Eng

Центр зв’язків з виробництвом

Директор центру зв'язків з виробництвом
Коломієць Світлана Юріївна
Кабінет: 219
Тел. 0990612511
czv@puet.edu.ua
Дізнатись більше

Контакти

Мета Центру зв’язків з виробництвом Полтавського університету економіки і торгівлі: всебічне сприяння практичної підготовки студентів, працевлаштуванню випускників та розвиту інтеграційних зв’язків університету з замовниками та споживачами освітніх послуг.

Займається організацією проведення наскрізної практичної підготовки студентів денної форми навчання, визначенням разом з відповідними кафедрами форм і методів поліпшення якості і удосконалення організації практичної підготовки студентів, формуванням баз виробничої практики, укладанням договорів з підприємствами про співробітництво з питань практичної підготовки студентів. 

Має великий досвід практичної роботи в міжрайонній оптовій базі і апараті управління Полтавської облспоживспілки.

Робота центру здійснюється за напрямами:

Ми продовжуємо співпрацювати з нашими партнерами, налагоджуємо нові зв’язки з підприємствами та організаціями, які не байдужі до нашої студентської молоді.

Тематичні новини

Ґрунтовна практична підготовка під час навчання – запорука конкурентоспроможності випускників ПУЕТ на ринку праці

Студенти Полтавського університету економіки і торгівлі щороку проходять виробничу практику на підприємствах, установах та організаціях різних форм власності. Здобувачі вищої освіти під час виробничої практики реалізовують  свої набуті теоретичні знання, отримують практичні навички і компетентності, які їм в майбутньому знадобляться для професійної діяльності. На ринку праці студенти та випускники, які мають ґрунтовну теоретичну підготовку, що […]

741
БІЛЬШЕ НОВИН
Документи

Положення про Центр зв’язків з виробництвом

Положення про проведення практики ЗдВО

Положення про сприяння у працевлаштуванні випускників