Устьян Олександр
Головна / Устьян Олександр
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Історії успіху

Устьян Олександр

Устьян Олександр

студент-магістр спеціальності маркетингу

 

Коли я в 2007 році закінчив Полтавську гімназію № 31 переді мною стало питання вибору спеціальності і ВНЗ. Стосовно першого питання вибір був простішим, адже я давно обрав для себе економічний фах, але вагався з вибором конкретної спеціалізації. Врешті-решт я обрав спеціальність маркетинг. Тому що, поверхово ознайомившись з даною галуззю знань, мені вона здалася дуже цікавою.

Вибір ВНЗ був складнішим, я вступав до кількох полтавських і київських вишів. В кількох з них я пройшов вступні екзамени і був рекомендований до зарахування. Вибираючи навчальний заклад для мене чи не найважливішим критерієм вибору була внутрішня атмосфера і відношення до студентів у ВНЗ. Власне, за рахунок цього фактору я обрав Полтавський університет економіки і торгівлі, який тоді ще називався Полтавський університет споживчої кооперації України. Моя сестра деякий час працювала в цьому університеті, тому я не з чуток знав тутешню атмосферу. Таким чином, у вересні 2007 року я в статусі студента групи М-12 розпочав навчання в ПУЕТ…

Студентські роки дійсно промайнули швидко, зараз я на п'ятому курсі і моє студентське життя добігає кінця. Але озираючись назад я точно знаю, що мені не має про що шкодувати. Я встиг багато за ці роки: навчання, спорт, робота в студентському самоврядуванні, студентські конкурси і проекти… Саме в цьому для мене особисто і полягає сенс життя. Я живу поки рухаюсь, пізнаючи нове, розвиваючись і долаючи нові життєві виклики. Я ніколи не шкодував про вибір ВНЗ. Тут я знайшов те середовище, яке дало мені можливість розвиватися, зустрів людей, яких я буду пам'ятати, мабуть, до кінця життя, навчився ставити перед собою цілі і досягати їх.

Сьогодні я працюю маркетологом в одній з полтавських компаній (до речі моїм працевлаштуванням я теж завдячую університету), пишу магістерську роботу і займаюся громадською діяльністю. Я чітко знаю, що я хочу від життя і впевнено іду до реалізації своїх цілей і цим я схожий на Мій університет, Полтавський університет економіки і торгівлі.