Студентам
Головна / Студентам / Всі події
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Всі події

 

 
ОСТАННІ НОВИНИ
 
V РЕГІОНАЛЬНА ЗИМОВА СТУДЕНТСЬКА РЕСПУБЛІКА
Зимова СтудРеспубліка пройшла під гаслом: «Сон – для слабаків» Такий шалений ритм та безперервний мозковий штурм притаманний тільки ЗиСР. Студентська рада Полтавського університету економіки і торгівлі дякує організаторам за шквал емоцій, безліч нових знайомств та безцінний досвід.

 


 
2 февраля, ровно год, как не стало известного украинского музыканта Кузьмы Скрябина.
Студенты ПУЭТ почтили память всеми любимого музыкант, исполнив самые любимые композиции !
Несомненно, легендарный музыкант оставил свой отпечаток в украинском шоу-бизнесе. Миллионы людей помнят Кузьму как жизнерадостного, доброго и веселого музыканта, для которого не существовало запретных тем.
 

 
Лідерство у сучасному просторі
28.01 студенти Полтавського університету економіки і торгівлі відвідали тренінг "Лідерство у сучасному просторі", що проводився за сприяння Студентської ради м. Полтава, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, КУ "Обласний молодіжний центр".
 
 
 

 
«Від сесії до сесії живуть студенти весело» - це і десятки інших виразів з лишком характеризують спосіб життя студентів навчальних закладів у кожному місті нашої величезної країни. Але й для студентів є своє свято, яке особливо виділяється навіть на тлі і без того бурхливих буднів і вихідних. Свято це відзначається  25 січня і називається він днем студента. Є й друга назва - Тетянин день. Саме в цей день, 25 січня, Єлизавета Петрівна, імператриця Росії, підписала указ про заснування в Москві першого університету. Так з'явилося друге свято, що випадає на один і той же день. Всі порахували, що подібний збіг не може бути випадковим і святу Тетяну проголосили покровителькою всіх студентів. Звідси і подвійна назва, День Тетяни та День студента.
Шановні студенти, майбутня еліта  України!
 

 

Студенти ПУЕТ відвідали Гадяцький дитячий будинок
Напередодні дня святого Миколая студенти Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» завітали у гості до маленьких мешканців Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради, привітавши їх зі святом виставою та подарунками.

 


 
Благоднійний ярмарок
Сьогодні, 14.12 з одинадцятої години в холі ПУЕТ проходив благоднійний ярмарок.
Учасники акціі мали змогу завдяки своїм знанням та вмінням зібрати чималу сумму коштів. Всі зібрані гроші підуть на благодійність, а саме на допомогу дітям-сиротам з Гадяцького дитячого будинку.
Ярмарок відбувся завдяки зусиллям ради студентів та аспірантів університету, але головним ініціаторам заходу був інститут економіки, управління та інформаційних технологій.
 

 
День народження факультету ХТГРТБ  
В останній день тижня, п'ятницю (04.12.2015) в університеті економіки і торгівлі 41-й День народження факультету ХТГРТБ
Гості, студенти та працівники ПУЕТ мали змогу приєднатися до цього веселого та незабутнього святкування. На другому поверсі університету студенти, що навчаються на факультеті харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу продемонстрували свої вміння та навики на влаштованій ними ж ярмарці.
 

 

День пам'яті жертв голодоморів 

В Україні сьогодні, 28 листопада 2015 року, відзначають День пам'яті жертв голодоморів, який спрямований на вшанування пам'яті постраждалих від Голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.
День пам'яті жертв голодоморів відзначають в Україні щорічно у четверту суботу листопада. У 2015 році цей день випадає на 28 число.

 

 
ПУЕТ має талант
20 листопада в актовій залі ПУЕТ пройшов чудовий конкурс під назвою «ПУЕТ має талант». В заході брали участь лише студенти першого курсу. Учасники конкурсу були заявлені в різних номінаціях. Переможці отримали велику кількість подарунків та нагород від спонсорів університету.
 
 

 

Наша єдина студентська родина

На передодні святкування Міжнародного дня студента молодь ПУЕТ взяла участь у фіналі обласного проекту «Наша єдина студентська родина». Це стало найбільш яскравою і феєричною подією студентського життя, основна мета якої – привернути увагу громадськості до проблем нашої країни та привітати всіх студентів із Міжнародним днем студента.

 

 

Кубок першокурсника КВН
11 листопада в ПУЕТ проходив дивовижний та надзвичайно веселий захід – Кубок першокурсника КВН. В ньому приймали участь чотири команди з різних факультетів: «Френдзона», «В Тренде», «Бабий Бум» та «Собрание». Всі учасники дійства ще раз довели всім, що Полтавський університет економіки і торгівлі багатий на таланти.
Переможцями конкурсу стали неперевершені та запальні учасники збірної команди КВН «Собрание». Глядачі отримали великий заряд позитиву та гарного настрою, а переможці конкурсу славу та визнання.


