Разом не тільки працюємо, а й відпочиваємо
Головна / Разом не тільки працюємо, а й відпочиваємо
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Разом не тільки працюємо, а й відпочиваємо

Екскурсія – це завжди чудова нагода пізнати щось нове та цікаве, зануритися в атмосферу історії, мистецтва та культури.

Такою екскурсійною поїздкою до гончарної столиці України – м. Опішне був заохочений колектив приймальної комісії університету. Подорож пролягала через Національний музей-заповідник українського гончарства, з його численною колекцією творів народних майстрів-гончарів та художників-керамістів. Екскурсанти мали унікальну можливість спостерігати за роботою гончаря й малювальниці, а головне – сісти за традиційний чи сучасний гончарний круг і спробувати власноруч виготовити перший глиняний витвір, отримати урок гончарної мальовки. Група завітала до музею-садиби філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа, де налічується близько 500 виробів славетних гончарів. Твори вишивки, ткацтва, писанкарства та іконопису справили незабутнє враження.

Не менш цікавою була екскурсія до музею-садиби Гоголя М.В. і музею українського весілля (с. Великі Будища), в якому колектив приймальної комісії взяв участь у українському весіллі, з його піснями, обрядами, справжніми весільними шишками та узваром.

Час промайнув непомітно: гарна погода, мальовничий край та спілкування с друзями це насправді чудові моменти сучасного буремного життя.

Незабутніми спогадами про цікаву подорож залишаться захоплюючі розповіді музейних екскурсоводів і фотознімки.