Факультети та інститути

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Освітня безпека та економічний розвиток Україна – Польща

15 лютого 2017 р. завідувач кафедри професор Скляр Г.П. та доцент Литовченко І. В. взяли участь у науковій конференції «Освітня безпека та економічний розвиток Україна – Польща»  в рамках ІІІ Наукового симпозіуму «Україна – Польща: синергетична співпраця», яка відбулась в ПУЕТ. З доповіддю про модернізацію сільського зеленого туризму в Україні виступила доцент Литовчено І. В.

16 лютого 2017 р. студенти першого курсу спеціальності «Туризм» разом із завідувачем кафедри професором Скляром Г.П. та доцентом Литовченко І.В. взяли участь у семінарі «День фахівця», який відбувся у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського. На семінарі, організованому управлінням інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації, відбулись презентації туристично-рекреаційного потенціалу Диканщини та книги М.В. Малика «Родина і оточення Миколи Гоголя».

16 лютого 2017 р. доцент кафедри Литовченко І.В. взяла участь у аналітичному ток-шоу «Акценти» в прямому ефірі Національної телекомпанії України «Полтавська регіональна дирекція «Лтава». Разом з ведучою Анною Іващенко та керівником туристичної агенції Weekend tour Оленою Янченко обговорили рейтинг Британського туристичного порталу Destination Tips топ-11 міст світу, куди не потрібно їхати в 2017 році. Упередженість та політика в рейтинзі, проблеми та перспективи туристичної галузі України та Полтавщини – такі головні акценти розставили учасники передачі.