Студентам
Головна / Студентам / Навчально-науковий Інститут лідерства
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Навчально-науковий Інститут лідерства

Нестуля Світлана Іванівна

к.і.н, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці

Засновник клубу "ЛІДЕР"

  ПОЛОЖЕННЯ ПРО КЛУБ ЛІДЕР

  Положення про НМЦ лідерства 

Фотозвіт

  Клуб ЛІДЕР

  PR тренінг

  Лідер 2013

  Тренінг "ПСИХОЛОГІЯ КОЛЕКТИВУ"

  Тренінг "СТВОРЮЄМО КОМАНДУ" 

 

Квест пам'ятками Полтавщини

Студентський клуб «Лідер» в рамках проекту «Комунікації» спільно з кафедрою управління персоналом та економіки праці запросили першокурсників факультету економіки та менеджменту взяти  участь у цікавих та веселих змаганнях у нашому місті.

5 листопада відбувся старт квесту біля університету. Для участі було сформовано три команди, які обрали назви та капітанів.

На початку гри учасників привітали куратор клубу Світлана Іванівна Нестуля та декан факультету економіки та менеджменту Тетяна Адамівна Костишина. Голова студентської ради факультету Катерина Шкурко, разом із волонтерами запропонували учасникам квесту підтримати благодійну акцію «Тепло студентських сердець», підсумки якої будуть підведені на День Студента. До акції долучилися не лише студенти, а й викладачі. Наша з вами небайдужість дає надію на видужання хворим дітям.

На початку квесту команди отримали завдання разом з побажанням цікавих пригод. Середній час проходження всього квесту – 1,5 години. За сценарієм, команди в процесі виконання творчих завдань мали пройти п’ять пунктів. За дотриманням правил квесту та перебігом змагань слідкували модератори: Дмитро Коваль, Олеся Хахель, Катерина Шкурко, Ярина Пасько.

Полтава – історичне місто сповнене легенд та цікавостей, невідомих нам. Тож сподіваємося, участь у квесті сприяла можливості по-новому подивитися на наше рідне місто.

По завершенні гри, були підведені підсумки, усі учасники отримали Сертифікати та мали змогу разом обговорити ті нові вміння, які отримали в процесі виконання завдань.

Всі разом, ми провели час активно і весело!

Запрошуємо всіх бажаючих, хто прагне реалізувати власний потенціал.

Приєднуйтесь, спробуйте і вам це сподобається!

 

Ось і закінчилося літо, настав час здобувати знання!

Нарешті, розпочав свою роботу студентський клуб «Лідер». 10 вересня відбулося його перше засідання у новому навчальному році. Усі знову зібрались під дахом рідного університету, в аудиторії №519,  двері якої вже не перший рік люб’язно відчинені як давнім, так і новим членам незмінним куратором та натхненником Клубу, доцентом кафедри управління персоналом та економіки праці Нестулею Світланою Іванівною.

Темою засідання стало таке важливе питання: «Як виховати у собі лідера?».

Попри те, що це було перше засідання у новому навчальному році, яке мало дещо організаційний характер (адже необхідно було затвердити нові правила Клубу, план і порядок роботи на найближчий час), проходило воно дуже жваво й енергійно. Усі були переповнені новими враженнями про літній відпочинок, щирими емоціями та гарним настроєм, яким із задоволенням ділилися один із одним.

Розпочалося засідання із привітального слова куратора Клубу Світлани Іванівни Нестулі. Вона поздоровила учасників з початком нового навчального року та побажала усім сил, натхнення й успіхів у навчанні. Далі присутнім, переважно новим учасникам,   була продемонстрована презентація про  роботу та заходи Клубу «Лідер» минулих років, представлено голову, дійсних членів і оголошено правила Клубу. Відразу ж розпочалося знайомство.

Продовжилося засідання вже у більш традиційному робочому режимі, адже його тема надзвичайно важлива. Як виховати у собі лідера? що необхідно зробити, щоб ним стати? Які навички та вміння для цього потрібні? Саме на ці та багато інших цікавих запитань мов відповісти тренінг «Як виховати у собі лідера?». Поділившись на групи учасники мали можливість не тільки відразу на практиці зрозуміти, що необхідно зробити кожному з них, щоб почати виховувати у собі лідера, отримати необхідні для цього практичні навички, а й ближче познайомитися та потоваришувати.

