Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Новини асоціації

Поганий той учень, який не перевершує вчителя. Леонардо да Вінчі,

…..але секрет афоризму в тому, щоб зрозуміти істину, що поганий той учитель, який не показав, як його перевершити...

ПУЕТ – якраз такий наставник, який відкриває своїм вихованцям «вікна» можливостей для подальшого зростання, становлення, самовдосконалення та лідерства після закінчення навчання та здобуття кваліфікації. І наші випускники постійно це доводять, демонструючи свої досягнення та успіхи.

Випускники ПУЕТ (ПКІ, ПУСКУ) - яскраві, неповторні і часто відомі вже особистості, які володіють не лише фундаментальними, глибокими знаннями зі спеціальностей, а й практичними навичками, які є актуальними та затребуваними на ринку сьогодення та сформовані вимогами сучасного часу. Тому дуже дієвим інструментом практико-орієнтованого навчання Університету – є лекції випускників-практиків, які самі вже виступають у ролі вчителя для наших студентів.

 

 

 

І знову випускники ПУЕТ вражають!!!!!!!

У шоу «Україна має талант 2021» взяв участь Михайло Макаров, випускник ПУЕТ 2013 р. спеціальності «Технології в ресторанному господарстві». Михайло вразив публіку та жюрі своїм супергнучким тілом. На кастинг він прийшов із танцем шамана про боротьбу людини із внутрішнім «Я» та отримав не лише чотири суддівські «так», але й «золоту» кнопку, яку натиснув Женя Кот. Під час виступу Михайло зумів повернути голову на 90 градусів, а також продемонстрував і інші свої навички. Макаров автоматично пройшов до фіналу шоу.

6 грудня 2021 року, продовжуючи концепцію практико-орієнтованого навчання, кафедрою товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи було організовано зустріч з випускником. До студентів освітньої програми «Експертиза та митна справа» завітав Роман Манько, випускник 2018 року, магістр з товарознавства та експертизи в митній справі, а зараз головний юрист відділу організації надання БВПД Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області. Роман поділився спогадами про навчання, розповів про шлях до нинішньої посади, пояснив як знання з експертизи та товарознавства допомагають у роботі та житті.

19 листопада 2021 р. відзначається Всесвітній Міжнародний день підприємниць (жінок-підприємців). Цей день було започатковано в 2014 році. Одночасно 144 країни офіційно визнали та приєдналися до святкування. З 2014 року і по сьогодні цей день урочисто святкується в Нью-Йорку в резиденції ООН. В Україні вперше свято відзначила  Міжнародна Амбасада жінок підприємниць в 2016 році.

Ірина Бабич – випускниця 2005 р. кафедри менеджменту ПУСКУ (ПУЕТ) – власниця невеликого ягідного господарства у с. Черемушки на Полтавщині.

«Все почалося з 20 соток полуниці, а тепер продають не тільки свіжу полуницю, а роблять морозиво, варять варення та соуси. Ірина разом з іншими жінками-фермерами долучилася до спільноти SHE FARMS, яку запровадила Програма USAID_АГРО спільно з Ukrainian Food Valleyley. Спільнота She Farms об’єднує жінок-фермерок зі всієї України для обміну практиками та досвідом. У боксі SHE FARMS спільно реалізується крафтова продукція виробників, що входять до спільноти. У планах Ірини не зупинятися, а далі розвивати свою справу та надихати до цього інших жінок-фермерок (https://www.facebook.com/usaid.agro/ )

У Всесвітній день підприємниць Ірину запросили розповісти її історію успіху на каналі 1+1 у телепрограмі Сніданок з 1+1:

Пишаємося випускниками ПУЕТ та бажаємо натхнення та успіхів!

