Проєкти
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Новини та заходи / Молодіжний бізнес-центр

 

І ЕТАП VII ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД СТАРШОКЛАСНИКІВ З ОСНОВ ПІДПРИЄМНИЦТВА «КРОК ДО БІЗНЕСУ». ПОЛТАВСЬКА СПЕЦIАЛIЗОВАНА ШКОЛА № 3.

Бiзнес-симуляцiя в Полтавськiй спецiалiзованiй школi # 3 нiкого не залишила байдужим. Була гарна гра!

 


І ЕТАП VII ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД СТАРШОКЛАСНИКІВ З ОСНОВ ПІДПРИЄМНИЦТВА «КРОК ДО БІЗНЕСУ». ЗОШ № 23 М. ПОЛТАВА 

Розпочався VII чемпiонат "Крок до бiзнесу". Змагання відбулися і у 23 школi м. Полтави ,учасниками стали учні 10 та 11 класів. Високий рівень напруги в грi, запекла боротьба i незначна перевага в останньому кварталi. Переможець - команда десятикласників " Голуба лагуна"


СТРАТЕГІЧНА ДІЛОВА ГРА "ТЕНДЕР-БІРЖА-ТЕНДЕР"

В Молодіжному бізнес-центрі проведена стратегічна ділова гра "Тендер-біржа-тендер". В умовах конкуренції учасники гри приймали комерційні рішення, які приводили або до вдалих результатів або до розуміння власних помилок і прорахунків. Цікаво,що у грі є можливість не тільки відчути азарт змагань, але й на основі зароблених ігрових грошей взяти участь в аукціоні і придбати корисні речі.

 

 


І ЕТАП VII ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД СТАРШОКЛАСНИКІВ З ОСНОВ ПІДПРИЄМНИЦТВА «КРОК ДО БІЗНЕСУ». ЗОШ № 27 М. ПОЛТАВА

Стартував VII чемпiонат "Крок до бiзнесу". Змагання в 27 школi Полтави стали традицiйними. Шаленна напруга в грi i мiнiмальна перевага в останньому кварталi. Переможець - команда одиннадцятикласникiв


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТРЕНІНГІВ МОЛОДІЖНОГО БІЗНЕС-ЦЕНТРУ

4 жовтня 2018 р. у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася презентація тренінгів Молодіжного бізнес-центру з відкриття власної справи. У заході взяли участь студенти ПУЕТ та Полтавського кооперативного коледжу.

 


РЕАЛІЗОВАНИЙ БІЗНЕС-ПРОЕКТ ШКОЛИ КАВКАЗЬКИХ ТАНЦІВ ВИПУСКНИКА МОЛОДІЖНОГО БІЗНЕС-ЦЕНТРУ НАРІМАНА НАБІЄВА

 

 

 

 

 


СТАРТАП ВIД ВИПУСКНИКА МОЛОДІЖНОГО БІЗНЕС-ЦЕНТРУ ДМИТРА ГАДЮЧКО "БЕЛЬГIЙСЬКI ВАФЛI"

Новий стартап вiд випускника МБЦ Дмитра Гадючко "Бельгiйськi вафлi"

 

 


СПІВПРАЦЯ З АГЕНЦІЄЮ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ 

Продовжуємо роботу, спрямовану на відродження сільських територій Полтавського району. Для цього залучаємо до співпраці підприємців, експертів у сфері бізнесу та маркетингу, науковців та фахівців з проектного менеджменту. На сьогоднішній робочій нараді з Ігорем Юрко (керівник бізнес-інкубатора Полтавського університету економіки та торгівлі, науковий керівник центру тренінгових технологій, тренер з організації власного бізнесу, складання бізнес-планів маркетингу торгових підприємств, консультант по бізнес-плануванню) узгодили план заходів щодо розвитку підприємництва на базі територіальних громад Полтавського району.


22 березня 2018 р. відбувся фінальний етап VІ Чемпіонату області серед учнів старших класів з основ підприємництва «Крок до бізнесу».

На протязі лютого-березня 2018 року пройшли районні та міські змагання чемпіонату, в яких взяли участь 149 команди із 142 шкіл, всього змагалися 672 учня.


Чемпіонат з основ підприємництва "Крок до бізнесу" 

Чемпіонат з основ підприємництва "Крок до бізнесу" в м.Полтава відбувся! В змаганнях прийняли участь 12 команд старшокласників. До фіналу за найбільшим прибутком потрапили команди шкіл № 1, 27, 31 і 32. В фіналі перемогу одержала команда гімназії № 31, яка разом з командою школи № 27 (2 місце) буде представляти Полтаву в чемпіонаті області 22 березня 2018 року.