 

Дебют першокурсника (24 жовтня)
24 жовтня в актовій залі ПУЕТ проходив захід під назвою «Дебют першокурсника». Це свято має багатолітню історію і стало вже традиційним у нашому університеті. В цей день студенти академічних груп першого курсу проявили неабиякі старання, щоб розкрити всі свої здібності, таланти, продемонструвати високий рівень підготовки, креативність ідей, ініціативність і відповідальність.
«Дебют першокурсника – 2015» – це незабутнє, яскраве, надзвичайно цікаве, сповнене несподіванок свято, до якого дебютанти на чолі з кураторами груп готувалися протягом двох місяців. Першокурсники довели, що можуть не лише гарно навчатися, але й мають яскраві таланти.


 

Студенти факультету ХТГРТБ обрали нове керівництво  студентської ради

12 жовтня 2015 року в рамках загальних зборів студентської ради

факультету ХТГРТБ  відбулися вибори на посади голови та заступників голови студентської ради.

 

 

День захисника України та українського козацтва

14 жовтня 2015 року у рамках договору про співпрацю між ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» і ТРЦ «Київ», відбувся спільний захід «Фестиваль вогню», приурочений до Дня українського козацтва, свята Покрови та Дня захисника України.

 

 

Півфінал Західної Ліги Сміху

Нещодавно наша збірна з КВН «Yes, we can» повернулася з м. Рівне, а саме із другого півфіналу Західної Ліги Сміху.

«Це було важно, але ми зуміли взяти себе в руки, підготуватись та гідно представити наш університет», – прокоментував цю поїздку капітан нашої збірної Микита Канарський.

 

 

Військово-патріотична гра «Заграва»

10 жовтня на базі табору активного відпочинку «Сенегал» (с. Нижні Млини Полтавського району) відбувся обласний захід із військово-патріотичного виховання молоді «Заграва», у якому взяла участь студентська команда Полтавського університету економіки і торгівлі «Нащадки козацької слави» та команди студентів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавської області.

 


 

Вибори нового голови Ради студентів, аспірантів і докторантів Полтавського університету економіки та торгівлі

Сьогодні, 07.10.2015 року, відбулися вибори нового голови Ради студентів, аспірантів і докторантів Полтавського університету економіки та торгівлі. Я вітаю з перемогою Олександра Оноприєнка. Бажаю наснаги, терпіння, а головне і надалі перемог. Бажаю, щоб ти зміг модернізувати студентське самоврядування в університеті та вивів його на якісно новий рівень. Успіхів тобі та терпіння.

 
 
 

 
 

В ПУЕТ відбулася лекція з нагоди Дня українського козацтва

14 жовтня 2015 р. вся країна буде відзначати День українського козацтва і водночас День захисника вітчизни. У рамках відзначення державного свята – Дня українського козацтва та з метою набуття практичних навичок роботи з архівними документами та музейними матеріалами 6 жовтня 2015 р. для студентів 1-3 курсів напряму підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність» колективом кафедри документознавства та інформаційної діяльності в економічних системах  була організована лекція-презентація на тему «Українське козацтво в історичних джерелах» за участю наукового співробітника відділу фондів та експозицій Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» С. В. Яременко.


 

Європа у «валізі» для студентів ПУЕТ
29 вересня 2015 року група молодих експертів з Німеччини, Польщі та України відвідали ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) та провели зустріч зі студентами в рамках проекту «Європа у валізі».
Міжнародний німецько-польсько-український проект «Європа у валізі» спрямований на пожвавлення дискусії щодо Європи у великих та малих містах і селищах України стосовно трансформаційних процесів у Європі, європейських цінностей, української європерспективи та інформування української молоді про наявні освітні та культурні програми в Європі.


 

Нагородження кращих студентів ПУЕТ
22 вересня в Палаці дозвілля “Листопад” міський голова Олександр Мамай привітав студентів із Днем міста й нагородив активну молодь грошовими винагородами та грамотами.

Найактивнішими студентами ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» стали  Онопрієнко Олександр (група ТХ-41), Сєдаков Максим (група МО-41),  Філічкіна Катерина (група МЕ-31), Федорович Олег (група ГРС-51м) та Завойчинська Ольга (група ТЕМС-51м).

Сюрпризом для всіх присутніх став виступ співака Олега Винника.


 
 
«Я пройшов страшну війну й ніколи не думав, що доживу ще до однієї…»
24 вересня 2015 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулася зустріч студентів з учасником Другої світової війни та Карибської кризи, генерал-майором запасу Борисом Васильовичем Лутіним.
 
 
 

 

Вибори голови студентської ради Інституту економіки, управління та інформаційних технологій!
17 вересня відбулися вибори голови студентської ради Інституту економіки, управління та інформаційних технологій. Захід розпочався с зустрічі з директором – Педченко Наталією Сергіївною, та обговоренням таких питань:
- умови проживання студентів в гуртожитку;
- шляхи розвитку студентського самоврядування інституту;
- обговорення студентського дозвілля;
- оголошення для студентів першого курсу.
Сам захід відвідали представники всіх напрямів підготовки, викладачі та кілька випускників нашого університету, які виступили в ролі наглядачів виборчого процесу. За результатами голосування перемогу одержав Максим Седаков, який вже встиг добре себе зарекомендувати як голова факультету Економіки та менеджменту. Після оголошення результатів, новий голова, не витрачаючи часу, призначив нових заступників та секретарів. Бажаємо плідної та злагодженої праці новому складу студентської ради!


