Наука
Головна / Наука / Навчально-науковий інститут інноваційних технологій управління (ННІІТУ) / Новини ННІІТУ / В ПУЕТ проведено методичний семінар для користувачів ІАСУ ФР МОНУ

В ПУЕТ проведено методичний семінар для користувачів ІАСУ ФР МОНУ

На базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» з 04 по 08 листопада 2017 року було проведено методичного семінару для користувачів Інформаційно-аналітичної системи управління фінансовими ресурсами Міністерства освіти і науки України (ІАСУ ФР МОНУ).

На семінарі присутніми були: головні бухгалтери, провідні бухгалтери, начальники планово-фінансових відділів, провідні економісти, фахівці відділу кадрів, які представляли такі навчальні заклади:

  • Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського»
  • Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»
  • Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна
  • Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди
  • Харківський національний медичний університет
  • Торгово-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету
  • Полтавська державна аграрна академія
  • Полтавська національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка

А також головний бухгалтер прокуратури Луганської області.

Семінар відкрив проректор з наукової роботи Гаркуша Сергій Володимирович, який розповів про університет, його структуру і здобутки, інформаційні технології, що використовуються в системі управління ПУЕТ.

Про переваги ІАСУ ФР МОНУ (застосування «хмарних технологій» та WEB-аутсорсингу) та напрямки її подальшого розвитку розповів науковий керівник системи, директор Навчально-наукового інституту інноваційних технологій управління ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», чл.–кор. НАНУ, д.е.н., проф. Ю.Г. Лисенко.

На семінар була запрошена гол. бухгалтер, в.о. начальника фінансово-економічного управління ПУЕТ Зінчик С.М., яка розповіла про використання технологій ІАСУ ФР МОНУ в ПУЕТ (облік договорів зі студентами-контрактниками, банк, каса, бухгалтерський облік оборотів, контроль обліку, вартість послуг системи).

Технічним керівником проекту Бєлкіним Л.А. були проведені консультації з особливостей роботи користувачів в ІАСУ ФР МОНУ, обговорені питання, які виникають у ході роботи в системі. Учасники семінару зробили пропозиції щодо покращення та розширення функціоналу системи.