Університет
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Проект ERASMUS+ AESOP

 

Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена

561640-EPP-1-2015-1-AZ-EPPKA2-CBHE-JP

"This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein"

http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/projects/eplus-project-details-page/?nodeRef=workspace://SpacesStore/cb4793dd-23da-403b-b8b0-8b39c8c25a1b

 

http://aesop.khazar.org/

 

Мета проекту полягає у створенні, впровадженні та розвитку інституту омбудсмена в університетах України, Грузії та Азербайджану з метою захисту прав студентів та усунення перешкод для навчального процесу 

Партнерство:

Тривалість проекту: 15.10.2015 – 01.09.2019

Завдання проекту:

 • розробка та впровадження навчальних матеріалів щодо захисту прав студентів
 • створення офісу омбудсмена студентів у кожному університеті
 • навчання омбудсменів та просвітницька діяльність серед усіх учасників освітнього процесу у кожному університеті

Напрями діяльності за проектом:

 • проведення дослідження щодо наявності порушень прав студентів
 • вивчення передового досвіду створення, впровадження, функціонування та розвитку інститутів омбудсмена в європейських університетах
 • розроблення установчих документів щодо створення офісу омбудсмена та впровадження посади омбудсмена в діяльність університету
 • розроблення навчальних та просвітницьких матеріалів щодо адвокації студентів
 • створення партнерської мережі та запуск веб-порталу по роботі інституту омбудсмену
 • проведення навчання омбудсменів та просвітницької діяльності учасників освітнього процесу у кожному партнерському університеті
 • розроблення системи якості проекту і проведення внутрішнього та зовнішнього аудиту якості проекту
 • розроблення та реалізація стратегії розвитку інституту омбудсмена на рівні держави

 

 

 

 

  

У ПУЕТ ОБРАНО СТУДЕНТСЬКОГО ОМБУДСМЕНА – УПОВНОВАЖЕНОГО ІЗ ПРАВ СТУДЕНТІВ

13 лютого 2018 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися вибори студентського омбудсмена – уповноваженого із прав студентів!

 

 

 

 

 

PDF icon Стратегія діяльності та розвитку офісу студентського омбудсмена 2018-2023 рр.

Офіс студентського  омбудсмена обладнано за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги

  
  Файл Доповідь у м. Відень

  Файл OMBUDSMAN OF THE STUDENTSIN POLTAVA UNIVERSITY OF ECONOMICS AND TRADE – THE RESULT OF PROJECT 2018


   

  Кластерний семінар для українських команд-виконавців проектів із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+

  20 вересня 2018 року Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) та Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Представництвом ЄС в Україні, за організаційної підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка провели кластерний семінар для українських команд-виконавців проектів із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+. 

  Матеріали кластерного семінару

  Ефективна комунікація зі студентами – можливість бути кращими

  15 листопада у рамках проведення Тижня якості в ПУЕТ відбулася стратегічна сесія за участі студентів під девізом «Якість вищої освіти як результативне формування компетентності та професійної свідомості». Захід модерували Аліна Ткаченко, декан факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу, Інна Пахомова, директор проектного офісу, Марина Іваннікова, доцент кафедри маркетингу.

  Зустріч за проектом  «Здійснення захисту прав студентів шляхом введення посади омбудсмена» в Україні

  3-6 квітня відбулася робоча зустріч  за проектом Еразмус+ AESOP «Здійснення захисту прав студентів шляхом введення посади омбудсмена» у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. На зустрічі були присутні представники команд проекту із Грузії, Азербайджану, Польщі, Італії, Австрії, Великобританії, Фінляндії.

  STUDENTS OMBUDSMAN OFFICE PERFORMANCE IN POLTAVA UNIVERSITY OF ECONOMICS AND TRADE

  • Опитування про вплив офісу студентського омбудсмена:

  Анкета для українських студентів

  Анкета для іноземних студентів

  КОМАНДА ПУЕТ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ПЛАНОВІЙ ПРОЕКТНІЙ ЗУСТРІЧІ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ AESOP В УНІВЕРСИТЕТІ ХАЗАР (м. Баку, Азербайджан)

  Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» є активним учасником проекту Erasmus+ AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена» у складі консорціуму університетів з України, Грузії, Азербайджану, Італії, Польщі, Португалії, Австрії, Фінляндії та Великої Британії. Головною метою проекту є розроблення, запровадження та забезпечення сталості функціонування інституту омбудсмена в університетах України, Грузії та Азербайджану.

  Project Management Meeting Khazar University, Baku, Azerbaijan

  Результати реалізації  проекту Еразмус+ AESOP «Здійснення захисту прав студентів шляхом введення посади омбудсмена»

  22 травня 2019 року на засіданні вченої ради університету було презентовано результати реалізації  проекту Еразмус+ AESOP «Здійснення захисту прав студентів шляхом введення посади омбудсмена», який реалізується в ПУЕТ із 2017 року.

  Про результати реалізації проекту Еразмус+ «Здійснення захисту прав студентів шляхом введення посади омбудсмена» (2017-2019)

  Звіт офісу студентського омбудсмена

  Матеріали поширення проекту

   

  Мандрувати, відкривати себе та людей наново: як українці спробували себе в Erasmus+, і що отримали натомість.

  Інтерв'ю команди в межах проекту «Освіта на максималках»

   

   

  З моніторинговою місією представники Національного Еразмус+ Офісу в Україні завітали до Полтавського університету економіки і торгівлі

  18 червня 2019 року з моніторинговою місією завітали до Полтавського університету економіки і торгівлі представники Національного Еразмус+ Офісу в Україні  Іванна Атаманчук та Вероніка Ткаченко. У рамках проведення моніторингу проекту Erasmus+ AESOP «Здійснення захисту студентів шляхом введення посади омбудсмена» в ПУЕТ відбулася зустріч із ректором університету О. О. Нестулею, де було представлено отримані результати проекту міжнародним Консорціумом загалом та Полтавським університетом економіки і торгівлі як партнера проекту. Було проведено також інтерв’ю з виконавцями проекту, викладачами та адміністративними правниками, які не є учасниками проекту, зустріч зі студентами, які користуються результатами проекту та студентським омбудсменом.

  Участь команди проекту ERASMUS+ AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена» в підсумковій конференції

  15–16 липня 2019 року команда ПУЕТ – учасники проекту ERASMUS+ AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена», що реалізується за кошти ЄС, взяла участь у роботі підсумкової конференції «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена у трьох країнах Східного партнерства – Грузії, України та Азербайджану». Заключна конференція відбулася на базі університету-координатора проекту – Державному університеті імені Акакія Церетелі (м. Кутаїсі, Грузія), де зібралися всі представники міжнародного консорціуму – команди проекту з Польщі, Італії, Великої Британії, Фінляндії, Австрії, Азербайджану, України та Грузії.

   

  Презентація проєктних досягнень ПУЕТ у рамках  UKRAINIAN ERASMUS+ MARATHON

  #ErasmusDays – було започатковано за ініціативи Національного агентства Еразмус+ Франції як серію заходів та активностей, організованих по всій Європі та за її межами. В основі цього міжнародного святкування - одна проста ідея: висвітлити європейські цінності, переваги мобільності та результати проектів Еразмус+. У минулому році було проведено 3995 заходів #ErasmusDays у 53 країнах світу.

  Онлайн-дискусія «Як владі та ГО втілити проєкт за підтримки ЄС: успішні кейси»

  Представництво Європейського Союзу в Україні є організатором серії онлайн-вебінарів про ініціативи, реалізовані представниками влади та громадського сектору в Полтавській, Харківській та Луганській областях в межах програм від Європейського Союзу.