3 листопада 2021 року у ПУЕТ відбулася «поетична» зустріч студентів груп Т б-11, МЕН МІР б-11, Т мб-11, Е УПМК б-11з фахівцями сфери культури та журналістики, яка була організована завідуючою кафедри педагогіки та суспільних наук Петренко Іриною Миколаївною. Серед гостей був також член «Слов’янщини» Чорнобровий Василь Олександрович –  випускник ПУЕТ. Зустріч була насичена спогадами про навчання у нашому виші, читанням власної поезії та іншими цікавинками. Дякуємо гостям та студентам і сподіваємося, що такі зустрічі стануть гарною традицією!

21 жовтня 2021 року відбулася зустріч студентів 1 курсу спеціальності Менеджмент ПУЕТ з випускником кафедри менеджменту 2004 р. ПУСКУ (ПУЕТ) Андрієм Клименковим. Андрій –  дуже креативна та надзвичайно цікава людина: менеджер за першою освітою і актор за другою. Така незвична комбінація професій і уподобань мабуть і сприяла чотиригодинному інтенсиву, який подарував масу яскравих емоцій. Андрій надав багато цікавих порад зі свого власного професійного досвіду. До речі,  Андрій Клименков зіграв головну роль серіалу Плут, і все це, у поєднанні з професією менеджера, говорить про важливу роль саме soft skills в сучасному динамічному світі. Дякуємо за зустріч!

Успішні випускники ПУЕТ продовжують і надалі підтримувати тісні зв’язки з своєю alma mater, як практики-консультанти та роботодавці в рамках реалізації концепції практико-орієнтованого навчання.

Заняття за участі випускників, підвищують у студентів мотивацію у здобутті кваліфікації, через практичне усвідомлення уже реалізованої успішної кар’єри у тій чи іншій галузі знань,.

20 жовтня 2021 р. кафедрою фінансів та банківської справи ПУЕТ було проведено виїзне практичне заняття для студентів 1 курсу початкового рівня (молодший бакалавр) та першого (бакалавського) рівня вищої освіти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Студенти відвідали компанію, яка працює у сфері панчішно-шкарпеткової промисловості Premier Socks , засновану випускником кафедри фінансів ПУСКУ (ПУЕТ) Олегом Хардіним.

21 жовтня 2021 р. відбулася лекція випускника кафедри фінансів ПКІ (ПУЕТ) 2000 року Савченка Олександра Олександровича – керівника відділення №4 Першого українського міжнародного банку (ПУМБ) у м. Полтава ­– на тему «Взаємовідносини домогосподарств з фінансовими посередниками для студентів першого курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітнього ступеня бакалавр та молодший бакалавр. Студенти отримали знання щодо традиційних та новітніх банківських послуг для фізичних осіб, а також з’ясували компетенції та професійні вимоги до працівників банківських установ.

17 листопада 2021 р. студенти-фінансисти кафедри фінансів та банківської справи  побували на презентації програм накопичувального страхування від потенційного роботодавця – страхової компанії «ТАС Life».. Презентацію провела випускниця кафедри фінансів Олена Климченко – директорка регіонального структурного підрозділу СК TAS Life. Студенти дізналися про актуальні питання щодо можливостей заощадження коштів в сучасних умовах розвитку фінансового сектору економіки України у вигляді накопичувального страхування ще під час навчання в університеті.

Дякуємо нашим випускникам за плідну співпрацю та можливість завжди володіти актуальною інформацією!

Проведення Дня Кар’єри ЄС в ПУЕТ, уже стало щорічною традиційною справою.

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС -  це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

20 жовтня 2021 р.  було проведено День кар’єри ЄС 2021. Співорганізаторами заходу в Полтаві є Полтавський університет економіки і  торгівлі та Полтавський обласний центр зайнятості.

Під час панельної дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція» директорка Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва – випускниця 1981 р. випуску Полтавського кооперативного інституту (нині ПУЕТ) розповіла про інновації цифровізації у центрі зайнятості, затребувані професії у майбутньому та вимоги до фахівців, які сформувалися на ринку праці відповідно до світових трендів сучасності.

