Освіта
Головна / Освіта / Освіта впродовж життя / Університет третього віку / Новини - Університет третього віку

Новини - Університет третього віку

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ

 

 

 

 

 

Дружня родина слухачів Університету третього віку  продовжують навчання !!!!!!!

І курс слухачів Університету третього віку, не зважаючи на всі турботи та на складнощі в житті, з гарним настроєм, та завзяттям прийшли в суботу, 18 травня, і продовжили заповзято вивчати обрані ними курси.

НОВИНИ «УНІВЕРСИТЕТУ  ТРЕТЬОГО ВІКУ»

Минулої суботи, 11 травня, викладачі й студенти ПУЕТ, що працюють в УТВ, провели свої останні у цьому навчальному році заняття для слухачів-другокурсників. Саме тому пари цього дня трохи відрізнялись від попередніх. Не за змістовним наповненням — за настроєм. 

 

НОВИНИ  «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

Проект «Університет третього віку», розпочатий у ПУЕТ у січні 2018 року, постійно розвивається, розширюється, знаходить нові можливості для своїх слухачів.

 

 

НОВИНИ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ» 

04.05.2019 року І курс слухачів «Університету третього віку» продовжили вивчати обрані ними навчальні курси: англійська мова для людей поважного віку; курс свідомого полтавця; психологія дорослості – поважного віку активної людини  та інформаційно-комунікативні технології.

НОВИНИ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

30 березня Полтавський університет економіки і торгівлі, як і щосуботи, приймав у своїх стінах слухачів Університету третього віку. Цього чудового весняного дня на заняття з інформаційно-комунікативних технологій, англійської мови, психології, товарознавства завітали студенти другого курсу УТВ. Традиційно після завершення основних занять куратори пропонують своїм групам власні програми, розраховані на дві академічні години, або запрошують спеціалістів різних сфер, діяльність яких цікавить наших слухачів.  Так, цієї суботи на запрошення кураторів кількох груп було проведено зустріч з представниками Головного управління пенсійного фонду України в Полтавській області.

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ» ПРОДОВЖУЄ НАВЧАННЯ

23.03.2019р. у І курсу слухачів «Університет третього віку»  відбулась довгоочікувана зустріч з талановитою, красивою та надзвичайно доброю українською поетесою, журналісткою, заслуженою  діячкою мистецтв України Марією Бойко.

 

ТРИВАЮТЬ ЗАНЯТТЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ТРЕТЬОГО ВІКУ

09.02.2019 року більш, ніж 300 слухачів І курсу Університету третього віку продовжили вивчати обрані ними навчально-пізнавальні курси:  англійська мова для людей поважного віку; здорове довголіття; курс свідомого полтавця; психологія дорослості – поважного віку активної людини  та інформаційно-комунікативні технології. Оскільки «Університет третього віку» - це перш за все соціальний проект, то куратори груп (доц. Степанова Л.В., доц. Рогова Н.В., викл. Рибакова С.С., викл. Тереховська В.І., викл. Аларед Я.В., проф. Костишина Т.А., викл. Кириченко О.В., доц. Страшко Л.М., доц. Лозова О.В., доц. Горячова О.О.) на кураторській годині провели пізнавальний соціально-адаптивний курс, спрямований в першу чергу на підвищення у слухачів соціальної комфортності в сучасному мінливому житті, піднімаючи рівень їх функціональної грамотності та соціальної компетентності.


СТРІЧКА НОВИН ВІД "УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ"

Щосуботи ПУЕТ відкриває двері для особливих студентів — слухачів Університету третього віку. Минулої, 2 лютого, проводились заняття для 10 груп другого курсу. Традиційно студенти вивчали англійську мову, опановували комп'ютерні технології, штудіювали інформацію про склад харчових продуктів задля з'ясування їх впливу на здоров'я людини, тренувалися в рамках курсу “Психологія дорослості”, активно спілкувалися один з одним та з кураторами груп під час соціально-адаптивного курсу.  Переконані, що таке навчання дає поштовх кожному до особистого розвитку, стимулює бути активними громадянами, сприяє згуртованості та покращенню міжособистісного розуміння.