Останньою представила свою роботу команда лідерів-ветеранів, яка запропонувала вже апробовану ними матрицю виховання в собі лідера.

Приємним завершенням першого засідання Клубу в новому навчальному році стала так звана «Рефлексія» за чашкою чаю та шматком смачної піци. Усі присутні, а особливо нові члени Клубу, жваво ділилися враженнями від почутого та побаченого та розмірковували, де і як зможуть застосовувати отримані корисні вміння.

 

Чекаємо нових учасників!

Запрошуємо усіх бажаючих!

Приєднуйтесь!

Спробуйте і вам це сподобається!

 

 

Закрытие сезона клуба «Лидер»

Наконец-то прошли холода и одно только слово «лето» уже согревает нам душу. Вдвойне обидно становится, когда на улице прекрасная погода, а ты сидишь в душном офисе или учебной аудитории и пытаешься настроиться на рабочий лад. Но, как ни крути, не получается! Хочется отдыха на свежем воздухе, приятных эмоций и какого-то разнообразия. Каждодневные походы в университет и усердная учеба так утомили. Уже сейчас не хватает сил, так почему не устроить летний выезд на природу с коллективом? Пусть это будет не на месяц, но все же заряд положительных эмоций на долгое время вы обретете.

Смена обстановки, свежий воздух, новые впечатления, веселая компания! Что может быть лучше отдыха за городом? Загородный отдых пользуется популярностью в нашей стране уже давно. Пикник – это всегда что-то веселое подвижное, позволяющее коллективу больше раскрыться в неформальной обстановке, стать более сплоченными, больше узнать друг друга. В связи с окончанием учебного года, мы решили устроить тренинг по тимбилдингу на природе.

Тимбилдинг, или командообразование, представляет собой одну из перспективных моделей корпоративного менеджмента, обеспечивающих полноценное развитие компании, и является одним из наиболее эффективных инструментов управления персоналом. Командное строительство направлено на создание групп равноправных специалистов различной специализации, сообща несущих ответственность за результаты своей деятельности и в равной степени осуществляющих разделение труда в команде.

Тренинг по командообразованию мы провели за городом в Сиреневой роще с. Диканька. Сереневая роща – это заповедник, заложенный в начале XIX века помещиком Кочубеем. В карьер площадью около 2-х га свозили со всех уголков мира около 40 видов сирени, внизу были разбиты аллеи, установлены скамейки. В период цветения кустарника в Диканьке традиционно проводится праздник «Песни Сиреневой рощи». Вот и мы – украинские и азербайджанские студенты и даже преподаватели университета собрались в этом живописном уголке Полтавской области.

Веселые старты, козацкая каша и шашлыки стали приятным дополнением к тренингу по тимбилдингу. Время мы провели весело, содержательно и полезно! С прекрасным настроением закрыли сезон работы клуба «ЛИДЕР», ждем открытия в сентябре. Приглашаем всех желающих. Присоединяйтесь! Попробуйте! И вам это понравится!

21 січня відбулось перше засідання студентського клубу «Лідер» у 2014 році

Усі знову зібрались під дахом рідного університету, в аудиторії №519, двері якої люб’язно відчинені вже не перший рік незмінним куратором та натхненником Клубу, доцентом кафедри управління персоналом та економіки праці Нестулею Світланою Іванівною.

Темою засідання цього разу стала «Ораторика – зачепіть душу словом». Вона здивувала й неймовірно зацікавила не лише нинішніх студентів, але й випускників нашого вузу, які навіть після закінчення університету продовжують відвідувати засідання Клубу «Лідер». У ролі модератора виступила Козеренко Анастасія (випускниця університету 2013 року).

Учасники засідання мали можливість ознайомитися з корисними порадами для досконалого виступу, якими способами можна урізноманітнити промову, як побудувати свій виступ за всіма законами композиції.  Також, переглянули відеозаписи вдалих виступів відомих людей.