27 вересня 2021 року під час вивчення дисципліни «Тренінг: Вступ до фаху» для студентів спеціальності 075 Маркетинг було організовано зустріч зі стекхолдером, випускницею спеціальності «Маркетинг» Наталією Мостовенко, власницею маркетингової агенції MeTeam, провідним SMM-маркетолог. Під час зустрічі Наталія поділитися секретами успішного маркетингу в умовах невизначеності, перевагами та недоліками ведення власного бізнесу,  розставила основні нюанси у формуванні навичок сучасного маркетолога в майбутньому.

 

23 вересня 2021 року було проведено WORK-SHOP «Сучасні тренди ресторанного бізнесу» у приміщенні навчально-виробничого комбінату ПУЕТ (філіалу кафедри готельно-ресторанної та курортної справи) для здобувачів 1 та 2 курсів початкового рівня вищої освіти (молодший бакалавр) та першого (бакалавського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа».

 Подібні зустрічі з випускниками, роботодавцями та іншими стейкхолдерами освітнього процесу проводяться кафедрами університету в рамках реалізації концепції практико-орієнтованого навчання з метою опанування студентами практичних навичок обраної професії вже у студентські роки.

 У роботі WORK-SHOP взяв участь Холоденко Максим – випускник спеціальності «Готельно-ресторанна справа» ПУЕТ (2018 р.) та власник кав’ярні «Сахара не надо» м. Полтава, який за результатами конкурсу «Народний лате - артист 2021» став одним з кращих майстрів з лате-арту в Україні.

 Дякуємо нашим випускникам за можливість консультування наших здобувачів! Чекаємо на нові зустрічі!

Полтавський університет економіки і торгівлі допомагає здобувати міжнародний професійний досвід не лише студентам, а й продовжує підтримувати своїх випускників після закінчення навчання.

Рей Наталія у 2019 році, студенткою ПУЕТ, здобувала практичний досвід на позиції кухаря в мережі готелів «Papillon Hotels Resorts & Spa» (Турецька Республіка). Після закінчення навчання знову виникло бажання поїхати за кордон з метою покращення своїх професійних навичок та отримання нових вражень. Так, вона  звернулась до Міжнародного науково-освітнього центру, одним із напрямків діяльності якого є організація міжнародних професійних стажувань, і 25 серпня 2021 року вирушила до Болгарії підвищувати свій професійний рівень в готельному комплексі «Pirin Golf & Country Club» (м. Разлог).

Пишаємося нашими випускниками, бажаємо успіхів у професійному майбутньому та завжди готові до співпраці!

Вже за доброю традицією кожні 5 років випускники 2001 року спеціальності менеджменту зустрічаються разом. 11 липня 2021 року випускники знову зустрілися в рідних стінах ПУЕТ.

«Зустріч повертає нас у ті незабутні роки юності, спогади про які ми так бережемо у нашій пам’яті. І скільки б років не пройшло, мить зустрічі – завжди щемлива та хвилююча. Традиційно, місто зустрічі – університет. Пройшовши коридорами рідного університету, помічаємо який він став оновлений та сучасний» - згадує випускниця Олена Явтушенко.

Проректор з науково-педагогічної роботи Манжура О.В. детально розповів про інноваційний розвиток закладу, підвищення якості освіти, посилення соціального партнерства, створення нових спеціальностей та інституту третього віку. Доцентом кафедри менеджменту Чайкою Інною Петрівною було проведено екскурсію університетом та до оновленої кафедри.

«Було багато приємних спогадів, емоцій, вражень. Ми висловлюємо велику вдячність організатору зустрічі Вахтіну С.Р., який доклав багато зусиль для того, щоб вона відбулась! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі та нові враження!»

Не втомлюємося повторювати і пишаємося своїми випускниками: «Випускники ПУЕТ – це наша гордість, багатство та імідж!».