 

Спортивне свято  «Цікаве дозвілля – запорука здоров’я студента» з нагоди Дня працівника фізичної культури і спорту 

Із року в рік по всій Україні проводиться низка святкових заходів, приурочених до Дня фізичної культури і спорту. У містах влаштовують легкоатлетичні забіги, естафети, змагання, турніри, чемпіонати з окремих видів спорту. Лунають поздоровлення зі святом і побажання нових тріумфальних перемог нашим спортсменам від перших осіб держави. У меріях міст проводяться урочисті  прийоми в яких беруть участь спортсмени, ветерани спорту, тренера, призери і переможці різних міжнародних спортивних змагань.


 

«Парад «Полтава вишивана»

Вишиванка – символ здоров'я, краси, щасливої долі, родової пам'яті, любові, святості. Вишиванка на грудях захищає душу людини від руйнування та занепаду. Й досі побутує вислів: «Народитися в сорочці» – бути щасливою й успішною людиною.

 


 

 

Вибори нового голови Ради студентів, аспірантів і докторантів Полтавського університету економіки та торгівлі

Сьогодні, 07.10.2015 року, відбулися вибори нового голови Ради студентів, аспірантів і докторантів Полтавського університету економіки та торгівлі. Я вітаю з перемогою Александра Оноприєнка. Бажаю наснаги, терпіння, а головне і надалі перемог. Бажаю, щоб ти зміг модернізувати студентське самоврядування в університеті та вивів його на якісно новий рівень. Успіхів тобі та терпіння.

 
 
 

 
 

В ПУЕТ відбулася лекція з нагоди Дня українського козацтва

14 жовтня 2015 р. вся країна буде відзначати День українського козацтва і водночас День захисника вітчизни. У рамках відзначення державного свята – Дня українського козацтва та з метою набуття практичних навичок роботи з архівними документами та музейними матеріалами 6 жовтня 2015 р. для студентів 1-3 курсів напряму підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність» колективом кафедри документознавства та інформаційної діяльності в економічних системах  була організована лекція-презентація на тему «Українське козацтво в історичних джерелах» за участю наукового співробітника відділу фондів та експозицій Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» С. В. Яременко.


 

Європа у «валізі» для студентів ПУЕТ
29 вересня 2015 року група молодих експертів з Німеччини, Польщі та України відвідали ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) та провели зустріч зі студентами в рамках проекту «Європа у валізі».
Міжнародний німецько-польсько-український проект «Європа у валізі» спрямований на пожвавлення дискусії щодо Європи у великих та малих містах і селищах України стосовно трансформаційних процесів у Європі, європейських цінностей, української європерспективи та інформування української молоді про наявні освітні та культурні програми в Європі.


 

Нагородження кращих студентів ПУЕТ
22 вересня в Палаці дозвілля “Листопад” міський голова Олександр Мамай привітав студентів із Днем міста й нагородив активну молодь грошовими винагородами та грамотами.

Найактивнішими студентами ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» стали  Онопрієнко Олександр (група ТХ-41), Сєдаков Максим (група МО-41),  Філічкіна Катерина (група МЕ-31), Федорович Олег (група ГРС-51м) та Завойчинська Ольга (група ТЕМС-51м).

Сюрпризом для всіх присутніх став виступ співака Олега Винника.


 
 
«Я пройшов страшну війну й ніколи не думав, що доживу ще до однієї…»
24 вересня 2015 року у Вищому навчальному закладі Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулася зустріч студентів з учасником Другої світової війни та Карибської кризи, генерал-майором запасу Борисом Васильовичем Лутіним.
 
 
 

 

Вибори голови студентської ради Інституту економіки, управління та інформаційних технологій!
17 вересня відбулися вибори голови студентської ради Інституту економіки, управління та інформаційних технологій. Захід розпочався с зустрічі з директором – Педченко Наталією Сергіївною, та обговоренням таких питань:
- умови проживання студентів в гуртожитку;
- шляхи розвитку студентського самоврядування інституту;
- обговорення студентського дозвілля;
- оголошення для студентів першого курсу.
Сам захід відвідали представники всіх напрямів підготовки, викладачі та кілька випускників нашого університету, які виступили в ролі наглядачів виборчого процесу. За результатами голосування перемогу одержав Максим Седаков, який вже встиг добре себе зарекомендувати як голова факультету Економіки та менеджменту. Після оголошення результатів, новий голова, не витрачаючи часу, призначив нових заступників та секретарів. Бажаємо плідної та злагодженої праці новому складу студентської ради!


 

Спортивне свято  «Цікаве дозвілля – запорука здоров’я студента» з нагоди Дня працівника фізичної культури і спорту 

Із року в рік по всій Україні проводиться низка святкових заходів, приурочених до Дня фізичної культури і спорту. У містах влаштовують легкоатлетичні забіги, естафети, змагання, турніри, чемпіонати з окремих видів спорту. Лунають поздоровлення зі святом і побажання нових тріумфальних перемог нашим спортсменам від перших осіб держави. У меріях міст проводяться урочисті  прийоми в яких беруть участь спортсмени, ветерани спорту, тренера, призери і переможці різних міжнародних спортивних змагань.


