Eng
30

Майстер-клас «Не помиляється той, хто нічого не робить»у ліцеї № 32 «Європейський»

24 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти (ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська») Полтавського університету економіки і торгівлі продовжили ознайомлювати учнів шкіл м. Полтави з особливостями перекладу з іноземних мов.

Цього разу майбутні перекладачі завітали до ліцею № 32 «Європейський» Полтавської міської ради, де провели цікавий майстер-клас «Не помиляється той, хто нічого не робить» для учнів 11-го класу.
Під заходу учні ліцею мали змогу ознайомитися з Hard skills і Soft skills, якими повинен володіти майбутній перекладач-професіонал.

Бутов Максим, Чуйко Діана, Чуль Світлана (Філ б-21) і Мироненко Вікторія (Філ б-31) розповіли про специфіку роботи зі складними ідіоматичними конструкціями, продемонструвавши глибокі знання з теорії, практики перекладу та власного досвіду.

Майбутні перекладачі викликали жваву зацікавленість серед учасників заходу.

Професорсько-викладацький склад кафедри української, іноземних мов та перекладу Полтавського університету економіки і торгівлі висловлює подяку вчителям англійської мови ліцею № 32 «Європейський» Полтавської міської ради за активну участь у цьому цікавому заході.

Співпраця між університетом і ліцеєм дозволяє майбутнім фахівцям застосувати теоретичні знання, набуті в Полтавському університеті економіки і торгівлі, на практиці, а учням – поглибити знання з іноземних мов.

60
БІЛЬШЕ НОВИН