Вітаємо випускницю ПУЕТ волонтера Poltava Volunteer Community Власенко Єлизавету з успішним проходженням відбору в команду волонтерів (всього 9 активістів з України!), яка буде займатися організацією фестивалю INTERCULTURE 5S: Схід культури - інші звучання (Люблін, Польща) за підтримки Адміністрації міста Люблін в рамках програми Європейського корпусу солідарності. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

21 травня 2021 року відбулося онлайн-святкування Дня ВИПУСКНИКА, приуроченого 60-річчю Університету (ПУЕТ (ПУСКУ, ПКІ)). Випускники Університету, а їх уже понад 100 тисяч осіб, святкували разом з улюбленими викладачами та одногрупниками. Не зважаючи на карантинні обмеження і онлайн-формат свята, всі поринули в щемливу і хвилюючу атмосферу єднання та щирих посмішок через теплі спогади та слова вдячності.

За програмою святкування о 10:00 було урочисто відкрито марафон історій успіхів випускників ПУЕТ, починаючи із представників перших років випуску й завершуючи торішніми  випускниками-магістрами. Продовженням було о 12:00 – зустрічі випускників за спеціальностями.

Випускники ПКІ, ПУСКУ, ПУЕТ долучайтеся до великої прогресивної перспективної спільноти ПУЕТ – Асоціації випускників! Йдемо до спільної мети разом! Ми формуємо простір ділових зв’язків, комунікацій, перспектив та можливостей! Ми чекаємо на вас! Реєструйтеся в Асоціації  випускників за посиланням: http://el.puet.edu.ua/anketa-vypusknyka/

Обговорення освітньо-професійних програм за участю стейкхолдерів (в тому числі випускників) в ПУЕТ уже стало щорічною традиційною справою. В новому 2021 році зустрічі-засідання розпочалися з 26 січня: у зручний для більшості час (зважаючи на зайнятість роботодавців) та формат (он-лайн або в аудиторії).

Зокрема, 02.02.2021 р. під час активної дискусії, було обговорено перелік та зміст освітньої складової навчального процесу для студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування на кафедрі фінансів та банківської справи. Слушні поради та цікаві пропозиції, що мають сприяти підвищенню конкурентоспроможності випускників до працевлаштування як у найближчій перспективі, так і в майбутньому, надав випускник кафедри 2000 року – Савченко Олександр Олександрович, керівник відділення №4 Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ).

10.02.2021 р. в обговоренні з викладачами кафедри правознавства освітньо-професійної програми «Право» ступеня вищої освіти бакалавра, взяла участь, серед решти стейкхолдерів-роботодавців, магістр-випускниця, юрисконсультка ІІ категорії Полтавського обласного центру з гідрометеорології Українського гідрометцентру ДСНС Дарія Усенко. Пані Дарья поділилася своїм уже практичним досвідом (особливо щодо ведення діловодства) та акцентувала увагу на тих знаннях та навичках, які необхідні молодому юристу державної чи комунальної установи, закладу.

15.03.2021 р. відбулося розширене засідання кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин на тему: «Профіль підготовки здобувачів вищої освіти за початковим, першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями за освітніми програмами «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес» та «Міжнародна економіка». В ході виступів взяли участь основні стейкхолдери-випускники ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини – головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва та залучення інвестицій управління інвестиційної політики та соціально-трудових відносин Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної адміністрації – Феніч Оксана Миколаївна та менеджер міжрегіональної логістики ТОВ «НПП УКРОРГСИНТЕЗ» – Коршун Едуард Сергійович. Вони представили своє бачення пріоритетних напрямків покращення якості вищої освіти.

29 травня 2021 року відбулася зустріч випускників кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії (УПЕП) ПУЕТ. Перші випускники кафедри зустрілися через 10 років після випуску: директори підприємств, топ-менеджери, підприємці, HR-менеджери. Святкова атмосфера була наповнена приємними спогадами, щирим сміхом, креативними конкурсами та захопливими піснями. Університет та кафедра пишаються своїми випускниками, радіють їх досягненням та завжди відкриті до взаємодопомоги та співпраці! 

