Факультети та інститути
Головна / Факультети та інститути / Університет третього віку / Новини - Університет третього віку
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014

Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70

Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Новини - Університет третього віку

ПЕРШИЙ ВИПУСК БАЗОВОГО КУРСУ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ В ПУЕТ

Полтавський університет економіки і торгівлі, повністю поділяючи принципи та цінності  міжнародного об’єднання університетів третього віку, що діє під девізом «Найбільшим культурним досягненням народу є його щасливі люди похилого віку», створив ефективний освітній простір для людей старшого, «золотого» віку.

УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ДЕНЬ У БАЗОВОМУ КУРСІ

Університет третього віку продовжує успішно реалізовувати концепцію «освіта впродовж життя». 28 квітня пройшов завершальний навчальний день базового освітнього курсу для слухачів 50+.

Storytelling як формат навчання, мотивації та особистого прикладу вже давно використовується в педагогічній практиці Полтавського університету економіки і торгівлі. Така форма повною мірою дозволяє розкрити індивідуальні мотиваційні складові життєвого успіху кожного зі слухачів Університету третього віку.

Університет третього віку в ПУЕТ

31.03.18 р. в Полтавському університеті економіки і торгівлі школярі області проходили пробне ЗНО. Університет був зачинений для всіх, крім організаторів тестування та школярів.

ТРИВАЮТЬ ЗАНЯТТЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ТРЕТЬОГО ВІКУ

17.03.18 відбулися чергові заняття в університеті третього віку.