Традиційно роботу продовжили цікаві та змістовні групові тренінги, які дали учасникам змогу проявити себе, розкрити власний лідерський потенціал та застосувати на практиці отримані навички з ораторського мистецтва.

Закінчилося засідання як завжди «Рефлексією» за чашкою чаю та шматком піцци. Всі присутні жваво обговорювали де і як зможуть і будуть застосовувати отримані корисні вміння.

Тож, запрошуємо усіх бажаючих.

Приєднуйтесь!

Спробуйте!

І вам це сподобається!

10 грудня відбулося чергове засідання студентського клубу «Лідер».

Цього разу темою стала «Мотивація персоналу», а у ролі модератора спробував себе Кобушко Олександр (гр. УПЕП-51).

Почалося засідання надзвичайно цікавою та змістовною презентацією, яка повністю розкривала основну суть поняття мотивації взагалі, та окремих її видів (зокрема, мотивації персоналу), давала можливість знайти та зрозуміти головні мотивуючі й, навпаки, стримуючі чинники на шляху до власної мети. Чудовим моментом став також зворушливий мотивуючий мультфільм, що у доступній формі пояснював основні принципи мотивації.

Традиційно робота продовжилася груповими тренінгами. У цікавій креативній формі команди представили основні мотиваційні теорії (делегування владних повноважень, методів психології, теорії очікувань, теорія набутих потреб Девіда Макклелланда та теорія мотивації Абрахама Маслоу).

В презентаціях команд проявилися і артистичні здібності учасників тренінгу і художні таланти, їх інтелектуальний потенціал й емоційна складова. Було весело і водночас пізнавально.

Учасники змогли краще засвоїти отримані знання, зрозуміти себе та способи власної мотивації, розкрити лідерський потенціал.

Закінчилося засідання як завжди «Рефлексією» за чашкою чаю та шматочком смачної піци. Всі присутні жваво ділилися враженнями від почутого та побаченого, особливо емоційно згадували мультфільм)).

Тож, запрошуємо усіх бажаючих. Приєднуйтесь! Спробуйте! І вам це сподобається!

До нових зустрічей!

 

 

15 жовтня відбулося чергове засідання студентського клубу «Лідер».

На ньому були присутні студенти різних факультетів та спеціальностей, а також випускники нашого навчального закладу, котрі вже працюють на престижних роботах, та все одно не забувають відвідувати стіни рідного навчального закладу, зокрема 519 аудиторію, де постійно проходять зустрічі клубу «Лідер».

Цього разу темою засідання стало «Планування».

Учасники мали можливість у цікавій презентаційній формі дізнатися про різноманітні аспекти й види планування, як то – планування власної діяльності, принципи розподілу особистого й робочого часу, встановлення пріоритетів, а також у доступній формі ознайомитися з «Матрицею Ейзенхауера», яка дозволяє вдало здійснити короткочасне планування подій (на декілька днів).

Активну участь та допомогу у проведенні тренінгу приймали студенти Микульський Сергій (гр. ГРС-61м), Хахель Олеся (гр. МЕ-11) та 

Кобушко Олександр (гр. УПЕП-51).

Як завжди засідання продовжилося роботою у групах, основним завданням яких було запропонувати теми роботи клубу на поточний рік та презентувати  їх.

 

Закінчилося ж засідання надзвичайно цікавою та змістовною розповіддю куратора й організатора клубу «Лідер», доцента кафедри управління персоналом та економіки праці Світлани Іванівни Нестулі про міжнародну науково-практичну конференцію кафедри, яка нещодавно мала місце в іспанському місті Кома-Руга (Коста-Дорада).

Своїм враженням про роботу Клубу також поділилася Анна Михайличенко (гр. ДІД-12): «Нещодавно я побувала на своєму першому засідання клубу «Лідер», і отримала багато корисної інформації з області тайм-менеджменту, яка мені допоможе краще планувати свій день… Як добре, що існує такий клуб, де можна поговорити на такі важливі теми та дізнатися думки й поради інших. Дякую за гарно проведений час, теплу атмосферу і смачні частування!».

Тож, запрошуємо усіх бажаючих. Приєднуйтесь! Спробуйте! І вам це сподобається!

До нових зустрічей!