 

«Парад «Полтава вишивана»

Вишиванка – символ здоров'я, краси, щасливої долі, родової пам'яті, любові, святості. Вишиванка на грудях захищає душу людини від руйнування та занепаду. Й досі побутує вислів: «Народитися в сорочці» – бути щасливою й успішною людиною.

 


 

14 травня відбулися чергові змагання з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?". Змагання проводилися за підтримки ГО Студреспубліка, місцем проведення традиційно був паб "Хмільний бик". Наш університ представляла команда, яка складалася з учасників дебатної школи при ПУЕТ університету "Логос" та учасників студентської ради факультету Енономіки та менеджменту, команда складалась з 6 гравців а саме: Голови студенської ради факультету Сєдакова Максима, Капітана команди Коваля Дмитра , а також гравців 1-3 курсів Соколенко Анни, Кущинського Андрія, Тремтій Катерини та Чуприни Валентини. Захід був приурочений до Дня Перемоги.

 
29 квітня Студентська рада факультету Економіки та менеджменту разом з учасниками дебатного клубу «Логос» прийняли участь в регіональному етапі змагання з Брейн-рингу. Захід відбувся у стінах Полтавської обласної бібліотеки імені Івана Петровича Котляревського, за підтримки полтавського інтелектуального клубу «Що? Де? Коли?», суддями заходу були провідні історики Полтавської області з питань «Історії рідного краю» та «Історії України». Темою змагання був «Європейський союз» та «Історія розвитку європейської асоціації». Учасниками гри були команди полтавських вищих навчальних закладів, складом по шість чоловік. Гра складалася з трьох етапів, кожен з яких містив по 10 питань. Студенти нашого університету зайняли третє місце.
 
 
Традиційно 1 квітня – День сміху, гумору і хорошого настрою. Тому до найвеселішого дня року факультет Харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу запропонував усім бажаючим згадати своє дитинство та взяти участь у мегакумедному Internet фотоконкурсі «Ми родом з 90-х!».
 
 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ, студентів факультету ХТГРТБ,  які вибороли почесне І місце в загальнокомандному змаганні з триборства

12 березня 2015 року на кафедрі фізичного виховання  ПУЕТ (спортивний комплекс "Олімп") відбулися змагання з триборства серед збірних команд факультетів ПУЕТ. Від кожного факультету змагалися 4 хлопці та 4 дівчини.

 


 


Літературний вечір «Сторінками вічності: від класики до сучасності»

10 березня на факультеті харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбувся літературний вечір «Сторінками вічності: від класики до сучасності», присвячений Всесвітньому дню поезії.

 

 
 

Фотоконкурс «Дівчина-Весна» факультету ХТГРТБ

Весна… Це пора, коли разом із природою прокидається і квітне краса наших дівчат!

Саме тому до Міжнародного жіночого дня на  факультеті харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вирішили провести фотоконкурс у соціальній мережі «Дівчина-Весна».

 

 
 
24 лютого 2015 року в рамках загальних зборів студентської ради факультету ХТГРТБ  відбулися вибори  на посади голови та заступників голови студентської ради.
 
 
 
 

КОНКУРС «ВАРЕНИКИ З  ЛЮБОВ’Ю»

Ідея проведення цікавого кулінарного конкурсу народилася на початку року. Однак на традиційні Меланчині вареники більшість студентів роз’їхалась на канікули, тож було вирішено зробити смачним День закоханих. Так і народилася назва кулінарного конкурсу – «Вареники з любов’ю».

 


 

Перша дебатна школа Полтави, що пройшла відбір  Всеукраїнського дебатного турніру! 

7 та 8 лютого в Кривому Розі відбувся Всеукраїнський дебатний турнір, у якому взяли участь студенти нашого університету. Слід зазначити, що дві команди, які представляли наше місто, – це ініціативна група ПУЕТ, учасники дебатної школи університету "Логос". Загалом, у турнірі взяли участь представники найсильніших команд України, всього 36. Наші команди "Логос" і "Ноос" пройшли відбір серед 80 кращих дебатерів країни. Команді «Логос» вдалося посісти 22 позицію із 36.

 

ПУЕТ на Лізі сміху

Збірна нашого університету з КВН «Yes, we can» повернулася з Одеси, де наші «веселі та кмітливі» взяли участь у першому фестивалі чемпіонату України з гумору «Ліга сміху». Так само наш ВНЗ представляла ще одна добре відома в Полтаві команда - «Мініпанкі». Обидві команди гідно представили як наш ВНЗ, так і місто загалом. Особливо добре показала себе команда «Мініпанкі», виступ якої викликав фурор серед членів «зоряного журі», після цього Олена Кравець захотіла особисто поспілкуватися із членами команди. Але завоювати право участі у гала-концерті та телевізійному сезоні нового гумористичного проекту їм не вдалося.
Команди зробили правильні висновки і планують працювати та розвиватися в новому форматі, щоб наступного року представляти наш ВНЗ у телевізійному сезоні.

