Новини ННІІТУ

Отримання дипломів кандидатів наук!

10 липня 2017 року Департамент атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України видав надруковані дипломи захистившимся дисертантам в Спеціалізованій вченій раді Д 44.877.02 (захисти відбулися 31 березня 2017 року).

Черговий захист докторської дисертації!

Не дивлячись на спеку та відпустки спеціалізована вчена рада Д 44.877.02, майже в повному складі, провела 4 липня 2017 захист докторської дисертацій.

На засіданні було представлено дисертацію Кравченка Володимира Миколайовича на тему «Моделі проблемно-орієнтованого управління економічними об’єктами» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

Вітаємо Тростянську Карину Миколаївну із отриманням диплома кандидата наук!

Під час засідання спеціалізованої вченої ради Д 44.877.02 4 липня 2017 року було вручено Тростянській Карині Миколаївні диплом кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.11 - математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці отримала.

Методичний семінар для користувачів ІАСУ ФР МОНУ

У Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» із 6 по 10 червня 2017 р. відбудеться методичний семінар для користувачів Інформаційно-аналітичної системи управління фінансовими ресурсами Міністерства освіти і науки України (ІАСУ ФР МОНУ).

Запрошуємо головних бухгалтерів (заступників, що введуть фінансову звітність) ВНЗ Міністерства освіти і науки України взяти участь у роботі семінару та висловити свої побажання з удосконалення ІАСУ ФР МОНУ.

Отримання перших дипломів!

19 травня 2017 року Департамент атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України видав надруковані дипломи першим захистившимся дисертантам в Спеціалізованій вченій раді Д 44.877.02 (перші захисти відбулися 1 лютого 2017 року).

Спеціалізована вчена рада  Д 44.877.02 успішно провела захисти дисертацій

31 березня 2017 в Полтавському університеті економіки і торгівлі вдруге було проведено захисти дисертацій спеціалізованою вченою радою Д 44.877.02

Перші захисти дисертацій, проведенні спеціалізованою вченою радою  Д 44.877.02

1 лютого 2017 в Полтавському університеті економіки і торгівлі було проведено перші захисти дисертацій спеціалізованою вченою радою Д 44.877.02.

Нагородження  слухачів курсів із програмування за СУБД Cache

28 листопада 2016 року на засіданні вченої ради Полтавського університету економіки і торгівлі відбулося нагородження слухачів курсів з програмування за СУБД Cache.

Курси із СУБД Cachе у ПУЕТ

Із 24 по 28 жовтня 2016 р. у Полтавському університеті економіки і торгівлі проходили курси зі створення баз даних за допомогою системи управління базами даних Caché, розробленою американською фірмою InterSystems.

Співпраця Навчально-наукового інституту інноваційних технологій управління Вищого навчального закладу Укоопспілки «ПУЕТ» із Державним вищим навчальним закладом «Університет банківської справи»

7 вересня 2016 р. до Полтавського університету економіки і торгівлі завітали ректор Смовженко Тамара Степанівна, перший проректор Кузнєцова Анжела Ярославівна та завідувач кафедри кібербезпеки Гордєєв Олександр Олександрович Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» (м. Київ).

Виїзне засідання НАН України в ПУЕТ

14-15 грудня 2015 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулося виїзне засідання  відділення економіки Національної академії наук України, в рамках якого проведено круглий стіл на тему «Сучасні проблеми управління економікою: трансформація механізмів фінансування соціальної сфери та освіти». Як відзначила академік НАНУ, академік-секретар Відділення економіки, доктор економічних наук, професор, директор НДІ «Демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи» Лібанова Елла Марленівна подібне засідання проведено вперше на базі університету.