Слово випускника

Делегація Спілки споживчих товариств Черкаської області  в складі 15 осіб, на чолі з головою правління Боїним Віктором Олександровичем, взяла участь у презентації книги «Випускники ПУЕТ: історії успіху», форумі «Тереторія успіху» і святкових заходах, приурочених до 150-річчя заснування першого споживчого товариства в Україні та 45-річчя створення товарознавчого факультету.
До складу делегації увійшли декілька кооперативних династій Черкащини, а також ряд керівників і головних бухгалтерів організацій Споживспілки - випускників ПУЕТ.
Всі учасники заходів висловлюють щиру вдячність Ректору ПУЕТ Нестулі Олексію Олексійовичу, декану факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Тягуновій Наталії Михайлівні, всім організаторам заходів за проведену роботу, організовану зустріч з викладачами, колегами, одногрупниками, випускниками ПУЕТ, які успішно працюють в усіх сферах народного господарства, за можливість завітати до своїх юнацьких спогадів і зустріти рідний ВНЗ оновленим, потужним, сучасним.
Надзвичайно приємно було дізнатися про міжнародну діяльність ПУЕТ, адже наявність студентів з різних країн світу свідчить про високий рівень кооперативної освіти та про її визнання.
Вітаємо також Олену Миколаївну Бабенко з обранням на посаду виконавчого директора «Асоціації випускників ПУЕТ», зі створенням такої громадської організації та зичимо викладацькому складу Університету і його випускникам подальших успіхів, натхнення, зустрічей та нових золотих сторінок історії.   

З повагою,
Делегація Спілки споживчих товариств Черкаської області


 

 

Шановні випускники, друзі, батьки, викладачі!
Ось і настав той день, коли ми закінчили університет. Цю подію супроводжують розлуки й сподівання, смуток прощання і радість зустрічей із незвіданим майбутнім.
Саме сьогодні єдина для випускників нашого університету стежина, якою вони йшли упродовж п'яти років навчання, розведе нас у різні боки.
Дорогі випускники, завтра перед нами відкриється тисячі доріг, але кожен із нас обере свою. Я закликаю кожного пам’ятати нашу альма-матер.
Адже університет виконав свою високу місію: привів нас до вершин професійної досконалості та життєвого успіху.
Дозвольте також висловити вдячність нашим наставникам і нашим батькам.
Дорогі батьки, шановні викладачі, нехай успіх ваших дітей і ваших випускників буде вашою винагородою за терпіння, підтримку та вашу турботу.
Низький вам уклін!

Заворотній Святослав,
випускник спеціальності
«Фінанси і кредит» (2014 р.)