Партнерство НДЦ

 

Підписання договору про співробітництво Полтавської митниці та Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ)

28.03.2017 року відбулося урочисте підписання договору про співробітництво між в.о. начальника Полтавської митниці Державної фіскальної служби Валерієм Остапчуком та ректором ПУЕТ Олексієм Нестулею про початок нового етапу співпраці. Головна мета проекту - удосконалення практичних навичок та умінь студентів освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі», здобутих під час взаємодії з фахівцями митних постів м. Полтава та м. Кременчук. Студентам надаватимуть теоретично-методичні рекомендації та допомогу у практичному застосуванні набутих в університеті знань.

 

 

ПАРТНЕРСТВО МЕДІА-КОНСУЛЬТАТИВНОГО ВІДДІЛУ
З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ІЗ ТРЦ «КИЇВ»

04 вересня 2015 р. у ТРЦ «Київ» відкрито Медіа-консультативний відділ з питань захисту прав споживачів, який забезпечує:

  • унікальну можливість студентам долучатися до проведення медіації та консультацій споживачів і суб’єктів підприємницької діяльності різних форм власності;
  • інформування населення у сфері споживчої політики та законодавства;
  • пропагування знань про товари і послуги та сприяння їх компетентному вибору.

Детальніше.

 

ПАРТНЕРСТВО З ВИПУСКНИКАМИ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ТОВАРОЗНАВСТВО ТА ЕКСПЕРТИЗА В МИТНІЙ СПРАВІ»

Майстер-клас на тему «Експертиза та алгоритм оцінювання ювелірних виробів із дорогоцінними вставками» для студентів спеціалізації «Товарарознавство  та експертиза в митній справі» провела Тетяна Іванівна Дрозд – старший оцінювач-експерт з дорогоцінного каміння ПТ «Ломбарт Розман і Компанія».

 

Майстер-клас на тему «Проведення та оформлення оцінки рухомого майна» для студентів спеціалізації «Товарарознавство  та експертиза в митній справі» провів Олександр Вікторович Старіков – оцінювач, аварійний комісар.

 

ПАРТНЕРСТВО З ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ПОЛТАВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ
ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ»
(ДП «ПОЛТАВАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»)

Участь у наукових семінарах та круглих столах. Детальніше 
 
 
ЩОРОКУ ЗА ІНІЦІАТИВИ НДЦ НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА» КАФЕДРИ ЕКСПЕРТИЗИ ТА МИТНОЇ СПРАВИ ПУЕТ
ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРАВ СПОЖИВАЧА
 
НДЦ «Незалежна експертиза» долучається до дієвих та невідкладних заходів задля поліпшення ситуації в Україні через формування споживчої політики та системи ефективного захисту прав споживачів, а також наближення стандартів життя громадян до європейських норм
 

У рамках спільного проекту ЄС-ПРООН «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» (CSCN) програми розвитку ООН співробітники НДЦ «Незалежна експертиза» та кафедри експертизи та митної справи –Омельченко Н. В., Лисенко Н. В., Кириченко Н. В., Браїлко А. С., Мартосенко М. Г. разом із студентами 5 курсу факультету товарознавства-торгівлі та маркетингу:

  • брали участь у тестуванні споживачів товарів і послуг медичного призначення у м. Полтава, 2012 р.;
  • були задіяні до реалізації програми незалежного порівняльного тестування послуг сервісних центрів мобільних телефонів, 2011 р.;
  • долучилися до моніторингу роздрібних цін на  споживчі товари в торговельних мережі та організованих ринках міста, 2010 р.;
  • брали участь у незалежному порівняльному тестуванні послуг супермаркетів м. Полтава, 2009 р.

Спільнота Споживачів та Громадські Об'єднання

 

Програма Розвитку ООН в рамках спільного проекту ЄС-ПРООН «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» (CSCN) запросила представників НДЦ «Незалежна експертиза» кафедри експертизи та митної справи Полтавського університету економіки і торгівлі взяти участь у проведенні незалежного порівняльного тестування послуг супермаркетів м. Полтави. Мета програми – інформувати споживачів про реальний стан обслуговування у супермаркетах України, сприяти зростанню громадянської активності покупців та їхнього впливу на підвищення якості послуг у сфері торгівлі.

Робоча група у складі: Омельченко Н. В., Поліщук Л. В., Лисенко Н. В., Кириченко О. В., Калашник О. В., Мороз С. Е. та студенти 5 курсу спеціальності ТЕМС взяли активну участь у обговоренні програми тестування, підготовці анкет, проведенні інструктажу-тренінгу для пробандів дослідження із засвоєння та дотримання єдиних підходів і методики оцінювання послуг, зборі та обробці інформації, а також представленні отриманих результатів досліджень керівникам проекту ЄС-ПРООН «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» (CSCN) в м. Київ.

Узагальнені результати дослідження із різних міст України представлені Агентству УНИАН та на Порталі Споживача (www.undp.org.ua/cscn та www.consumerinfo.org.ua). За результатами тестування заплановано Прес-конференцію у м. Києві.

 

III МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ: СУЧАСНІ ПІДХОДИ В ЄС ТА В УКРАЇНІ»

11-13 березня 2009 р. начальник НДЦ Омельченко Н. В. та начальник відділу «Експертизи» Поліщук Л. В. взяли участь у III Міжнародному форумі «Захист прав споживачів: сучасні підходи в ЄС та в Україні», м. Київ.
На ньому обговорювалися питання ефективності системи захисту прав споживачів в Україні, діяльність міжнародних проектів у сфері захисту прав споживачів. Також були презентовані результати впровадження новітніх споживчих освітніх програм та заплановані споживчі ініціативи та акції. Представники міжнародних споживчих організацій представили європейський досвід та перспективи розвитку споживчого руху в Україні та світі.
У форумі взяли участь високі гості з представництва Європейської комісії в Україні, Програми розвитку ООН, представники Держспоживстандарту України, Міністерства економіки України, Міністерства освіти та науки України, активісти громадських споживчих та правозахисних організацій, міжнародні проекти та фонди. Також міжнародні експерти з організацій Штіфтунг Варентест (Stiftung Warentest) Берлін, Консьюмерз Інтернешнл (Consumers International) Лондон та ін.

 

Міжнародний майстер-клас «Професійна підготовка експертів в умовах входження України в СОТ»

24-26 січня 2007 р співробітники НДЦ «Незалежна експертиза» та студенти спеціальності «Товарознавство та експертиза в митній справі» пройшли міжнародний майстер-клас «Професійна підготовка експертів в умовах входження України в СОТ», який провела Світлана Архипівна Вілкова – професор, зав. кафедри товарознавства та експертизи товарів, експерт з  сертифікації продукції, судовий експерт в галузі захисту прав споживачів і виробників, керівник НЦ «ЕНТЕСТ», провідний викладач семінарів з товарознавчої експертизи в Держстандарті РФ.