Проекти
Головна / Проекти / Проектна діяльність / Новини та заходи проектного офісу

Новини та заходи проектного офісу

Школярів Полтавської області навчали основам проектної діяльності

У рамках реалізації проекту «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування» відбувся черговий етап тренінгових занять.

Студенти ПУЕТ продовжили навчання за програмою «Student Action: Програма розвитку лідерського потенціалу у студентів» від Британської Ради

30 листопада – 1 грудня студентки Полтавського університету економіки і торгівлі Ольга Куливуш, Марина Негода та Яна Полєва, які попередньо пройшли конкурсний відбір, узяли участь у другому модулі програми «Student Action: Програма розвитку лідерського потенціалу у студентів» від Британської Ради, що відбувся в м. Київ. Під час зустрічі наша команда презентувала проект «International Club», метою якого є налагодження міжкультурного діалогу між українськими та іноземними студентами в ПУЕТ.

Студенти ПУЕТ стали учасниками програми «Student Action: Програма розвитку лідерських компетенцій у студентів» від Британської Ради

Однією з передумов реалізації реформи вищої освіти в Україні є розвиток лідерського потенціалу студентів та здобуття ними навичок зі створення ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності освітнього процесу в університетах.

Ефективна комунікація зі студентами – можливість бути кращими

15 листопада у рамках проведення Тижня якості в ПУЕТ відбулася стратегічна сесія за участі студентів під девізом «Якість вищої освіти як результативне формування компетентності та професійної свідомості». Захід модерували Аліна Ткаченко, декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу, Інна Пахомова, директор проектного офісу, Марина Іваннікова, доцент кафедри маркетингу.

УКРАЇНА ОТРИМАЛА ОКРЕМЕ ВІКНО «ЕРАЗМУС+»: 5МЛН ЄВРО В МЕЖАХ ПРОГРАМИ ПІДЕ АДРЕСНО ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ПРОЕКТІВ ТА МОБІЛЬНОСТІ У ВИЩІЙ ОСВІТІ

Україна отримала окреме вікно для фінансування конкурсів Програми «Еразмус+» у 2019-2020 рр. Додаткове фінансування виділено за напрямом Кey Аction (KA)1 «Міжнародна кредитна мобільність» у розмірі 2,5 млн євро, напрямом Кey Аction (KA)2  «Розвиток потенціалу вищої освіти» у розмірі 2 млн євро, а також півмільйона євро – за напрямом Жан Моне. Таке рішення було прийнято ЄС за результатами розгляду відповідного звернення України.

ПУЕТ долучився до Міжнародного тижня  Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні

Співробітники ПУЕТ – директор проектного офісу Інна Пахомова та директор Міжнародного науково-освітнього центру Юлія Перегуда – долучилися до Міжнародного тижня Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні, що відбувся з 5 по 9 листопада 2018 року в м. Київ.

Британська рада в Україні провела серію тренінгів за програмою «Active Citizens» для представників молодіжних організацій у Полтаві. До навчання долучились співробітники Полтавського університету економіки і торгівлі: Інна Пахомова – директорка проектного офісу ПУЕТ, Ксеня Пивоварська - наукова співробітниця Навчально-наукового Інституту лідерства,  Анна Бичкова - завідувачка сектора з організації навчання та стажування за кордоном Міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ. Тренінг проводитили сертифіковані фасилітатори програми «Active Citizens» Британської Ради.

Студенти ПУЕТ подали заявки на конкурс Британської Ради

До проектної діяльності студенти та викладачі нашого університету долучаються все активніше. Це дає змогу отримати фінансування для втілення власних задумів, спробувати свої сили в організаторській роботі, розбудувати мережу партнерів.

Наші студенти вже пишуть проекти, а Ви?

27 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся тренінг для студентів «Написання проектної заявки». Тренери Інна Пахомова та Ксенія Пивоварська підготували студентів до написання грантової заявки, зокрема до подання за програмою «Active Citizens» від Британської Ради.

Співробітники та викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі відвідали заходи Представництва Європейського Союзу в Україні

18–20 вересня 2018 делегація Представництва  Європейського Союзу в Україні відвідала Полтаву з офіційним візитом. У рамках візиту відбулася серія інформаційних заходів, у яких взяли участь співробітники та викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі.