Слово випускника

Делегація Спілки споживчих товариств Черкаської області  в складі 15 осіб, на чолі з головою правління Боїним Віктором Олександровичем, взяла участь у презентації книги «Випускники ПУЕТ: історії успіху», форумі «Тереторія успіху» і святкових заходах, приурочених до 150-річчя заснування першого споживчого товариства в Україні та 45-річчя створення товарознавчого факультету.

До складу делегації увійшли декілька кооперативних династій Черкащини, а також ряд керівників і головних бухгалтерів організацій Споживспілки - випускників ПУЕТ.

Всі учасники заходів висловлюють щиру вдячність Ректору ПУЕТ Нестулі Олексію Олексійовичу, декану факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Тягуновій Наталії Михайлівні, всім організаторам заходів за проведену роботу, організовану зустріч з викладачами, колегами, одногрупниками, випускниками ПУЕТ, які успішно працюють в усіх сферах народного господарства, за можливість завітати до своїх юнацьких спогадів і зустріти рідний ВНЗ оновленим, потужним, сучасним.

Надзвичайно приємно було дізнатися про міжнародну діяльність ПУЕТ, адже наявність студентів з різних країн світу свідчить про високий рівень кооперативної освіти та про її визнання.

Вітаємо також Олену Миколаївну Бабенко з обранням на посаду виконавчого директора «Асоціації випускників ПУЕТ», зі створенням такої громадської організації та зичимо викладацькому складу Університету і його випускникам подальших успіхів, натхнення, зустрічей та нових золотих сторінок історії.   

З повагою,

Делегація Спілки споживчих товариств Черкаської області

 

Ми студенти випуску магістрів 2020 року, кафедри фінансів банківської справи та страхування!

Ми хотіли б висловити нашу щиру Вам подяку, за ці чудові і світлі студентські роки, Ви в нас вклали свою мудрість і допомогли нам визначитися в житті! Для нас університет за ці роки став другою домівкою куди ми ще не раз повернемося, але не як студенти, ми повернемося до вас як Ваші дітки, щоб побачити своїх любих і таких рідних викладачів!

Ваші дітки і студенти групи ФКм61!

З любов'ю і повагою!

 

Безмєнов Едуард Геннадійович, магістратура "Комп'ютерні науки" випуск 2019 рік.

З перших днів навчання в університеті, я зрозумів, що не прогадав з вибором. Найголовніша цінність  - викладачі. Вони приємно вражали своїм умінням розкласти складну академічну мову, на прості і зрозумілі слова, працювати з асоціативним рядом. Це справжнє мистецтво.

Не менш важлива інтерактивність в навчанні, трішки свободи, а також підхоплення останніх трендів в методиці навчання. Особливо в спеціальності «Комп’ютерні науки» випускником якої я є. Бути не тільки викладачами, але й менторами.

Кафедра ММСІ настільки добре з цим впоралися, що як результат в стінах університету я зміг створити свій власний проект, завдяки якому я зміг оплачувати своє навчання сам, а також повністю окупити його вартість ще на етапі навчання. Мені здається, подібний результат це показник якості університету не потребуючи додаткових слів.

Бажаю і надалі бути такими ж прогресивними і відданими своїй роботі.

 

 

 

 

Шановні випускники, друзі, батьки, викладачі!

Ось і настав той день, коли ми закінчили університет. Цю подію супроводжують розлуки й сподівання, смуток прощання і радість зустрічей із незвіданим майбутнім.

Саме сьогодні єдина для випускників нашого університету стежина, якою вони йшли упродовж п'яти років навчання, розведе нас у різні боки.

Дорогі випускники, завтра перед нами відкриється тисячі доріг, але кожен із нас обере свою. Я закликаю кожного пам’ятати нашу альма-матер.

Адже університет виконав свою високу місію: привів нас до вершин професійної досконалості та життєвого успіху.

Дозвольте також висловити вдячність нашим наставникам і нашим батькам.

Дорогі батьки, шановні викладачі, нехай успіх ваших дітей і ваших випускників буде вашою винагородою за терпіння, підтримку та вашу турботу.

Низький вам уклін!

Заворотній Святослав,

випускник спеціальності

«Фінанси і кредит» (2014 р.)