 

Перемога в зимовій студентській республіці

43 учасника, 2,5 доби  командної гри в режимі «мозкового штурму» майже без сну та відпочинку, емоції і переживання, безліч критики, маленькі провали й великі перемоги, закриті сусіди в кімнаті, пробита стіна та навіть весілля – усе це зимова студентська республіка, яка відбулася з 6-8 лютого в селі Олефірівка Миргородського району.

 
 

Верховна Рада України гостинно відкрила двері для студентів Полтавського університету економіки та торгівлі

27 січня 2015 року за ініціативи Ради студентів та аспірантів студенти ПУЕТу побували на екскурсії у Верховній Раді України.

Студенти дізналися багато цікавого, здебільшого про Парламент – найвищий виборний орган державної законодавчої влади, в якому здійснюється представництво основних політично активних груп населення країни.

В Україні єдиним органом законодавчої влади є Парламент – Верховна Рада України.

 

Зустріч ради студентів та аспірантів університету з волонтером АТО

Сьогодні багато патріотів нашої держави захищають свободу, незалежність і територіальну цілісність України в зоні АТО.

Нещодавно у наш університет завітав випускник 2000 року факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Віктор Баранов, який повернувся із зони АТО.

Зустріч відбулась за ініціативи ради студентів, аспірантів та докторантів університету. 

Полтавський університет економіки та торгівлі взяв шефство над Гадяцьким дитячим будинком полтавської обласної ради.

Складна соціально-економічна ситуація в країні сьогодні, на жаль, впливає і на українську сім’ю. Щороку зростає кількість сиріт та дітей з неблагополучних родин, батьків яких позбавляють батьківських прав. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки. І майже безпорадна дитина залишається наодинці з навколишнім світом, у якому мало для неї турботи та безпеки, які повинна уособлювати родина, якої у крихітки тепер немає.

 
Навчаючись у ПУЕТ, студенти отримують не тільки знання та професійний досвід, тут створенні всі умови для особистого та суспільного розвитку молоді. Активне студентське дозвілля дає можливість зробити перші важливі кроки у доросле життя, набути організаційних здібностей та отримати знання для реалізації власних планів.
 
 
 

Новий рік - це чудова нагода відобразити себе і своїх друзів у чарівній святковій обстановці!

24 грудня 2014 року відбувся фінал фотоконкурсу «Новорічний фотоЕкшн».

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вечір поезії та музики в ПЮІ 

Представники Ради студентів, аспірантів і докторанів ПУЕТ відвідали вечір поезії та музики, який традиційно проводить студентський парламент Полтавського юридичного інституту.

 

 

 
Нарешті, Кубок мера повернувся після річної паузи. У міському палаці дозвілля «Листопад» він зібрав повний зал глядачів. Відкрила свято гумору музична група «MMDANCE». Незмінний ведучим був Давид Соломонович Аветіков.
 
 
 
 
 
 
Існує безліч ідей, як створити затишок у гуртожитку. Щоб виявити найцікавіші, був проведений конкурс «Краща кімната» у гуртожитку № 4.
 
 
 

Всеукраїнський кубок КВН

4 грудня у м. Кіровоград відбувся «Всеукраїнський кубок КВН», на який з’їхались 20 команд КВН з усіх куточків Укрїни: з Комсомольська, Миколаєва, Кременчука, Києва, Хмельницького, Харкова, Чернівців, Луцька, Херсона, Полтави, Коломиї, Кіровограда і навіть з острова Джарилгач.

 

 

ТРЕНІНГ "САМООРГАНІЗАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ"

4 грудня 2014 року у Полтавському університеті економіки і торгівлі був проведений тренінг на тему "САМООРГАНІЗАЦІЯ НАСЕЛЕННЯ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ" за підтримки Фонду розвитку демократії при Посольстві США.

 

 
 
14–16 листопада студенти Полтави відвідали Хмельницький національний університет, де пройшов Всеукраїнський круглий стіл "Реалії впровадження ЗУ "Про вищу освіту": студентський погляд". 
 
 
 

Кубок «Школи КВН»

19 листопада в нашому університеті відбулася  довгоочікувана всіма студентами гра за Кубок «Школи КВН»  ПУЕТ. Незабутні емоції, шалений драйв і безліч позитивної енергетики панували в актовій залі. У грі взяли участь п’ять команд: «Yes, we can»  «Женская сборная ПУЭТ» , «Сальвадор Вдали, «Самая студенческая сборная» «Форест Гамп».

 

 

Кухня з деканатом

Полтавщина здавна славилась не тільки своїми багатствами, ремеслами й торгівлею, а й галушками. Галушки – традиційна страва для нашого краю, яка готується в багатьох різновидах: як із начинкою, так і без неї. У нашому місті навіть споруджено пам'ятник полтавській галушці, де можна на хвильку самому стати живою галушкою, якщо залізти у вулику ложку.

 

У Полтаві у скорботний день 22 листопада полтавці зібралися на Театральній площі, де відбувся реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій в Україні. Студенти ПУЕТ долучились до скорботної ходи, та вшанували всіх загиблих. На сцені виступив ансамбль «Полтава» обласної філармонії імені М. Лисенка. Всю площу заповнили люди, які тримали із лампадок колоски. Під сценою полтавці утворили тризуб. А потім рушили хресною скорботною ходою до Соборної площі.

