Студентам
Головна / Студентам / Спортивне життя
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Спортивне життя

Здоров’я — безцінне надбання не тільки кожної людини, але і всього суспільства. Добре здоров’я, що розумно зберігається і зміцнюється самою людиною, забезпечує їй довге й активне життя.

Заняття фізичною культурою і спортом в нашому університеті проводяться не тільки для зміцнення здоров'я, всебічного розвитку і спортивного вдосконалення, а й з метою оволодіння навичками професійно-прикладної фізичної підготовки для майбутньої виробничої діяльності, а також формування потреби в регулярних заняттях фізичними вправами і спортом.

Для цього в університеті створена сучасна матеріально-технічна база, яка є однією з найкращих у Полтавському регіоні. Ми маємо два спортивних комплекса, в яких розташовано:

 • 5 фітнес студій;
 • 2 тренажерних зали;
 • спортивний зал для занять боксом;
 • зал для греко-римської боротьби;
 • спортивна зала для ігрових видів спорту;
 • столи для настільного тенісу;
 • більярд.

Університет має відкритий майданчик з вуличними тренажерами для занять загально-фізичної підготовки, футбольне поле зі штучним покриттям, майданчик для занять стріт-болом.

В університеті діють секції з видів спорту:

 • футбол;
 • волейбол (чоловіки, жінки);
 • баскетбол  (чоловіки, жінки);
 • легка атлетика;
 • настільний теніс;
 • бокс;
 • греко-римська боротьба;
 • плавання;
 • спортивні танці.

Збірні команди з різних видів спорту представляють університет на міських, обласних, всеукраїнських  та міжнародних змаганнях.

За останні роки наші команди мали наступні досягнення:
Збірна команда з футболу стала срібним призером ХІ Універсіади Полтавщини з міні-футболу та бронзовим призером з футболу.
А збірна команда області з футболу, сформована на базі ПУЕТ виграла зональні змагання літньої Універсіади України та здобула право грати у фінальній стадії цих змагань.

Жіноча збірна команда з волейболу є бронзовим призером Універсіади Полтавщини та срібним призером з пляжного волейболу.

Жіноча збірна команда з баскетболу – бронзовий призер Універсіади Полтавщини та бронзовий призер міських змагань «Спорт – для всіх».
Збірні команди з настільного тенісу та легкої атлетики посіли 4 та 5 місця на змаганнях серед ВНЗ ІІІ–ІV р.а. області.

Всеукраїнські та Міжнародні здобутки наших спортсменів.
Студент факультету економіки та менеджменту Лемешко Любомир є переможцем Універсіади України з плавання а також включений до списку кандидатів в склад збірної України з плавання. Студент цього ж факультету Капуста Антон є призером міжнародних змагань з боксу  та  входить до резервного складу збірної України з цього виду спорту. Студент факультету товарознавства торгівлі та маркетингу Набока Сергій став бронзовим призером чемпіонату України з шахів у віці до 20 років.

Для виявлення та відбору кращих спортсменів до збірних команд факультетів та університету. Кожного року кафедрою фізичного виховання проводяться змагання “Швидше, вище, сильніше” серед першокурсників ПУЕТ. Щорічно кафедра фізичного виховання проводить Фінальну Універсіаду ПУЕТ серед збірних команд факультету з 9-ти видів спорту.

Змагання “Цікаве дозвілля – запорука здоров'я студентів” проводяться серед мешканців гуртожитків університету. На базі ПУЕТ проходять відкриті турніри з волейболу до міжнародного  дня студента. Збірні команди ПУЕТ щорічно приймають участь в обласній Універсіаді серед СК ВНЗ ІІІ – IV рівнів акредитації з 16 видів спорту, в першості міста та області з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу.
Щорічно кафедра фізичного виховання та спортивний клуб «Олімп» проводить традиційне новорічне спортивне свято, на якому нагороджують найкращих спортсменів, викладачів та тренерів ПУЕТ.
Колектив спортивного танцю «Екстрім»  відомий далеко за межами нашого університету.

2010 рік став ювілейним для кафедри фізичного виховання, яка святкувала свій 40-річний ювілей.

За сприянням  ректорату університету, випускників минулих років було відкрито спортивно-історичний музей кафедри фізичного виховання. Цей музей є єдиним серед вищих навчальних закладів Полтавщини.

Кафедра фізичного виховання разом зі спортивним клубом «Олімп» не збирається зупинятися на досягнутому. Історія кафедри свідчить, що за 40 років роботи кафедри було підготовлено більше 45 МС, 6 МСМК, 1 ЗМС. Серед них чемпіони Світу, Європи, Радянського Союзу, та учасник Олімпійських ігор у Сеулі.

Загальний фізичний стан людини залежить від багатьох факторів як природних, гак і соціальних, але головне - воно керовано. За допомогою підібраних і організованих заходів з використанням фізичних вправ, різних видів спорту, раціонального харчування, режиму праці та відпочинку можна в широкому діапазоні змінювати в необхідному напрямку показники фізичного розвитку та функціональної підготовленості організму. Саме тому фізична культура і спорт широко використовуються для зміцнення здоров'я, фізичного розвитку та підготовлення людини в сучасному суспільстві. Фактично фізична культура і спорт необхідні для соціального становлення молодої людини, будучи важливим засобом його всебічного та гармонійного розвитку. Без фізичного удосконалення важко сьогодні бути здоровим, працездатним, неможливо наповнити життя радістю творчої праці.

ФОТОАЛЬБОМИ

Спортивні зали

Команди

Змагання

Колектив спортивного танцю «Екстрім»

Нагороди

Робочі моменти