Міський чемпіонат "Крок до бізнесу"

В ПУЕТ відбувся міський чемпіонат "Крок до бізнесу" у формі бізнес-симуляції. Бізнес-симуляція являє собою покроковий комп’ютерний симулятор, у якому команда-учасник керує віртуальним торговельним підприємством, що діє в умовах конкуренції з командами-суперниками. При цьому на комп’ютері відображається докладна інформація про результати діяльності підприємства на кожному кроці гри у вигляді управлінських та економічних звітів. Учасники гри приймають управлінські рішення для забезпечення прибуткової діяльності підприємства.


МІСЬКІ ТА РАЙОННІ ЗМАГАННЯ VI ЧЕМПІОНАТУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ОСНОВ ПІДПРИЄМНИЦТВА «КРОК ДО БІЗНЕСУ» (М. ПИРЯТИН ТА ПИРЯТИНСЬКИЙ РАЙОН) 22.03.2018 Р.

Продовжуються міські та районні змагання VI Чемпіонату Полтавської області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», фінал якого пройде у Полтавському університеті економіки і торгівлі 22 березня 2018 р.
23 лютого 2018 р. Пирятинський ліцей № 1 приймав учасників чемпіонату – учнів шкіл м. Пирятин та Пирятинського району.
І знову ділова гра «Роздрібна торгівля» пройшла весело, цікаво, креативно, пізнавально та корисно! 


РОЗІГРАШ КУБКУ МОЛОДІЖНОГО БІЗНЕС-ЦЕНТРУ

14 грудня 2017 р. відбувся розіграш кубку Молодіжного бізнес-центру. Даний захід відбувся в форматі бізнес-симуляції «Роздрібна торгівля-міні». За умовами гри на галузевому ринку конкурують чотири супермаркети, управління якими передбачає закупівлю продовольчих і непродовольчих товарів, встановлення на них націнки та їх реалізацію. Крім того, гравцям необхідно було визначитися з кількістю персоналу, розміром заробітної плати працівникам, обсягами витрат на рекламу.СТРАТЕГІЧНА ДІЛОВА ГРА «ТЕНДЕР-БІРЖА-ТЕНДЕР»

25-26 жовтня 2017 року Молодіжним бізнес-центром була проведена стратегічна гра «ТЕНДЕР-БІРЖА-ТЕНДЕР».
В грі взяли участь більше 30 студентів всіх напрямів підготовки.
Основною метою ділової гри є вивчення ринкових механізмів ціноутворення й набуття практичних навичок прийняття комерційних рішень в умовах жорсткої конкурентної боротьби. 


ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ «УКРАЇНСЬКЕ БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩЕ» ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ ТРЕНІНГІВ МОЛОДІЖНОГО БІЗНЕС-ЦЕНТРУ ЗІ СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

28 вересня 2017 р. в рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки на виконання проекту «Трансформація діючого молодіжного бізнес-центру на базі Полтавського університету економіки і торгівлі в обласний бізнес інкубатор» відбулася панельна дискусія «Українське бізнес-середовище» та презентація програми тренінгів Молодіжного бізнес-центру зі створення власної справи. 


Фінальний етап V Чемпіонату області з основ підприємництва серед старшокласників «Крок до бізнесу»

23 березня 2017 р. відбувся фінальний етап V Чемпіонату області серед учнів старших класів з основ підприємництва «Крок до бізнесу».
На протязі лютого-березня 2017 року пройшли районні та міські змагання чемпіонату.


Перемога в IX Міжнародному чемпіонаті  «Молодь і підприємництво - 2017» (Республіка Білорусь)

Делегація ПУЕТ у складі 11 студентів 17-19 травня 2017 року відвідала м. Гомель (Республіка Білорусь), де взяла участь у IX Міжнародному чемпіонаті «Молодь і підприємництво-2017». Цей чемпіонат уже став традиційним, який щорічно проводить Білоруський торгово-економічний університет споживчої кооперації.


МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ «STARTUP-КООПЕРАЦІЯ» - 2016 (м.ГОМЕЛЬ, БІЛОРУСЬ)

Уже вдруге на запрошення Білоруського торгово-економічного університету споживчої кооперації 14 жовтня 2016 року делегація студентів нашого університету під керівництвом адміністратора Молодіжного бізнес-центру Іржавської Л. В. взяла участь у конкурсі бізнес-проектів «StartUp-Кооперація»-2016.


ПРО КАФЕ "ЛАБИРИНТ" (М. КОНОТОП), ЩО ВІДКРИТО  ВИПУСКНИКАМИ МОЛОДІЖНОГО БІЗНЕС-ЦЕНТРУ

Первое, что радует у входа в кафе — надпись на окне: «Лабиринт. Выход есть».Внутри уже некоторое время ждет подруга, а я снова опаздываю.