 


 
17 листопада, в рамках засідання журі конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою, відбулася публічна презентація студентських наукових робіт, поданих на конкурс у 2014 році.
 
 
 
 


 
20 листопада 2014 року у клубі «Podium» виконавчий комітет Полтавської міської ради, управління у справах сім'ї, молоді та спорту, Студентська рада міста, Ліга українських клубів інтелектуальних ігор та Полтавський обласний клуб інтелектуальної творчості «Що? Де? Коли?» провели турнір з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед команд вищих навчальних закладів Полтави.
 
 


 
 
Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. До нього ще декілька днів, а у приміщеннях університету вже прибрана ялинка, у всіх святковий настрій, а члени студентської ради університету підготували для студентів і викладачів новорічний сюрприз. 25 грудня до ПУЕТ завітали чарівні улюбленці дітей і дорослих – два Діди Морози і красуні-Снігуроньки, вони привітали всіх із прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим. Кому вдалося посмикати Снігуроньку за косу, а Діда за бороду, здійсняться всі мрії!
 
 


 
12–13 грудня 2014 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» (ВМГО «НСС») спільно зі студентською радою Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича провели Всеукраїнський круглий стіл «Реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»: студентський погляд».
 
 
 

 
Із 23 до 29 листопада представники ради студентів, аспірантів і докторантів ПУЕТ разом із представниками молодіжних організацій Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей відвідали найбільше місто на сході Європи – Люблін (Польща). Навчальна поїздка відбулася в рамках проекту "Молодіжна стратегія розвитку областей центрально – східної України".
 
 
 
 
8 листопада 2014 року група нестримних, завзятих туристів які постійно шукають пригод, студентів Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки й торгівлі», залишили свій слід на вершині найвищої гори України – Говерла!
 
 
 
 
 
За сприяння Відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації та Обласного молодіжного центру 16 листопада відбувся обласний молодіжний проект «Наша єдина студентська родина», присвячений Міжнародному Дню Студента. В ньому прийняли участь провідні ВУЗи Полтави, в тому числі і Полтавський університет економіки і торгівлі. Цей захід – визнання не конкретного ВУЗу, а визнання креативності і суспільної позиції студентської громади і кожного окремого студента.
 
 
 

Полтавський університет економіки і торгівлі відзначив Міжнародний день студента. За давньою традицією, цей день у виші проводять у форматі студентського самоврядування. Молодь обіймає посади ректора, деканів, проректорів і завідувачів кафедр.

Приємною несподіванкою для всіх студентів ПУЕТ розпочався ранок 17 листопада. Пройшла акція «Цукерки з побажанням»: на вході до університету студентська рада роздала цукерки з побажаннями викладачам і студентам.

 

 
24 жовтня студенти - волонтери збирали продукти і кошти, які були передані до Центру для безпритульних і звільнених із місць позбавлення волі осіб.

Біля входу в універмаг волонтери роздавали інформаційні листівки, в яких було вказано, яких саме продуктів потребує Центр для безпритульних. А на виході з кас знаходився візок, у який можна було покласти продукти, та скриньки для збору грошей.  Упродовж 2 годин акції студенти зібрали повний візок продуктів.

 

 

 

 

 

 

Студенти ПУЕТ "будують" майбутнє Полтавської області

Представники ради студентів Полтавського університету економіки і торгівлі взяли участь у міжнародному проекті «Молодіжна стратегія розвитку областей Центрально-Східної України». Цей проект реалізує Фундація менеджерських ініціатив (Польща).

 

 

 
Студенти та активісти Ради студентів, аспіранітв і докторантів ПУЕТ долучилися до Всеукраїнського фотофлешмобу, який організував ГР Відсіч на підтримку армії Зігрій Героя.

Мета акції: продемонструвати громадянам, що, в той час, як у них є можливість одягти теплі куртки та светри, наші вояки не мають звичайної термобілизни та спальників, які б захистили їх з настанням холодів.

 

 

 

 

 

24 вересня об 11:00 відбулася зустріч народного депутата України Сергія Капліна зі студентами 1-го курсу. 

Сергій Миколайович розповів про люстрацій ні процеси в нашій країні та запросив молодь взяти участь у новому проекті "Золотий кадровий резерв Полтавщини". 

 

 
«Гра в «Мафію» дає можливість учасникам оцінити свої аналітичні й логічні здібності, показати свою комунікабельність і блиснути почуттям гумору, придбати додаткові вміння та навички спілкування. Запрошуємо всіх бажаючих щочетверга в 519 ауд. о 17:00», – зазначив організатор проекту Євгеній Шестаков.
 
 
 

«НЕМОВ КОЛЬОРОВИЙ ВЕЛИКИЙ БУКЕТ, ІДЕ В ВИШИВАНКАХ НАШ ДРУЖНІЙ ПУЕТ!»

