Новини асоціації

31.01.2020 р. в ПУЕТ відбулася зустріч основних стейкхолдерів освітньої діяльності: студентів та викладачів кафедри фінансів та банківської справи з роботодавцями з метою обговорення переліку та змісту освітньої складової навчального процесу. Роботодавців представляли фахівці фондового ринку, банківської справи та страхування, серед яких також були випускники ПУЕТ (ПУСКУ).

Слушними були пропозиції випускниці  2005 р. кафедри фінансів ПУСКУ Подольської Тетяни Валентинівни, заступника директора Полтавського ЦРВ АТ «Мегабанк» щодо пріоритетів у формуванні студентами вибіркового блоку навчальних дисциплін з метою підвищення власної конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.

11 жовтня 2019 року, в рамках святкування Дня Університету, в ПУЕТ відбулася зустріч випускників університету різних років випуску. Теплі спогади про студентське життя, викладачів та представлення гостям сучасного університету з усіма його досягненнями та здобутками наповнили дружню атмосферу.

Випускники ПКІ, ПУСКУ, ПУЕТ долучайтеся до великої прогресивної перспективної спільноти ПУЕТ – Асоціації випускників! Адже наше об᾿єднання прагне допомогти вам досягти успіху разом! Ми формуємо простір ділових зв’язків, комунікацій, перспектив та можливостей! Пекаішникив, пусківців і пуетівців колишніх не буває – ми чекаємо на вас! Реєструйтеся в Асоціації  випускників за посиланням:

http://el.puet.edu.ua/anketa-vypusknyka/

 

14.08.2018 року.

Сьогодні відзначає свій День народження голова Асоціації випускників ПУЕТ (ПУСКУ, ПКІ) В. А. Головко.

 

Шановний Володимире Анатолійовичу!

У цей прекрасний день вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах, успіхів у будь-яких починаннях.

Хай Вас підтримують і надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З повагою

ректорат та колектив асоціації випускників ПУЕТ

19 травня 2018 року 

Асоціація випускників Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (Полтавського кооперативного інституту, Полтавського університету споживчої кооперації України) зареєстрована як громадська організація 31 грудня 2016 року. Організація працює для більш, ніж 90 тис. випускників вишу. Так, за рік після створення Асоціацією випускників ПУЕТ було організовано ряд зустрічей випускників, приурочених до річниць закінчення навчання в університеті, а також проведено цикл публічних лекцій успішними випускниками для нинішніх студентів.

Студенти ПУЕТ спілкуються з випускницею А. Масловською А. Масловська на зустрічі з О. Бабенко, С. І. Нестулею та ректором О. О. Нестулею

 

На початку навчального року до університету завітала з відкритою лекцією Анна Масловська, випускниця 2002 року спеціальності «Міжнародна економіка». Наразі Анна – старший фінансовий директор компанії «VISA», регіону Центральної Європи, Близького сходу та Африки (регіональний офіс компанії знаходиться в м. Дубаї, ОАЕ). Пані Анна поділилася враженнями про роки свого студент­ського навчання, розповіла, що в університеті завжди сприяли утвердженню життєвої позиції студентів на загальнолюдських цінностях, як людяність, взаємодопомога, взаємопідтримка й толерантність. Тепла та доброзичлива атмосфера зустрічі сприяла конструктивній роботі у формі «питання-відповідь». Підбиваючи підсумки зустрічі, Анна Масловська розкрила простий і доступний рецепт успіху кожного: постійна робота над собою, систематичне поповнення арсеналу професійних умінь та компетенцій, відповідальність і наполегливість.

   

Та не менш вагомими заходами, яким сприяла Асоціація випускників ПУЕТ, стали традиційні ювілейні зустрічі випускників. Так, 8 вересня 2017 р. відбулася зустріч випускників 1982 року технологічного факультету. Колишні студенти завітали до своєї alma-mater із теплими словами вдячності до рідного навчального закладу та викладачів, які дали їм гарні знання, професійну підготовку, бажання та вміння навчатися  протягом усього життя. Випускники з’їхалися з різних куточків світу – України, Італії, Росії. Зустріч була наповнена спогадами про студентські роки: навчальні заняття, іспити та заліки, будівельні загони, виробничі стажування. Випускники зустрілися зі своїми викладачами, які нині працюють на кафедрі технології харчових виробництв і ресторанного господарства: Роговою А. Л., Положишниковою О. І., Прокопенко І. П. та викладачем кафедри технологічного обладнання, харчових виробництв і торгівлі Оберемком В. М.

16 вересня 2017 року в ПУЕТ відбулися відразу ще дві зустрічі випускників університету. З нагоди 35-річча випуску  Полтавського кооперативного інституту приїхали випускники економічного факультету колишні студенти, які нині мешкають далеко за межами рідної Батьківщини. Теплі спогади про студентське життя, викладачів, будівельні загони наповнили лекційну аудиторію.

Стіни рідного вишу також відвідали випускники 1984 року спеціальності «Бухгалтерський облік». Вони завітали в університет, аби зустрітися зі своїми наставниками – Веригою Ю. А. та Подоль­ською В. О. Випускниці згадували цікаві навчальні заняття, участь у наукових студентських конференціях та студентському дозвіллі, поїздки до колгоспів на збирання урожаю.

Традиційно в рамках відзначення Міжнародного дня студента, Асоціація випускників ПУЕТ влаштувала публічну лекцію для студентів університету від випускника 2005 року спеціальності «Фінанси», а нині старшого партнера адвокатського об’єднання «PRIVE» Крамаренка Є. В. Він провів лекцію на тему «Захист публічних осіб у кримінальному процесі» для студентів спеціальності «Право», а також зустрівся зі студентським самоврядуванням ПУЕТ. Обговорення стратегії розвитку студентського самоврядування, правового захисту прав студентів та умов ефективного навчального процесу було надзвичайно плідним та конструктивним.

   

За ініціативи директора Навчально-наукового інституту лідерства Світлани Нестулі до Дня місцевого самоврядування була організована зустріч студентів із випускниками університету, які нині є депутатами Полтавської міської ради. Примітним є те, що серед 42 депутатів Полтавської міської ради  11 своєю alma mater називають ПУЕТ. У рамках зустрічей випускники ділилися зі студентами ПУЕТ своїми яскравими спогадами про студентське життя, історіями власного життєвого успіху.

Асоціація випускників ПУЕТ долучилася до організації зустрічі для студентів університету з випускницею Альоною Гончаренко (2011 рік випуску), переможницею «Школи мерів». Пані Альона ознайомила учасників зустрічі з програмою розвитку міста, з якою вона отримала перемогу у вищезгаданому проекті, розповідала про «Стратегію Полтави – 2028», про можливості активної участі в житті міста й про те, яким воно може стати. 

3 квітня 2018 року випускницею технологічного факультету 2009 року Наталією Щегулою (засновницею туристичного ТОВ «Гамма Холідей») був проведений майстер-клас на тему «Техніки продажів у туризмі» для студентів спеціальності «Туризм» та інших охочих. Такий практичний обмін досвідом сприяє кращому усвідомленню «свого місця» студентом в обраній професії та всебічному розвитку особистості. 

Університет завжди радо вітає своїх випускників та запрошує на нові зустрічі.

Переможниця «Школи мерів» А. Гончаренко Студентська рада ПУЕТ із першим головою

студентської ради Є. В. Крамаренко