Eng
116

У ПУЕТ відбулася публічна лекція відомого українського підприємця Олександра Суворова

У ПУЕТ відбулася публічна лекція відомого українського підприємця Олександра Суворова

15 травня у стінах Полтавського університету економіки і торгівлі пройшла лекція «Не відкладайте Особисте Щастя на потім – вирощуйте його вже сьогодні» відомого підприємця Олександра Суворова. Захід зібрав понад сотню студентів, викладачів та партнерів університету. Олександр Суворов – успішний український підприємець, засновник машинобудівної компанії PET Technologies, яку збудував з нуля, і яка експортує обладнання для виробництва ПET-тари до більш ніж 60 країн світу.  Олександр є спікером та ментором в університетах, бізнес-клубах, на форумах та конференціях, де аудиторії є цікавим його досвід. Також Олександр Суворов  є  автором книг «Система Щастя»,  «Голодування для Щастя». Він автор програм «Менторинг для бізнесу груповий та індивідуальний», Трансформаційна програма «Система Щастя», «Голодування для перезавантаження 36 годин», «Голодування для бізнесу», «Усвідомлене профілактичне 10 денне голодування». Олександр Суворов – колумніст видань «Forbes», «Українська правда», «Економічна правда», «New Voice (HB)», «Liga, MC Today». А ще він має багато цікавих захоплень, серед яких дайвінг, подорожі, є власником мотоциклів Harley Davidson та членом клубу HOG Kyiv Chapter.

Зі слухачами  лекції Олександр поділився  своїм досвідом та практичними кейсами з теми: особистого щастя. Пан Олександр розповів про свій шлях до усвідомлення щастя, відпрацював з присутніми спеціальні практики, які допомагають налаштуватися на щасливі моменти. Студенти були дуже активними та задавали чимало запитань. Студентів цікавив шлях спікера до успіху, підприємницький досвід, книги під його авторством. До слова, Олександр Суворов під час виступу оголосив конкурс на краще запитання. Переможець конкурсу отримав книгу під його авторством  «Система щастя». Ним став Ярослав Пісоцький, який поцікавився чому саме така успішна людина з власної ініціативи виступає перед студентами абсолютно безкоштовно, витрачаючи на це свій власний час. Сам спікер зізнався, що для нього важливим є щасливе майбутнє нашої нації, він хоче ділитися знаннями і досвідом з молоддю та вірить, що це їм допоможе вибудувати свій щасливий життєвий шлях. Окрім того, Олександр відчуває внутрішню необхідність ділитися набутими знаннями і досвідом. Наприкінці лекції директорка інституту денної освіти Аліна Ткаченко вручила спікеру пам’ятний сувенір від ПУЕТ та запросила відвідувати університет і надалі.

Полтавський університет економіки і торгівлі завжди із задоволенням приймає «зіркових» спікерів. До початку повномасштабного вторгнення університет відвідували Андрій Длігач, Жан та Катерина Смотрич, Лідія Таран з проєктом «Ті, що вражають». Крім того, в університеті часто відбуваються онлайн зустрічі з цікавими людьми, відомими підприємцями, публічними діячами. Тож, запрошуємо долучатися всіх бажаючих поділитися досвідом та знаннями перед молоддю, адже молодь – наше майбутнє.