 

12 листопада 2020 року зі студентами 1 курсу кафедри фінансів та банківської справи Інституту бізнесу та сучасних технологій відбулася он-лайн зустріч-лекція випускника кафедри фінансів 2001 року Роя Олександра Анатолійовича – заступника начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Полтавській області. Студенти першокурсники дізналися структуру та принципи роботи Державної казначейської служби України та можливості і поради щодо навчання, проходження практики та працевлаштування для майбутнього фахівця-фінансиста від досвідченого практика.

10 листопада 2020 року для студентів Інституту бізнесу та сучасних технологій відбувся онлайн-майстер-клас випускниці ПУЕТ спеціальності «Маркетинг», медіаекспертки та тренерки з безпеки для журналістів ГО «Інститут масової інформації» Ірини Земляної на тему: «Всі брешуть. Як розрізняти фейки та маніпуляції в медіа». Слухачі дізналися багато корисної інформації про медіаграмотність та можливості захиститися від фейків, маніпуляцій та шахрайства у медіапросторі, що в процесі світової діджиталізації є дуже актуальним, особливо в умовах обмежень під час карантину. Лекторка викликала великий інтерес і захоплення у студентів, у яких виникло бажання до подальшої співпраці з метою поглибленого вивчення піднятих питань.

 

22 жовтня 2020 р. за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» було проведено День кар’єри ЄС 2020. Співорганізаторами заходу в Полтаві є Полтавський університет економіки і  торгівлі та Полтавський обласний центр зайнятості. Зважаючи на умови карантину, захід відбувся онлайн у форматі Zoom-конференції із трансляцією на канал YouTube.

Студентам ПУЕТ було дуже корисно та приємно під час панельної дискусії «Професійний розвиток та європейська інтеграція» почути поради директорки Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої – випускниці 1981 р. випуску Полтавського кооперативного інституту (нині ПУЕТ). Пані Катерина презентувала тенденції на ринку праці, попит і пропозицію знань та навичок, а також зазначила, що ефективна самопрезентація є важливою складовою під час працевлаштування.

 
10 жовтня 2020 року відбулося онлайн-святкування Дня Університету (ПУЕТ (ПУСКУ, ПКІ) – 59 років). Тож, незважаючи на умови карантину, зустріч випускників університету різних років випуску, відбулася. Багато теплих слів привітання та незабутніх спогадів про студентське життя та викладачів було надіслано до улюбленої alma mater. Вже в котре і випускники, і студенти пораділи здобуткам ПУЕТ та його невід᾿ємному хисту завжди долати будь-які перешкоди та залишатися найсучаснішим ВНЗ.

 

Успішні випускники ПУЕТ продовжують і надалі підтримувати тісні зв’язки з своєю alma mater, не лише як практики-консультанти та стейкхолдери, що беруть участь у формуванні освітніх програм Університету, а й активно провадять профорієнтаційну роботу та на власному прикладі показують переваги тієї чи іншої спеціальності.

Так, 16.09.2020 р. випускником 1999 р. Полтавського кооперативного інституту (нині ПУЕТ), факультету «Економіки і менеджменту», спеціальності «Економіка підприємств», ресторатором, співвласником мережі ресторанів «Криниця», доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ПУЕТ Балабаном М.П. та доцентом цієї ж кафедри Юрком І.В. було проведено круглий стіл на тему «Сучасні тенденції розвитку підприємництва в Полтаві» для студентів Полтавського кооперативного коледжу. Студенти були захоплені основними питаннями заходу, адже кого не зацікавлять основні принципи та проблеми ведення власного бізнесу.

Продовженням даної теми було он-лайн навчання на тему «Як організувати власну справу, з чого почати власний бізнес?» учнів старших класів двадцяти Полтавських шкіл за ініціативою Полтавської міської ради в рамках «Сіті  фесту» щорічного форуму підприємців міста «Спільна робота – високі надходження», яке теж було проведено випускником Балабаном М.П. та доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ПУЕТ Івановим Ю.В.

