Наука
Головна / Наука / Навчально-науковий інститут інноваційних технологій управління (ННІІТУ) / Новини ННІІТУ / Участь у конференції «Data: DX core asset Как заставить данные работать на бизнес?»

Участь у конференції «Data: DX core asset Как заставить данные работать на бизнес?»

Представництво американської фірми InterSystems 23 жовтня 2018 р. провела конференцію на тему «Data: DX core asset Как заставить данные работать на бизнес?».

На конференції було розглянуто передові інструменти DX для управління даними та створення високоефективних екосистем та їх застосування, від мультимодельних СУБД до машинного навчання (ML)

Особливу увагу було приділено ключовим якостям сучасної платформи для роботи з даними, такими як:

  • Легкість і швидкість взаємодії
  • Свобода при виборі джерел даних та засобів розробки
  • Інтероперабельність
  • Масштабованість
  • Підтримка хмарних моделей
  • Штучний інтелект та машинне навчання

Доповідачі:

Микола Кречетов – керуючий директор по Центральній і Східній Європі та країнах СНД, InterSystems

Володимир Поздняков – глава представництва IDC в Україні, Білорусі, Грузії та Вірменії

Вадим Федоров – регіональний директор з продажу в Україні, країнах СНД і Балтії, InterSystems

Олександр Загнетко – PhD, координатор DX програм, IDC Ukraine

Джо Ліхтенберг – Director of Product and Industry Marketing, InterSystems

Людмила Валерко – технічний директор, Kanosoftware

До участі запрошувалися: CIO, IT директори, керівники IT відділів.

Наш університет представляв науковий керівник ІАСУ ФР МОНУ, директор Навчально-наукового інституту інноваційних технологій управління, чл.-кор. НАН України, проф., д.е.н. Лисенко Ю. Г.

Інформаційно-аналітична система управління фінансовими ресурсами Міністерства освіти і науки України (ІАСУ ФР МОНУ) – це багаторівнева Інтернет-система обробки великої кількості інформації з можливістю автоматичного формування консолідованої звітності на будь-якому рівні. В умовах економічної кризи, що вибухнула в Україні, коли МОН не має можливості в повній мірі фінансувати основні програми, особливого значення набувають пропозиції, що дозволяють скорочувати витрати на виробництво тих чи інших видів робіт. ІАСУ ФР МОН пропонує автоматизацію управління фінансово-господарської, навчальної та наукової діяльністю навчальних закладів та організацій, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

В основу ІАСУ ФР МОНУ покладено багатовимірну базу даних Cache, корпорації Intersystems (США).

Дана технологія не має обмежень на кількість користувачів, розмір бази даних, в зв'язку з чим має відмінні показники якості (надійність, швидкість, вартість розробки, впровадження та експлуатації).

ІАСУ ФР МОНУ може експлуатуватися в міністерствах і відомствах, територіальних управліннях, державних та інших структурах, що мають розгалужену систему управління.

Особливістю ІАСУ ФР МОНУ є те, що вона розроблена на основі використання «хмарних обчислень». База даних, яка не є критичною до рівня підготовки менеджерів, економістів, бухгалтерів, розташовується на WEВ-сервері, захищений доступ до якого для зареєстрованих користувачів відкритий цілодобово з будь-якої точки, де є підключення до Інтернет.

В даний час ІАСУ ФР МОНУ обслуговує в режимі WEB-аутсорсингу більше 2000 користувачів з більше ніж 800 навчальних закладів і організацій, підпорядкованих МОН України, Департаменти освіти обласних державних адміністрацій та інші організації.