Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Про асоціацію

Полтавський університет економіки і торгівлі добре знаний на теренах колишнього Радянського Союзу як Полтавський кооперативний інститут, своїми випускниками, науковими дослідженнями та вагомим внеском у розвиток вищої освіти, розпочав свою діяльність у 1961 р. За 58 років свого існування університет підготував понад 90 тисяч фахівців із різних регіонів України та із-за кордону. Серед його випускників — яскраві особистості, життя яких пов’язано з наукою, бізнесом, торгівлею, правом, економікою, фінансами, управлінням, інформаційними технологіями, сферами харчування та виробництва, політичною діяльністю, громадською роботою або військовою службою тощо. Вихованці університету стали успішними особистостями та кваліфікованими спеціалістами в різних куточках світу.

Університет пишається своїми випускниками, вони є гордістю та іміджем його історії розвитку. Прагнення Університету бути завжди територією синергії для своїх вихованців, зоною комунікації та взаємодопомоги для їх професійного зростання. Тому і виникла Асоціація випускників.

Асоціація випускників Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (Полтавського кооперативного інституту, Полтавського університету споживчої кооперації України) була зареєстрована як громадська організація 31 грудня 2016 року. Організація працює для більш, ніж 90 тис. випускників вишу. Так, після створення Асоціацією випускників ПУЕТ було організовано ряд зустрічей випускників, приурочених до річниць закінчення навчання в університеті, а також проведено цикл публічних лекцій успішними випускниками для нинішніх студентів.

Мета Асоціації – об'єднання випускників ПУЕТ (ПКІ, ПУСКУ) усіх поколінь у єдину спільноту Університету, для надання можливостей індивідуального розвитку учасників Асоціації та зміцнення іміджу, збереження і примноження традицій та духовних цінностей ПУЕТ.

Ми прагнемо стати стабільною та впливовою громадською організацією, яка:

• Стане ресурсним центром для випускників та фасилітатором спільноти ПУЕТ (ПКІ, ПУСКУ)

• Буде зоною комунікації, ділових зв’язків та підтримки для випускників

• Центром генерації проектів для розвитку Університету

• Співучасником розвитку суспільних процесів та збільшення соціального капіталу громадськості та країни в цілому.

Ми впевнені, що ядром та опорою Асоціації стануть прогресивні випускники, які поділяють та поважають наші прагнення та цінності в бажанні змінювати на краще атмосферу своєї Alma Mater та навколишній світ.

Учасниками Асоціації можуть стати випускники ПУЕТ (ПКІ, ПУСКУ) усіх поколінь, які готові до співпраці.

 
Голова Координатор з питань діяльності Асоціації випускників ПУЕТ (ПКІ, ПУСКУ)   
Асоціації випускників доцент кафедри фінансів та банківської справи, к.е.н., доц.   
Головко Володимир Анатолійович Соколова Альона Миколаївна
  тел. +38 050 168 81 03
  e-mail: alumnipuet@ukr.net
  Viber - invite.viber.com