю надходження коштів за їх підготовку;
  • по формуванню кошторису витрат та аналізу і контролю за витратами на утримання університету;
  • по формуванню штатного розпису і контролю за використанням фонду оплати.

Допоміжна інформація
вул. Коваля, 3, кім. 100