Факультети та інститути

Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Урочиста подія – випуск магістрів спеціальності «Готельна і ресторанна справа»

29  лютого 2015 року у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) проведено церемонію урочистого вручення дипломів випускникам факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю  «Готельна і ресторанна справа».

Урочисту подію відкрив професор, ректор університету Нестуля Олексій Олексійович, який привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм посісти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності.

Привітали випускників зі знаменною подією декан факультету  Страшко Людмила Михайлівна, заступники декана  факультету ХТГРТБ Карпенко Віктор Дмитрович і Мацук Юлія Анатоліївна, завідувач випускової кафедри Капліна Тетяна Вікторівна, члени ректорату, завідувачі кафедр факультету, викладачі університету, батьки.

Ще мить – і студенти, отримавши диплом про вищу освіту, розлетяться із рідної домівки ПУЕТ у різні боки. Викладачі ж завжди раді бачити в університеті своїх випускників, як у ролі колишніх студентів, так і в якості майбутніх колег.

Багато нинішніх випускників брали активну участь в олімпіадах, науково-практичних конференціях, конкурсах, розбудові студентського самоврядування. Кращі серед них були відзначені подяками за відмінні успіхи в навчанні та активну участь у науково-дослідній роботі та громадському житті університету.

Майбутні спеціалісти готельно-ресторанного і туристичного бізнесу нині, тримаючи в руках заповітні дипломи, згадують, чому вирішили навчатися саме за цією спеціальністю: для когось із сьогоднішніх магістрів – це мрія всього життя, для інших –- сімейна традиція.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвятили інституту та викладачам і випускники.

Свято закінчилося – попереду бурхливе життя. Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

У ПУЕТ приділяють особливу увагу питанням працевлаштування своїх випускників, підтримують тісні зв'язки з роботодавцями, а ґрунтовну теоретичну основу доповнять практичними навичками, здобутими завдяки стажуванню на кращих підприємствах світового масштабу. Саме тому більшість сьогоднішніх випускників уже мають постійне місце роботи.

Дорогі випускники, щиро бажаємо вам реалізувати здобуті знання та навички на трудовій ниві відповідно до отриманої фахової кваліфікації та досягти вершин професійної майстерності!