Традиційно публікуємо добірку фотографій з “уроків”, бо знаємо, що наші студенти із задоволенням переглядають їх з родичами та друзями!


НОВІ УСПІХИ ТА ЗДОБУТКИ СЛУХАЧІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

26.01.2019 року 10 груп І курсу слухачів «Університету третього віку» продовжили своє навчання.  Слухачі УТВ продовжують вивчати навчально-пізнавальні курси

 

 


УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ – СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ПУЕТ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

Уже традиційно, спраглих до знань та освоєння нових навичок і компетенцій людей поважного віку м. Полтави та області збирає Університет третього віку!

Завдяки ефективній роботі викладачів і студентів-волонтерів забезпечується високий рівень організації освітнього процесу й успішне освоєння людьми поважного віку нових знань, умінь, навичок і компетенцій для підвищення особистої та громадянської ефективності слухачів.

 


Люди поважного віку вивчають Інформаційно-комунікативні технології для розвитку громадянських компетентностей та соціальної активності в ПУЕТ

У період з 1 вересня по 30 листопада 2018 року при Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спільно із громадською організацією «Центр освіти дорослих Полтавщини» та за підтримки міжнародної організації DVV International в Україні проходили навчання людей поважного віку (ЛПВ) за курсом «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності ЛПВ. (ІКТ).


Відкриваючи серця один одному

Уже грудень, завершується І семестр навчання в Університеті третього віку (УТВ), що відкритий на базі ПУЕТ. Залишилось одне заняття у 2018 р. й хочеться озирнутись назад, пригадати, підбити певні підсумки.  Наша група — Я-201 — навчається вже другий рік і в цьому семестрі обрала курс «Хочу жити в якісному світі», який передбачав заняття з товарознавства продовольчих товарів. На них студенти визначали якість печива, молочних продуктів, спецій, м’яса, чаю, безалкогольних напоїв та інших продуктів, «читали» марковання. Упевнена, що отримані знання допоможуть кожному полегшити вибір у магазинах і зберегти здоров’я.


СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ПУЕТ «УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ» ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

Уже традиційно, Університет третього віку, збирає людей поважного віку м. Полтава та області, спраглих до знань та освоєння нових навичок і компетенцій. Координатори, викладачі та студенти-волонтери продовжують організовувати навчально-пізнавальні, інформативні заходи для слухачів УТВ.


НОВІ УСПІХИ СЛУХАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ

У ПУЕТ успішно функціонує соціальний освітній проект «Університет третього віку». Координатори, викладачі та студенти-волонтери продовжують організовувати навчально-пізнавальні, інформативні заходи для слухачів УТВ.

 


Люди поважного віку у ПУЕТ опановують курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології  в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

23 листопада 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.


НОВІ УСПІХИ ТА ЗДОБУТКИ СЛУХАЧІВ «УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ»

У ПУЕТ успішно функціонує соціальний освітній проект «Університет третього віку». Координатори та викладачі продовжують організовувати навчально-пізнавальні, інформативні заходи для слухачів УТВ.

 

 


Люди поважного віку в ПУЕТ продовжують  опановувати курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології  в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

9 листопада 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

 


У ПУЕТ ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ ОСВІТНІЙ КУРС-ПРАКТИКУМ «Інформаційно-комунікативні технології  в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

2 листопада 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі успішно завершився 9-й тиждень навчання людей поважного віку з курсу-практикуму «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.


«Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International звіт за жовтень ПУЕТ

Уже традиційно люди поважного віку м. Полтави та області, спраглих до знань та освоєння нових навичок і компетенцій, збирає Університет третього віку!

 

 


УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ СВЯТКУЄ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ!