20 вересня в Полтаві відбувся традиційний парад «Полтава вишивана», в якому взяли активну участь понад 50 студентів та викладачів Полтавського університету економіки і торгівлі.
«Немов кольоровий великий букет, іде в вишиванках наш дружній ПУЕТ..!» - під таким веселим гаслом організованою святковою колоною студенти та викладачі університету пройшли від Соборного майдану до Театральної площі, одягнувши вишиванки.

 

«Мафія»

Можливо, при слові «мафія» в декого все ще з’являються асоціації з Італією та її кремезними чоловіками-мафіозі в довгих плащах, які курять кубинські сигари, але багато хто, почувши це слово, одразу згадує студентів нашого вишу, які грають у «Мафію». 

 

 

Холодом студентів не злякаєш

17.09.2014 року рада студентів, аспірантів і докторантів за підтримки ректора університету та Комунальна Установа "Обласний молодіжний центр" провела другий кінопоказ у рамках проекту "Кінозал під відкритим небом".

 
 

10 вересня студенти Полтавського університету економіки і торгівлі передали гуманітарну допомогу солдатам 16-го батальйону териториальної оборони.

Студенти та викладачі під час акції IceBucketChallenge  зібрали понад 5000 гривень, і на ці кошти придбали необхідне для солдатів, які вранці 11 вересня  поїхали в зону АТО.

 

Відкриття проекту "Кінозал під відкритим небом"

10.09.2014 року рада студентів, аспірантів і докторантів за підтримки ректора університету та КУ "Обласний молодіжний центр" провела перший кінопоказ у рамках нового проекту "Кінозал під відкритим небом".

Шляхом голосування був обраний жанр, а назва фільму  була відома тільки організаторам проекту і залишалася втаємниченою аж до початку показу.

 
 
Полтавський університет економіки і торгівлі прийняв виклик від телеканалу «Місто» та приєднався до всесвітньої акції Ice Bucket Challenge. За умовами останньої, учасник, якому кинули виклик, приймає його, оплачує 10 гривень, виливає на себе відро крижаної води і передає естафету ще трьом людям. У разі відмови учасник оплачує 100 гривень. Світ спрямовує кошти в фонд з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. Українці адаптували акцію під ситуацію на Сході України і перераховують благодійні внески на допомогу бійцям АТО.
 
 

СТУДЕНТИ ПУЕТ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ МІЖНАРОДНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ

25 червня 2014 року викладачі кафедри фізичного виховання та студенти ПУЕТ зібралися на майдані Незалежності з нагоди Міжнародного олімпійського дня та 120-річчя заснування Міжнародного олімпійського комітету.
 
 
 

ДЕНЬ ДОНОРА В ПУЕТ

З ініціативи Студентської ради  та підтримки адміністрації вишу студенти та викладачі Полтавського університету економіки і торгівлі приєдналися до акції здачі донорської крові з нагоди Всесвітнього дня донора.

Уся зібрана кров буде використана для потреб української армії,  тих, хто зараз лікується в медичних закладах Міністерства оборони України.

 

З 13 по 16 червня 2014 року в Полтаві відбувся регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка – 2014».

«Студентська республіка – 2014» – унікальна  програма, під час якої була проведена організаційно-діяльнісна гра: студенти моделювали власну державу зі своїми законами, валютою, «політичними партіями» та політико-правовими й економічними процесами. «Родзинкою» фестивалю-гри були змістовні дискусії, круглі столи і майстер-класи різних форматів, ігрові змагання, конкурси, різноманітні спортивні та інтелектуальні турніри тощо.    

 

15 червня  2014 року відбулися вибори мера Студентської республіки Полтавської області, переможцем яких став студент Полтавського університету економіки і торгівлі  Богдан Хоменко.  

Вибори в мери проводили шляхом таємного голосування всіх жителів, у яких є паспорт громадянина Студреспубліки. За годину до початку голосування були проведені дебати кандидатів.  Паралельно з виборами мера проводилися вибори до студентського магістрату, який складається із 10 чоловік, 5 із них – представники Полтавського університету економіки і торгівлі.

 

Упродовж трьох днів, із 7 по 9 червня, проходив Х Ювілейний внутрішньовузівський етап Студентської республіки Полтавського університету економіки і торгівлі. Ігрова модель суспільства, вигадана країна, де діють свої закони, є президент, парламент, працюють міністерства, і найголовніше, місце, де можна реалізувати свої найкращі лідерські якості, – і це не утопія, це Студентська республіка Полтавського університету економіки і торгівлі.  Це школа політики, економіки та просто нагода провести час приємно та з користю, а також хороший шанс стати політично освіченою людиною. 

 
Студенти ПУЕТ долучилися до велопробігу, приурочений до "Всеукраїнського Велодня", який проходив 24 травня в м. Полтава за маршрутом: Центр - Фрунзе – вул. Калініна – вул. Великотирнівська – вул. Маршала Бірюзова – вул. Зінківська – стадіон Дендропарку. За словами організаторів проекту, метою цієї велоакції є популяризація велосипедного руху серед полтавців та пропагування здорового способу життя.
 
 
 
 

Весна - це чудова пора року, коли все навкруги розквітає і пробуджується після довгого зимового сну. Нажаль, після того як розтанув сніг, з-під землі почали виднітися не тільки зелена трава і квіти, а і купа сміття, яка залишилася після зими. Але студенти Полтавського університету економіки і торгівлі взяли ініціативу в свої руки.
 
