Студентська Туристична Агенція (Student tourist agency)

Подорож у тисячу миль

починається з одного кроку…

Cтудентська туристична агенція (STA) − це ніби ковток свіжого повітря для людей, які бажають і прагнуть пізнати щось нове. STA надасть можливість кожній людині поринути в цей дивовижний світ пригод: бізнесмену − відчути себе комфортно у ділових подорожах; родині − насолодитися довгоочікуваною відпусткою.

Мета створення STA:

  • виховання ділових якостей у молоді, сприяння ефективному використанню власного потенціалу, допомога в чіткому та ясному усвідомленні цілей своєї діяльності, навчання плануванню й оцінюванню власної діяльності та роботи колективу;
  • сприяння інтелектуальному та творчому розвитку особистості, прагнення до самовдосконалення впродовж всього життя;
  • формування і розвиток комунікативних навиків  та  навиків командотворення;
  • підготовка до свідомого вибору подальшого місця роботи;
  • надання якісних туристичних послуг;
  • надання інформаційно-консультативних послуг у сфері туризму.

Ініціаторами створення туристичної агенції стали самі студенти, які мріють пов’язати своє життя з туристичним бізнесом. Ця мрія втілилась у життя завдяки зусиллям: ректора ПУЕТ Нестулі О.О., факультету харчових технологій готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, директора та головного партнера «STA» туристичного оператора «ТАТУР» Литвин О.М., а також кафедри туристичного та готельного бізнесу.

Відкриття

Чудового весняного дня (16 квітня 2015 р.) відкрилася Студентська туристична агенція «STA» − новий вимір у подорожі нашим прекрасним світом!!!

Детальніше

STA – це ми:

   
  Олег Федорович

директор STA

Напрямки: автобусні тури Україною та Європою
 
Олександра Понкратова

менеджер з туризму

Напрямки: Туреччина, Єгипет, Ізраїль
Наталія Золотарьова

менеджер з туризму

Напрямки: Україна
Башмак Владислав

маркетолог STA

 

Подорожувати з нами:

  • цікаво
  • зручно
  • вигідно

Контакти:

Полтава, Полтавський університет економіки і торгівлі, вул. Коваля, 3, оф. 102,

https://vk.com/student_tourist_agency

Номери: 56-19-43, (099) 42-49-409, (099) 30-55-710, (067) 18-76-578.

 

 

Наші поїздки

 

Подорож до Києва (15.12.2014)

 

Перша група туристів СТА відвідала м. Київ! Ця поїздка була спрямована на розвиток професійних знань і культурного розвитку студентів факультету ХТГРТБ напряму підготовки  «Туризм». За планом екскурсії ми відвідали  центральні офіси туристичних операторів  «ТАТУР» , «Ami Voyage», музей води та зустрілися із власником  «Української Туристичної Газети» Іцковским Ярославом Борисовичем.

 

Виставка  «UITT 2015» у Києві (25.03.2015)  

25 березня Студентська туристична агенція (STA) разом із кафедрою туристичного і готельного бізнесу відвідала ХХІ Міжнародну туристичну виставку "Україна − подорожі і туризм", де студенти мали змогу ознайомитись із новинками туристичної індустрії сезону 2015 року, поспілкуватись із представниками кращих туристичних компаній із різних країн світу.

 

«Прибалтійський Вальс» (7.05.2015-12.05.2015)

З 7.05. по 12.05.2015 група туристів і команда STA вирушили у неймовірний тур по столицях Прибалтійських держав. Разом ми відвідали Ригу, Юрмалу, Вільнюс, Стокгольм. Ця подорож подарувала нашим туристам багаж знань, море емоцій і багато позитивних вражень. Подорожуйте з нами, адже ви цього варті!

 

Зачаровані Карпати (10.06.2015-15.06.2015)

Упродовж10 -15 червня відбулася  дивовижна подорож до Карпат, яка дала змогу багатьом туристам відчути первозданну красу України, зокрема західної її частини, поринути в історію таких міст, як Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці, Ворохта, Яремче, Буковель, Львів.

Якщо ви не впевнені, що Україна, дійсно, красива, то зверніться до нас! Ми допоможемо вам змінити думку! Шукаєте нових емоцій? Тоді вам до нас! Не сидіть на місці − подорожуйте, адже життя таке коротке!

 

Шацькі озера (26.06.2015-30.062015)

Наприкінці червня нам пощастило відпочити на чудових озерах Волинського краю. Завдяки м’якому лікувальному клімату, сосновому лісу та чистому узбережжю наші туристи відновили свої сили та отримали багато позитивних емоцій.

Протягом поїздки туристи загадали бажання у «Тунелі кохання» в Клевані, побували в Луцьку, Володимир-Волинському, відвідали Державний історико-культурний заповідник у місті Дубно та отримали благословіння у Свято-Успенському Зимненському монастирі.

 

Подорож до козацької столиці

4 липня 2015 р. відбулася давно очікувана подорож членів ректорату Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» до Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

Чудова ідея зустріти День кооперації в овіяному легендами Батурині  захопила всіх, а реалізувала її Студентська туристична агенція факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Побувати на Цитаделі Батуринської фортеці,  доторкнутися до історії Гетьманщини, ознайомитися з історією Батурина в Музеї археології, а в Будинку-музеї генерального судді В. Кочубея дізнатися про сповнену інтриг історію родини Кочубеїв – усе це змогли відкрити для себе екскурсанти.

А ще  - помилуватися  красою  чарівних  квітів, насолодитися співом птахів, гуляючи стежками «Кочубеївського» парку, якими  ходила на побачення до гетьмана Івана Мазепи красуня Мотрона Кочубей...

Лунали чарівні звуки старовинного роялю із зали відродженого палацу гетьмана К. Розумовського, а ми, зачаровані, покидали гостинний Батурин переповнені почуттями, думками та враженнями.

Безперечно, подорож запам’яталася  і  стала для  кожного джерелом наснаги  й  поваги до славної історії нашої Вітчизни.