Університет
Головна / Університет / Студентський омбудсмен

Студентський омбудсмен (Уповноважений з прав студентів) ПУЕТ


 

 

КАРМАНЕНКО ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ

 

Контакти:

м. Полтава, вул. Коваля 3, к. 226а,

тел: 0931671671 (Telegram, WhatsApp, Viber)
ombudsmenpuet@gmail.com
facebook.com/vkarmanenko

https://www.facebook.com/ombudsman.puet/

 

 

Шановний студенте!

У ТЕБЕ виникли думки чи ідеї щодо поліпшення студентського життя, питання або проблеми? ТИ потребуєш поради чи реальної допомоги?

В ТЕБЕ є можливість анонімно звернутись до студентського омбудсмена ПУЕТ.

Ти можеш абсолютно конфіденційно подати звернення, скаргу, зауваження чи пропозиції, повідомити про порушення твоїх прав, свобод та інтересів.

З повагою, студентський омбудсмен ПУЕТ В. Карманенко.

 

Щоб звернутись до мене письмово перейдіть за посиланням

 

Сторінка проекту AESOP

 

Відомості про освіту:

2007-2008 рр. – Полтавський державний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» та здобув кваліфікацію вчителя історії та правознавства.
2008-2009 рр. – Полтавський державний педагогічний університет  імені В. Г. Короленка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія» та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладач історії.
2010-2012 рр. – факультет перепідготовки кадрів Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» за спеціальністю «Управління персоналом і економіки праці» та здобув кваліфікацію спеціаліста з управління персоналом і економіки праці.
2015-2017 рр. – Інститут заочно-дистанційного навчання Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» за спеціальністю «Місцеве самоврядування» та здобув кваліфікацію магістра місцевого самоврядування.

Досвід роботи:
2008 р. – старший лаборант кафедри філософії та політології Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавського університету економіки і торгівлі».
2009-2015 рр. – асистент кафедри філософії та політології. 
2010-2011 рр. – асистент кафедри управління персоналом і економіки праці.
2012-2016 рр. – науковий співробітник Регіонального центру сприяння і розвитку кооперації та Навчально-наукового інституту лідерства.
Із 2016 р. – лютий 2018 р. – заступник директора Інституту економіки, управління та інформаційних технологій.
Із 2015 р. – дотепер – асистент кафедри педагогіки та суспільних наук.