Проекти

Новини та заходи / StartUp CLUB PUET

СТУДЕНТИ ПУЕТ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ СПІЛЬНОЇ ІНІЦІАТИВИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ТА YEP ЩОДО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ КЛУБІВ

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі Олександр Вихренко (група ПЗм-51), Владислав Іванов (група ХТІ РТ-11), Володимир Івченко (група М-11) – долучилися до реалізації спільної ініціативи Міністерства освіти і науки України та YEP щодо розвитку підприємницьких клубів в українських закладах вищої освіти.

Студенти ПУЕТ долучилися до програми розвитку молодіжного підприємництва в Україні

З метою реалізації спільної ініціативи Міністерства освіти і науки України та YEP щодо розвитку підприємницьких клубів в українських закладах вищої освіти з 10 по 12 листопада 2018 року в м. Київ буде проведено тренінг для представників університетів, які подали заявки на участь у проекті та роботі підприємницького клубу StartUp club PUET.

На базі Полтавського університету економіки і торгівлі створений підприємницький клуб YEP – StartUp PUET!

Полтавський університет економіки і торгівлі визнає, що підтримка  інновацій та заохочення підприємництва в академічному середовищі є ключовими факторами розбудови національної стартап-екосистеми, а також економічного розвитку країни.

Приєднуйся до команди StartUp PUET!

Уже із цього навчального року студенти зможуть отримувати підприємницькі навички в університеті, незалежно від спеціальності, в межах раніше початої співпраці МОН та YEP запуску ініціативи зі створення в підприємницьких клубах у закладах вищої освіти.