Дякуємо нашим випускникам за плідну співпрацю!

Успіхи наших випускників - це гордість університету та підтвердження повноцінно досягнутої мети у формуванні конкурентоспроможного фахівця, а успіхи університету підвищують престиж обраної спеціальності та закладу освіти випускника

Таким яскравим прикладом для наслідування є випускниця спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі» Тетяна Дрозд, адже попри інші досягнення, вона є авторкою власного успішного ювелірного бренду «PAVLIN».

29.09.2020 р. пані Тетяна зустрілася з першокурсниками інституту бізнесу та сучасних технологій і розповіла про свою історію успіху – як переїхала до Києва, захистила кандидатську дисертацію, працювала експертом, а зараз є авторкою ювелірного бренду «PAVLIN». Зазначений бренд вже відомий і  в Україні, а і за її межами та був представлений на різних фестивалях моди і модних показах. Тетяна презентувала власну колекцію ювелірних виробів, яка реалізується не лише через Інтернет, а й в одному з шоу-румів Києва.

Студенти початківці були не лише захоплені історією випускниці, а вмотивовані рішучістю до досягнення у кожного власної мети і готовими до опанування своїх спеціальностей та разом з ПУЕТ реалізації своїх мрій на шляху до зірок!

Кожен наш випускник, його професійне зростання, шлях до успіху – це окрема особиста історія наполегливої праці, сильної віри та незламного бажання досягти поставленої мети – це честь і гордість нашого Університету.

Коноваленко Олена Юріївна -  випускниця ПУЕТ 2016 року, магістр освітньої програми «Технології в ресторанному господарстві».

У 2016 році пані Олена здобула Диплом І ступеня та Золоту медаль в номінації АРТ– КЛАС «Художня робота з тіста» за неймовірну композицію «Сорочинський ярмарок» на Міжнародному чемпіонаті з кулінарного та кондитерського мистецтва серед юніорів «BEST CookFEST Junior – 2016», якому взяли участь більше 120 учасників з різних країн (України, Ізраїлю, Туреччини, Азербайджану, Сербії, Росії, Білорусії, Німеччини).

Сьогодні Олена Юріївна - викладачка спеціальних дисциплін кулінарного профілю Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське вище професійне училище імені Андрія Олександровича Чепіги».

19.05.2020 р. відбулася онлайн-зустріч (незважаючи на умови карантину) студентів та викладачів кафедри «Фінансів та банківської справи» з випускником 2018 р. ПУЕТ, магістром спеціальності «Банківська справа та страхування», керівником відділення АТ КБ «Приватбанк» м. Полтави Цвітченком Павлом Миколайовичем. Метою зустрічі було обговорення професійного зростання фахівця-випускника та можливість для студентів дізнатися головні вимоги до опанування майбутньої професії.

Основною порадою випускника було наголошення на тому, щоб студенти не гаяли часу, а сфокусувалися на здобутті теоретичних знань, а головне практичних навичок під час здобуття освіти, що підтверджує правильність вектору ПУЕТ на практико-орієнтоване навчання. Конкурентоспроможними перевагами майбутнього фахівця на сучасному ринку праці Павло Миколайович також вбачає знання іноземної мови та готовність до змін і постійного навчання.

 

14 лютого 2020 року відбулася зустріч роботодавців (серед яких були випускники ПУЕТ (ПКІ, ПУСКУ)), гарантів начальних програм, викладачів кафедри економічної кібернетики, бізнес-аналітики та інформаційних систем та студентської молоді з метою обговорення навчальних планів освітніх програм «Економічна кібернетика», «Бізнес-економіка», «Менеджмент інформаційних ресурсів» за участю.

В процесі обговорення випускник спеціальності «Економічна кібернетика» Шевченко Є.А. – фахівець із закупівлі з/ч та ТМЦ ТОВ "Кернел-Трейд" обґрунтував необхідність формування навичок комунікацій як основи групової роботи, необхідність володіння державною та іноземними мовами при взаємодії із вітчизняними і зарубіжними бізнес-партнерами, а випускник спеціальності «Економіка підприємства» Тронь С.П. – менеджер з логістики групи компаній «Надежда», розкрив велике значення здатності майбутніх фахівців ухвалювати обґрунтовані бізнес-рішення та навичок управління конфліктами в колективах, а також достатнього володіня ІТ-програмами, що забезпечують логістичну діяльність підприємств.

 

 

 

31.01.2020 р. в ПУЕТ відбулася зустріч основних стейкхолдерів освітньої діяльності: студентів та викладачів кафедри фінансів та банківської справи з роботодавцями з метою обговорення переліку та змісту освітньої складової навчального процесу. Роботодавців представляли фахівці фондового ринку, банківської справи та страхування, серед яких також були випускники ПУЕТ (ПУСКУ).

Слушними були пропозиції випускниці  2005 р. кафедри фінансів ПУСКУ Подольської Тетяни Валентинівни, заступника директора Полтавського ЦРВ АТ «Мегабанк» щодо пріоритетів у формуванні студентами вибіркового блоку навчальних дисциплін з метою підвищення власної конкурентоспроможності на сучасному ринку праці.

11 жовтня 2019 року, в рамках святкування Дня Університету, в ПУЕТ відбулася зустріч випускників університету різних років випуску. Теплі спогади про студентське життя, викладачів та представлення гостям сучасного університету з усіма його досягненнями та здобутками наповнили дружню атмосферу.

Випускники ПКІ, ПУСКУ, ПУЕТ долучайтеся до великої прогресивної перспективної спільноти ПУЕТ – Асоціації випускників! Адже наше об᾿єднання прагне допомогти вам досягти успіху разом! Ми формуємо простір ділових зв’язків, комунікацій, перспектив та можливостей! Пекаішникив, пусківців і пуетівців колишніх не буває – ми чекаємо на вас! Реєструйтеся в Асоціації  випускників за посиланням:

http://el.puet.edu.ua/anketa-vypusknyka/

 

14.08.2018 року.

Сьогодні відзначає свій День народження голова Асоціації випускників ПУЕТ (ПУСКУ, ПКІ) В. А. Головко.

 

Шановний Володимире Анатолійовичу!

У цей прекрасний день вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших справах, успіхів у будь-яких починаннях.

Хай Вас підтримують і надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

З повагою

ректорат та колектив асоціації випускників ПУЕТ

19 травня 2018 року 

Асоціація випускників Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (Полтавського кооперативного інституту, Полтавського університету споживчої кооперації України) зареєстрована як громадська організація 31 грудня 2016 року. Організація працює для більш, ніж 90 тис. випускників вишу. Так, за рік після створення Асоціацією випускників ПУЕТ було організовано ряд зустрічей випускників, приурочених до річниць закінчення навчання в університеті, а також проведено цикл публічних лекцій успішними випускниками для нинішніх студентів.

Студенти ПУЕТ спілкуються з випускницею А. Масловською А. Масловська на зустрічі з О. Бабенко, С. І. Нестулею та ректором О. О. Нестулею

 

На початку навчального року до університету завітала з відкритою лекцією Анна Масловська, випускниця 2002 року спеціальності «Міжнародна економіка». Наразі Анна – старший фінансовий директор компанії «VISA», регіону Центральної Європи, Близького сходу та Африки (регіональний офіс компанії знаходиться в м. Дубаї, ОАЕ). Пані Анна поділилася враженнями про роки свого студент­ського навчання, розповіла, що в університеті завжди сприяли утвердженню життєвої позиції студентів на загальнолюдських цінностях, як людяність, взаємодопомога, взаємопідтримка й толерантність. Тепла та доброзичлива атмосфера зустрічі сприяла конструктивній роботі у формі «питання-відповідь». Підбиваючи підсумки зустрічі, Анна Масловська розкрила простий і доступний рецепт успіху кожного: постійна робота над собою, систематичне поповнення арсеналу професійних умінь та компетенцій, відповідальність і наполегливість.