 

В стінах нашого університету вже який рік поспіль проводився обласний міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна». Конкурсна програма складалася з 22х номерів художньої самодіяльності різнопланового жанру. Студенти нашого університету демонстрували свої вміння як в художньому читанні так і в театральному мистецтві.
 
 

Нікому не секрет, що саме в нашому ВУЗі навчаються найгарніші дівчата Полтавщини. Цей факт неодноразово підтверджує конкурс «Міс ПУЕТ», який
проводиться уже який рік поспіль. Цього року участь взяло 11 красунь з різних факультетів.
 
 

 
4 березня 2014 року на кафедрі фізичного виховання ВНЗУ «ПУЕТ» в спортивному комплексі «Олімп» відбулося традиційне спортивне свято «Олімпійські перегони», де змагалися найсильніші спортсмени факультетів. Олімпійським настроєм прониклися не тільки учасники змагань, але й всі присутні гості свята.  Виступи юних гімнасток та улюбленців нашого університету танцювального колективу  «Екстрім» лише добавили позитивних кольорів у спортивне свято.
 

 
Уже другий рік поспіль студенти нашого вузу взяли участь у зимовому чемпіонаті з пейнтболу. Зайнявши друге місце та захистивши честь нашого університету хлопці проявили свою мужність та майстерність. Команда працювала злагоджено. До її складу входили: Андросов Дмитро, Онопрієнко Олександр, Заворотній Святослав, Медведєв Сергій та Лук`яненко Віталій. 
 
 

 
«Любити - означає не дивитися один на одного, любити – означає дивитися в одному напрямку»

Люди всього світу 14 лютого відзначають День Святого Валентина. Вважається, що це свято відзначаються уже понад 16 століть. Коріння дня захоплюючих йдуть ще в язичницьку культуру, оскільки древні також відзначали свято всіх захоплюючих на честь богині любові. Це найромантичніше і найпрекрасніше свято не обминуло навіть стіни нашого університету.

 

 
Новий рік є найочікуванішим св`ятом і для студентів, і для викладачів. Студентська рада прийняла активну участь у поздоровленні викладачів з цим чарівним св`ятом. Студенти разом з викладачами привітали всі кафедри, розважальною програмою. Студенти розповідали вірші, співали пісні, але найбільше вразили викладачі, які підготували «Віщання на новий рік».
 
 

 
Студентські роки – найяскравіший етап в житті кожної людини. Період, коли відчинені всі двері, а навколо безліч можливостей для реалізації поставлених цілей. Студентство – особлива верства населення, особлива нація. Студенти з різних країн можуть чудово порозумітися один з одним, незважаючи на етнічні, культурні та мовні бар'єри.
 
 

 
У Полтавському університеті економіки і торгівлі від тепер здійснюється підготовка офіцерів запасу! У травні минулого року відбувся перший набір студентів на факультет підготовки офіцерів запасу харківського університету повітряних сил ім. І. Кожедуба.
 
 
 
 

 
З 15 по 17 лютого 2014 року делегація від Полтавського університету економіки і торгівлі були учасниками обласного етапу "Зимової Студреспубліки", який проходив у селі Олефірівка Миргородського району.
 
 
 

 
На факультеті харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу постійна увага приділяється посиленню практичної підготовки студентів. З цією метою в період з 07.01.2014 по 13.01.2014 в партнерстві з туристичною фірмою «Альянс-тур» (м. Полтава) було організовано і реалізовано навчально-пізнавальний тур-практикум Полтава-Львів-Полтава.
 
 

 

16 листопада в ПД “Листопад” під патронатом голови Полтавської ОДА О.В. Удовіченка  відбувся наймаштабніший молодіжний проект “Краща студентська команда Полтавщини”. В першому конкурсному епізоді студенти ПУЕТ представили візитну картку нашого університету.

 

 
У Полтавському університеті економіки і торгівлі, вкотре підтвердило свій статус – справді міжнародного свята. Всі хто в цей день перебували в стінах ПУЕТ відчули себе частиною студентської родини, і навіть, ті, хто закінчив навчання багато років тому, мали змогу пригадати і знов відчути радість студентських років. А дякувати за цю можливість треба дружньому колективу Полтавського університету економіки і торгівлі.
 

 

Міжнародний день студента

За доброю традицією, що склалася за останні роки в Полтавському університеті економіки і торгівлі, Міжнародний день студента проходить в форматі студентського самоврядування. В цей день студенти займають посади ректора, проректорів, деканів та завідувачів кафедр. Цьогорічне студентське свято не стало винятком.


 

Посвята у студенти

Для дівчат та юнаків, які довірили своє майбутнє науково-педагогічному колективу вишу, ця урочистість стала однією з найважливіших подій у житті, адже добре відомо, що стати студентом - це велика радість, але стати студентом Полтавського університету економіки і торгівлі - це радість подвійна, оскільки це не лише осередок знань, але й прекрасна студентська родина.

 

 


 
ОСТАННІ НОВИНИ