Полтавський університет економіки і торгівлі, діючи на принципах соціальної відповідальності, активної громадянської й соціальної позиції, взаємодопомоги та взаємопідтримки продовжує успішну реалізацію соціального проекту «Університет третього віку». Завдяки ефективній роботі викладачів і студентів волонтерів забезпечується високий рівень організації освітнього процесу та успішне освоєння людьми поважного віку нових знань, умінь, навичок та компетенцій для підвищення особистої та громадянської ефективності слухачів.

 


У ПУЕТ люди поважного віку продовжують вивчати освітній курс-практикум «Інформаційно-комунікативні технології  в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

28 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі успішно завершився 4 тиждень навчання людей поважного віку з курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.


ПУЕТ – УЧАСНИК ЩОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ ПРО СУЧАСНЕ МІСТО ТА ЙОГО СУСПІЛЬСТВО «МАЙСТЕРНЯ МІСТА. МОЯ ПОЛТАВА – МОЄ МАЙБУТНЄ»

Для полтавців і гостей міста вже став звичним та завжди очікуваним щорічний урбаністично-культурний фестиваль про сучасне місто та його суспільство «Майстерня міста. Моя Полтава – моє майбутнє» –, платформа для спілкування жителів міста, громадських організацій, ініціатив, представників некомерційного сектора, бізнесу та міської влади.


Люди поважного віку в ПУЕТ опановують новий курс-практикум

21 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

 


УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ В ПУЕТ: ВИВЧЕННЯ НОВИХ ОСВІТНІХ КУРСІВ ТА ОНОВЛЕНОГО БАЗОВОГО КУРСУ

15 вересня 2018 року в Університеті третього віку Полтавського університету економіки і торгівлі відбулися чергові заняття для слухачів другого та базового курсів.

 


У ПУЕТ ЛЮДИ ПОВАЖНОГО ВІКУ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИВЧАТИ ОСВІТНІЙ КУРС-ПРАКТИКУМ «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку»

14 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися чергові навчальні та тренінгові заняття з унікального інноваційного освітнього курсу-практикуму  «Інформаційно-комунікативні технології в розвитку громадянських компетентностей та сприянні соціальній активності людей поважного віку». Нагадаємо, реалізація цього освітнього проекту, який розробили фахівці ПУЕТ стала можлива за підтримки ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та DVV International Україна.

 


РОЗПОЧАТО НОВИЙ СЕМЕСТР В УНІВЕРСИТЕТІ ТРЕТЬОГО ВІКУ

1 вересня 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося урочисте відкриття нового навчального семестру в Університеті третього віку – соціальному проекті викладачів та студентів ПУЕТ для людей поважного віку 55+.

 

 

 


ПЕРШИЙ ВИПУСК БАЗОВОГО КУРСУ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ В ПУЕТ

Полтавський університет економіки і торгівлі, повністю поділяючи принципи та цінності  міжнародного об’єднання університетів третього віку, що діє під девізом «Найбільшим культурним досягненням народу є його щасливі люди похилого віку», створив ефективний освітній простір для людей старшого, «золотого» віку.


УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ У БАЗОВОМУ КУРСІ

Університет третього віку продовжує успішно реалізовувати концепцію «освіта впродовж життя». 28 квітня пройшов завершальний навчальний день базового освітнього курсу для слухачів 50+.

Storytelling як формат навчання, мотивації та особистого прикладу вже давно використовується в педагогічній практиці Полтавського університету економіки і торгівлі. Така форма повною мірою дозволяє розкрити індивідуальні мотиваційні складові життєвого успіху кожного зі слухачів Університету третього віку.
Університет третього віку в ПУЕТ

31.03.18 р. в Полтавському університеті економіки і торгівлі школярі області проходили пробне ЗНО. Університет був зачинений для всіх, крім організаторів тестування та школярів. 

 

 


ТРИВАЮТЬ ЗАНЯТТЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ТРЕТЬОГО ВІКУ17.03.18 відбулися чергові заняття в університеті третього віку.