   

Та не менш вагомими заходами, яким сприяла Асоціація випускників ПУЕТ, стали традиційні ювілейні зустрічі випускників. Так, 8 вересня 2017 р. відбулася зустріч випускників 1982 року технологічного факультету. Колишні студенти завітали до своєї alma-mater із теплими словами вдячності до рідного навчального закладу та викладачів, які дали їм гарні знання, професійну підготовку, бажання та вміння навчатися  протягом усього життя. Випускники з’їхалися з різних куточків світу – України, Італії, Росії. Зустріч була наповнена спогадами про студентські роки: навчальні заняття, іспити та заліки, будівельні загони, виробничі стажування. Випускники зустрілися зі своїми викладачами, які нині працюють на кафедрі технології харчових виробництв і ресторанного господарства: Роговою А. Л., Положишниковою О. І., Прокопенко І. П. та викладачем кафедри технологічного обладнання, харчових виробництв і торгівлі Оберемком В. М.

16 вересня 2017 року в ПУЕТ відбулися відразу ще дві зустрічі випускників університету. З нагоди 35-річча випуску  Полтавського кооперативного інституту приїхали випускники економічного факультету колишні студенти, які нині мешкають далеко за межами рідної Батьківщини. Теплі спогади про студентське життя, викладачів, будівельні загони наповнили лекційну аудиторію.

Стіни рідного вишу також відвідали випускники 1984 року спеціальності «Бухгалтерський облік». Вони завітали в університет, аби зустрітися зі своїми наставниками – Веригою Ю. А. та Подоль­ською В. О. Випускниці згадували цікаві навчальні заняття, участь у наукових студентських конференціях та студентському дозвіллі, поїздки до колгоспів на збирання урожаю.

Традиційно в рамках відзначення Міжнародного дня студента, Асоціація випускників ПУЕТ влаштувала публічну лекцію для студентів університету від випускника 2005 року спеціальності «Фінанси», а нині старшого партнера адвокатського об’єднання «PRIVE» Крамаренка Є. В. Він провів лекцію на тему «Захист публічних осіб у кримінальному процесі» для студентів спеціальності «Право», а також зустрівся зі студентським самоврядуванням ПУЕТ. Обговорення стратегії розвитку студентського самоврядування, правового захисту прав студентів та умов ефективного навчального процесу було надзвичайно плідним та конструктивним.

   

За ініціативи директора Навчально-наукового інституту лідерства Світлани Нестулі до Дня місцевого самоврядування була організована зустріч студентів із випускниками університету, які нині є депутатами Полтавської міської ради. Примітним є те, що серед 42 депутатів Полтавської міської ради  11 своєю alma mater називають ПУЕТ. У рамках зустрічей випускники ділилися зі студентами ПУЕТ своїми яскравими спогадами про студентське життя, історіями власного життєвого успіху.

Асоціація випускників ПУЕТ долучилася до організації зустрічі для студентів університету з випускницею Альоною Гончаренко (2011 рік випуску), переможницею «Школи мерів». Пані Альона ознайомила учасників зустрічі з програмою розвитку міста, з якою вона отримала перемогу у вищезгаданому проекті, розповідала про «Стратегію Полтави – 2028», про можливості активної участі в житті міста й про те, яким воно може стати. 

3 квітня 2018 року випускницею технологічного факультету 2009 року Наталією Щегулою (засновницею туристичного ТОВ «Гамма Холідей») був проведений майстер-клас на тему «Техніки продажів у туризмі» для студентів спеціальності «Туризм» та інших охочих. Такий практичний обмін досвідом сприяє кращому усвідомленню «свого місця» студентом в обраній професії та всебічному розвитку особистості. 

Університет завжди радо вітає своїх випускників та запрошує на нові зустрічі.

Переможниця «Школи мерів» А. Гончаренко Студентська рада ПУЕТ із першим головою

студентської ради Є. В. Крамаренко