Факультети та інститути
Головна / Факультети та інститути / Університет третього віку / Новини - Університет третього віку
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Новини - Університет третього віку

НОВІ УСПІХИ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ

У ПУЕТ успішно функціонує соціальний освітній проект «Університет третього віку». Координатори, викладачі та студенти-волонтери продовжують організовувати навчально-пізнавальні, інформативні заходи для слухачів УТВ.

 


Люди поважного віку у ПУЕТ опановують курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології  в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

23 листопада 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.


НОВІ УСПІХИ ТА ЗДОБУТКИ СЛУХАЧІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

У ПУЕТ успішно функціонує соціальний освітній проект «Університет третього віку». Координатори та викладачі продовжують організовувати навчально-пізнавальні, інформативні заходи для слухачів УТВ.

 

 


Люди поважного віку в ПУЕТ продовжують  опановувати курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології  в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

9 листопада 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

 


У ПУЕТ ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ ОСВІТНІЙ КУРС-ПРАКТИКУМ «Інформаційно-комунікативні технології  в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

2 листопада 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі успішно завершився 9-й тиждень навчання людей поважного віку з курсу-практикуму «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.


«Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International звіт за жовтень ПУЕТ

Уже традиційно люди поважного віку м. Полтави та області, спраглих до знань та освоєння нових навичок і компетенцій, збирає Університет третього віку!

 

 


УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ!

Полтавський університет економіки і торгівлі, діючи на принципах соціальної відповідальності, активної громадянської й соціальної позиції, взаємодопомоги та взаємопідтримки продовжує успішну реалізацію соціального проекту «Університет третього віку». Завдяки ефективній роботі викладачів і студентів волонтерів забезпечується високий рівень організації освітнього процесу та успішне освоєння людьми поважного віку нових знань, умінь, навичок та компетенцій для підвищення особистої та громадянської ефективності слухачів.

 


У ПУЕТ люди поважного віку продовжують вивчати освітній курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології  в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

28 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі успішно завершився 4 тиждень навчання людей поважного віку з курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.


ПУЕТ – УЧАСНИК ЩОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ ПРО СУЧАСНЕ МІСТО ТА ЙОГО СУСПІЛЬСТВО «МАЙСТЕРНЯ МІСТА. МОЯ ПОЛТАВА – МОЄ МАЙБУТНЄ»

Для полтавців і гостей міста вже став звичним та завжди очікуваним щорічний урбаністично-культурний фестиваль про сучасне місто та його суспільство «Майстерня міста. Моя Полтава – моє майбутнє» –, платформа для спілкування жителів міста, громадських організацій, ініціатив, представників некомерційного сектора, бізнесу та міської влади.


Люди поважного віку в ПУЕТ опановують новий курс-практикум

21 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

 


УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ В ПУЕТ: ВИВЧЕННЯ НОВИХ ОСВІТНІХ КУРСІВ ТА ОНОВЛЕНОГО БАЗОВОГО КУРСУ

15 вересня 2018 року в Університеті третього віку Полтавського університету економіки і торгівлі відбулися чергові заняття для слухачів другого та базового курсів.

 


У ПУЕТ ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ ОСВІТНІЙ КУРС-ПРАКТИКУМ «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

14 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття з унікального інноваційного освітнього курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту, який розробили фахівці ПУЕТ стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

 


РОЗПОЧАТО НОВИЙ СЕМЕСТР В УНІВЕРСИТЕТІ ТРЕТЬОГО ВІКУ

1 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося урочисте відкриття нового навчального семестру в Університеті третього віку – соціальному проекті викладачів та студентів ПУЕТ для людей поважного віку 55+.

 

 

 


ПЕРШИЙ ВИПУСК БАЗОВОГО КУРСУ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ В ПУЕТ

Полтавський університет економіки і торгівлі, повністю поділяючи принципи та цінності  міжнародного об’єднання університетів третього віку, що діє під девізом «Найбільшим культурним досягненням народу є його щасливі люди похилого віку», створив ефективний освітній простір для людей старшого, «золотого» віку.


УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ У БАЗОВОМУ КУРСІ

Університет третього віку продовжує успішно реалізовувати концепцію «освіта впродовж життя». 28 квітня пройшов завершальний навчальний день базового освітнього курсу для слухачів 50+.

Storytelling як формат навчання, мотивації та особистого прикладу вже давно використовується в педагогічній практиці Полтавського університету економіки і торгівлі. Така форма повною мірою дозволяє розкрити індивідуальні мотиваційні складові життєвого успіху кожного зі слухачів Університету третього віку.Університет третього віку в ПУЕТ

31.03.18 р. в Полтавському університеті економіки і торгівлі школярі області проходили пробне ЗНО. Університет був зачинений для всіх, крім організаторів тестування та школярів. 

 

 


ТРИВАЮТЬ ЗАНЯТТЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ТРЕТЬОГО ВІКУ


17.03.18 відбулися чергові заняття в університеті третього віку.