Eng
109

Солідарність закордонних партнерів університету з народом України!

На адресу університету надійшов лист від професорки Holyoke Community College (Массачусетс,США) Бригіти Кахнерт. Відносини,які склалися у пані Бриггіти з колегами з нашого університету, повністю передає текст її листа. Ми публікуємо його мовою оригіналу та в перекладі на українську.Лише додамо, що на валютний рахунок університету від Бриггіти Кахнер надійшли ₴400 для підтримки Збройних Сил України. Кошти вже перераховані за призначенням.

Шановна Валентина,

Дякуємо, що сьогодні опублікували ці пронизливі цитати Дітріха Бонхеффера. Вони такі правдиві, і ми всі повинні прийняти їх близько до серця! Його листи та документи з в’язниці глибоко вплинули на мене, коли я читала їх у юності. Він був справді чудовою людиною, видатним пастором і богословом, борцем опору, який був готовий стояти на своїх принципах і в результаті був повішений нацистами в концтаборі, йому всього 39 років!

Ваш президент нагадує мені його! Він виріс у фігуру більшу за життя — ще один приклад людської мужності, гідності та рішучості!

Я була по-справжньому вражена та моє серце розбите з 24 лютого і з тих пір не можу повірити в хід подій! Звісно, ​​останні чотири тижні я думала про всіх своїх друзів і знайомих, про весь український народ. Щоранку, відкриваючи газети, я сподіваюсь на хороші новини… Водночас я відчуваю себе такою безпорадною, злою, наляканою, розчарованою! Я з цілковитим трепетом бачу силу та рішучість, з якою всі ви, відважні українці, боретеся з цим злим гнобителем, молоді чи старі, чоловіки чи жінки, професійні воїни чи бійці.. Я впевнена, що ваш народ ніколи не буде підкорений і завойований!

Будь ласка, залишайтеся на зв’язку та дайте нам знати, як у вас справи! Сподіваємося, Полтава фізично не постраждає від окупантів. Звичайно, постійні сигнали тривоги та сирени повинні сильно нервувати. Будь ласка, будьте здорові та безпечні! І будь ласка, залишайтеся на зв’язку!

Щирі вітання також від Єнса,

Бригітта. Дякуємо за підтримку колективу університету та народу України!

БІЛЬШЕ НОВИН